Xiaomi 12 çıkış tarihi söylentileri, fiyatı, haberleri, sızıntıları

  Xiaomi 12 çıkış tarihi söylentileri, fiyatı, haberleri, sızıntıları Kasım ayına kadar radyo sessizliği, Xiaomi 12 düzenli olarak sızdırma...

 Xiaomi 12 çıkış tarihi söylentileri, fiyatı, haberleri, sızıntıları

Xiaomi 12 çıkış tarihi söylentileri, fiyatı, haberleri, sızıntıları

Kasım ayına kadar radyo sessizliği, Xiaomi 12 düzenli olarak sızdırmaya, bu zenginliğe sahip olma Xiaomi nasıl görünebileceğine daha net bir resimle başlamak .

Xiaomi 12'nin Çinli teknoloji devinin bir geleceği olması bekleniyor - 2021'in akıllı sonundan önce duyurulabilir, ancak küresel bir lansman oyunu 2022'nin başlayacak.

Yakında sürümen bir Lite, Pro veya Ultra sürüm daha da iyi olmayacak, olacak olan bu telefon , günün en iyi akıllı telefonlarından biri – bu aynı zamanda 2022'nin en çok beklenen telefon biri.

Şirketin CEO'suna Göre 12'nin Xiaomi "Yakında piyasaya çıkacağı " dogrulandi . Ana öğelerden başlayarak, eğitim verilmeyi içermektedir.

Xiaomi Mi 11'in çok iyi bir puan verdik, ancak özel sorunlar olan (genel olarak iyi olsa da) Mi 11 Lite 5G ve Mi 11 Ultra'ya baktığınızda bir markanın geliştirmek için bir şeyler her zaman vardır .

Xiaomi 12'leri uzun bir süre sessiz kaldı, ancak daha hızlı ve daha hızlı gidenlerden ve bilmeye değer her şeylerini topladık.

Diğer Xiaomi telefonlarına ve diğer Xiaomi telefonlarına bakıldığında Xiaomi 12'de benzer tüm yeni gördükleri listeledik. diğer şirket.

Xiaomi 12 çıkış tarihi söylentileri, fiyatı, haberleri, sızıntıları

Xiaomi 12 çıkış tarihi ve fiyatı

Xiaomi, en azından Mi 11 serisine bakılırsa, çıkış tarihleri ​​için garip bir şirket ve Mi 12 muhtemelen farklı olmayacak.

Mi 11, ilk olarak Aralık 2020'de yalnızca Çin'e yönelik bir lansmanla tanıtıldı. Küresel bir yeniden lansman için Şubat 2021'e kadar ve satışa çıkması bir ay daha sürdü.

Bu, küresel pazara ulaştığında telefonun pek çok heyecanını ortadan kaldıran tuhaf ve uzatılmış bir zaman çizelgesi, ancak popüler bir sızıntıya göre Mi 12 Aralık ayında Çin'de piyasaya sürülecek.

O zamandan beri tekrar duyduğumuz bir iddia , alt uç Xiaomi 12X'in aynı anda inebileceğini de ekledi.

Bir Xiaomi 12 fiyatı ile ilgili olarak, bir kez daha Mi 11'e rehberlik etmek için gidebiliriz. Telefonun fiyatı 749 £ / 1.099 AU $ (yaklaşık 1.040 $), bu da Samsung Galaxy S21 ve OnePlus 9 ile fiyat açısından kabaca aynı hizaya getiriyor – gelecek yıl da benzer bir rekabet bekliyoruz.

Haberler ve sızıntılar

Xiaomi 12'nin hayran yapımı bazı görüntülerini gördük. Resmi olmasalar da, sözde telefonla ilgili gerçek sızıntılara dayanıyorlar, bu yüzden onları cihaza gerçekten erken bir bakış olarak kullanabiliriz.

Ekran ve tasarım, Mi 11'dekiyle kabaca aynı görünüyor, ancak ekstra bir arka kamera var ve ön kamera yok. Bu, özçekimlerin yasak olduğu anlamına gelmiyor, ancak telefonun ZTE Axon 20 5G gibi bir ekran altı snapper'a sahip olabileceği anlamına geliyor .

Bu, bir ancak tamamlayabileceğini geliştiriyor, üst düzeyde bir aşama , mi 12'nin öncekiler gibi için hala bir parçayı önden sürüyor.

göre göre Xiaomi 12 , Mi 10T Pro ile aynı ve aynı arka kamera düzenine sahip olacak bir snapper daha olanlarla birleştirilmiş olacak – bu daha fazla renderlar zaman için küçük daha küçük olası olacak. üzerinde.

Başka bir mükemmel , çok benzer, aynı zamanda farklı bir şekilde bir çarpma şeklinde oluşturulmuş ve bu Cyclops kamera çarpma tasarımının tesadüfi hazırlıkla karşılaşmak.

Tasarımdan bahsetmişken, Xiaomi 12 öncekinden daha küçük olabilir. Bunu söylüyoruz Çünkü 12 Pro Için Bazi EKRAN KORUYUCU sızıntıları Mi 11 ile eşleşmiyor ettik çok küçük, bu da yeni Pro telefonun 2021'deki cihazlardan daha Küçük Bir Ekrana Sahip olacagını kuvvetle gösteriyor.
reklamcılık

Büyük bir akıllı telefonda, görüntülenen en yüksek kamera olan 192MP 200MP ana kameraya sahip gösteriliyor.

Xiaomi 12 çıkış tarihi söylentileri, fiyatı, haberleri, sızıntıları

Şirketin tamamı içinde markanın yeni Qualcomm Snapdragon 8 yonga setine sahip ilk görünüş 1 da doğruladı. Bu, bol güç desteği üst düzey bir sistemdir.

Başka Yerlerde, Xiaomi 12 Ultra'nın Huawei ettik Nokia ile de çalısan Bir kamera Şirketi Olan Leica Tarafından ayarlanmış kameralara Sahip olacagını duyduk .

Ayrı bir terim , bu yüksek kameradan söylentisini . Mi 11 Ultra ile benzer kameralara görüntü görüntüleri söylüyor – yani 50 MP ana, 5x periskop ve ultra geniş Söyleyecek.

Xiaomi 12 Ultra hakkında daha fazla bilgi: Tüm serinin vakalarını görmek ve normal telefonlar gibi bir standart sahipken, Ultra'nın arka kamera, sekiz lens veya seven için sevgiyle çılgın gibi görünüyor.

Ayrıca Snapdragon 870 yonga setli bir Xiaomi 12X , 120Hz yenileme hızına sahip 6.28 inç 1080 x 2400 AMOLED ekran ve 50MP ana kamera olabileceğini duyduk. Dolayısıyla bu, muhtemelen Xiaomi 12 serisinin altına veya altına oturacaktır.

Daha küçük bir haberde, bir sızıntı, her Xiaomi 12 modelinin kavisli bir ekrana sahip olacağını ve ayrıca simetrik bir hoparlör düzenine sahip olacağını iddia ediyor.

Xiaomi 12 hakkında özel bir şey duymadan önce Xiaomi , 200W kablolu şarj ve 120W kablosuz şarj sunan Xiaomi HyperCharge adlı yeni bir teknolojiyi tanıttı . Bu, 4.000 mAh pili kablolu şarjla yalnızca 8 dakikada veya kablosuz olarak 15 dakikada tamamen şarj etmek için yeterli.

Şirket'de uzun süre olmayacak biri, ancak çok fazla bir önce telefona ulaşacağı, 12 olası bir Xiaomi 12 (veya kardeşlerinden) olası bir aday.

Yine de Xiaomi 12'nin 67W gücünü tüketebildiğine bir söylenti işik, bu ek şu anda ne kadar hızlı açılacağını bilmek zor.

Hangi Xiaomi 12 telefonlarını bekliyoruz?

Ailede iki Lite modeli, standart versiyon, bir Pro ve bir Ultra model dahil olmak üzere oldukça farklı Xiaomi 12 telefonu duyk.

En son , üst düzeyde bir premium sürüm olan Xiaomi 12 Ultra Enhance hakkında bir şeyler duyun, " diğer " diğer modellerden " ürün yelpazesindedir ".

Xiaomi 12 Hakkında Herşey

Xiaomi 12 için bu istek listesi, diğer Xiaomi telefon sırası Mi 11 serisine ve donanımlarının içeriğine göz atalım.

Xiaomi 12 çıkış tarihi söylentileri, fiyatı, haberleri, sızıntıları

1. Daha ucuz

Batı telefon pazarlarına ve OnePlus'ın kamyonlarına, Xiaomi, Samsung, amiral gemisiyle tasarımcıları en iyilere tekliflerine sahiptirler.

Mi 11 artık durum böyle değil. Mi 11 bu açıdan çok pahalıydı, ancak Xiaomi oldukça avantajlı bir durumda.

Mi 12'nin çağdaşlarının altını oyduğunu görmek istiyoruz, böylece kendini onlardan daha belirgin bir şekilde öne koyabilir. Başka bir Ultra modeli varsa, Mi 11 Ultra muhtemelen maliyetine değmediği için bunu çok daha uygun fiyatlı görmek isteriz.
2. Daha temiz bir kullanıcı arayüzü

Xiaomi'nin telefonlarında kullandığı Android  MIUI, gerçekten harika özelliklere ve kesinlikle korkunç özelliklere sahip. Şirketin bunu çözmesi gerekiyor.

MIUI'nin diğer Android çatallarından çok daha fazla sayıda özelleştirme seçeneği sunduğu ve arayüzün sağlam bir güvenliğe sahip olduğu doğrudur.

Ancak öte yandan MIUI, bir sürü bloatware ile birlikte gelir, bir uygulamayı her yüklediğinizde can sıkıcı bir güvenlik taraması açılır penceresine sahiptir ve gerçekten, gerçekten çok sorunludur. Xiaomi telefonlarını yürekten sevebilmemiz için bu sorunların düzeltilmesi gerekiyor.

3. Yeni fotoğraf modları

Xiaomi 12 çıkış tarihi söylentileri, fiyatı, haberleri, sızıntıları

Burada neredeyse kesinlikle göreceğimiz bir şeyi listeliyoruz - ancak bu görmek istediklerimizin bir listesi ve Xiaomi'nin yeni kamera modları genellikle oynamak için bir zevktir.

Kamera uygulamasındaki fotoğrafçılık ve videografi için, Xiaomi genellikle rakiplerinin sahip olmadığı yeni modlar getiriyor. Film Efektleri, fotoğrafçılık için otomatik renk düzenleme (sadece filtrelerden daha derinlemesine) ve fotoğraflar için ufuk çizgisini ve hava efektlerini tamamen değiştirmenize izin veren gökyüzü düzenleme modu adı verilen çok sayıda efekt ağırlıklı video modu vardır.

Eğlenceli modlar muhtemelen kamerayı kullanmayı bir zevk haline getireceğinden, Mi 12'nin ne getirdiğini görmek için şimdiden heyecanlıyız.

4. Daha iyi pil ömrü

Xiaomi Mi 11 serisi, telefonların çok iyi pil ömrüne sahip olmaması nedeniyle tutarlı bir sorunla karşı karşıya kaldı.

Her telefonun büyük bir pili olsa da, yazılım veya özellikler çok iyi optimize edilmemiş gibi görünüyor ve bu da gücün hızla bitmesine neden oluyor. Özellikle Mi 11 Ultra, şarjın düşmesine neden olan bir aşırı ısınma sorunu yaşadı.

Açıkça daha büyük, bu durumda daha iyi değil - Xiaomi'nin telefonları bu kadar çabuk ölmekten kurtaran daha fazla pil optimizasyonu sunmasını istiyoruz.

5. Geliştirilmiş parmak izi tarayıcı

Tüm Xiaomi telefonlarının ekran içi parmak izi tarayıcıları yoktur, ancak genellikle bu özelliği biraz karıştıranlarda bulunur.

Bazı ekran içi tarayıcılar geçici olabilir, yani parmağınız bazen çalışması gerektiği halde reddedilir. Bu bazen bir yazılım sorunu olabilir, diğer zamanlarda sadece sensörün çok küçük olmasıyla ilgili bir sorun olabilir.

Xiaomi'nin bu parmak izi sensörleri için bir düzeltme bulması gerekiyor, çünkü başka türlü kullanmak oldukça can sıkıcı.

YORUMLAR

Ad

A Skull & Bones,8,Android,21,Apex Legends,5,APK Download,9,Apple,1,Asus,1,BGMI,3,Bilim Dünyası,12,Brawl Stars,2,Call Of Duty,19,china,1,Clash Royale,5,Cod Mobile,14,Coin,4,Company of Heroes,1,Cycle Frontier,32,Czech,1,Destiny,19,Diablo,6,Dying Light 2,7,Economy,4,Ekonomi,8,Elden Ring,528,En,7,Eng,26,Es,1,Esp,34,F1,16,Fall Guys,8,Fifa,1,Final Fantasy,1,Fortnite,5,Fr,2,Fra,33,Free Fire,36,Game,361,Game Guide,708,Game Guides,725,Genshin Impact,71,Ger,35,GoD Of WaR,9,Gotham Knights,2,GTA,1,Halo Infinite,1,İndia,1,iOS,16,iPhone,4,İpuçları ve Püf Noktaları,16,Jpn,33,Kor,1,LOL,4,Lost Ark,121,Minecraft,3,MODERN WARFARE,8,MOTORLU ARAÇLAR,24,Nasıl Yapılır,79,NBA,8,New Game,1100,News Release,26,OnePlus,12,Overwatch 2,8,Oyun İpuçları ve Püf Noktaları,322,Oyun Klavuzları,510,Oyunlar,766,PlayStation,2,Por,32,Pr,1,PUBG Mobile,131,PUBG Mobile Lite,26,PUBG New State,26,Raft,16,Roblox,1,Samsung,6,Sniper Elite,1,Sosyal Medya,12,Spider-Man,6,Splatoon,7,technology,19,Teknoloji,156,Telefonlar,6,Trendler,30,Ukr,31,Update,1,v Rising,34,Valorant,18,Xiaomi,6,Yaşam ve Sağlık,10,Yeni Haberler,43,Yeni Yayınlar,1538,YouTube,1,
ltr
item
Oneyle: Xiaomi 12 çıkış tarihi söylentileri, fiyatı, haberleri, sızıntıları
Xiaomi 12 çıkış tarihi söylentileri, fiyatı, haberleri, sızıntıları
https://lh3.googleusercontent.com/-dEreHaZ6vrA/YbcaO0y0doI/AAAAAAAAhGU/TbxbDUrawtUTiaeO35C2hz8p82Nq0QweQCNcBGAsYHQ/w640-h360/j2TtkKsu7Uq4dGrD8teeiV-1024-80.jpg.webp
https://lh3.googleusercontent.com/-dEreHaZ6vrA/YbcaO0y0doI/AAAAAAAAhGU/TbxbDUrawtUTiaeO35C2hz8p82Nq0QweQCNcBGAsYHQ/s72-w640-c-h360/j2TtkKsu7Uq4dGrD8teeiV-1024-80.jpg.webp
Oneyle
https://www.oneyle.com/2021/12/xiaomi-12-cks-tarihi-soylentileri-fiyat.html
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/2021/12/xiaomi-12-cks-tarihi-soylentileri-fiyat.html
true
8251920511909153638
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All TAVSİYE EDİLEN YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy