iPhone Cihazlar için PUBG Mobile'da En İyi Hassasiyet Ayarları

   iPhone Cihazlar için PUBG Mobile'da En İyi Hassasiyet Ayarları iPhone  cihazlarda oyun oynamak, iOS'tan farklıdır. Oyuncuların  P...

  iPhone Cihazlar için PUBG Mobile'da En İyi Hassasiyet Ayarları

iPhone Cihazlar için PUBG Mobile'da En İyi Hassasiyet Ayarları

iPhone cihazlarda oyun oynamak, iOS'tan farklıdır. Oyuncuların PUBG Mobile'ı iPhone akıllı telefonlarda oynarken farklı adapte etmesi gerekiyor, bu yüzden hassasiyet ayarlarında değişiklikler getiriyor. Bu blogda PUBG Mobile'da hassasiyet ayarlarının neler olduğunu ve iPhone kullanıcıları için oyunu oynamaya başlamak için en iyi hassasiyet ayarlarını göstereceğiz.

PUBG Mobil ve Hassasiyet Ayarları

Bir nişancı, gerçek zamanlı ve çevrimiçi çok oyunculu oyun olan PUBG Mobile , oyuncularını olaylara hızlı tepkiler vermeye ve tavuk yemeğini kazanmaya yaklaşmak için her dövüşü fethetmelerini sağlamaya teşvik ediyor. Oyuncular bu oyunu iki farklı görüşle oynayabilirler: 'Hayatta kalmak anahtardır' veya 'Öldürmek hayatta kalmaktan daha güçlü'. Hangi kategoriye girerseniz girin, mavi bölgeye ölmediğiniz sürece oyunda hayatta kalabilmek için yine de savaşmanız gerekiyor.

Dövüşlere girerken, göz önünde bulundurmanız gereken birçok şey var. Elbette K/D oranınız, hata yapmamak ve K/D oranınızı düşürmek için kalbinizin davullarını çalıyor olacaktır. Aynı zamanda birçok düşmanı öldürerek daha yüksek öldürme puanları elde etmek istiyorsunuz. Tüm bunları, uygun bir oyun anlayışınız ve ayrıca en iyi hassasiyet ayarlarına sahipseniz gerçekleştirebilirsiniz.

ŞİMDİ, BU BİR SORUYA YOL AÇAR, DUYARLILIK NEDİR?

Profesyoneller hassasiyeti, 180 derece hareket ettirmek için parmaklarınızı kaydırmanız gereken süre olarak tanımlar. Hassasiyet ayarları yüksek olan bir oyuncu hızlı kaydırma ile 180 derece dönebilecekken, düşük hassasiyet ayarlarına sahip bir oyuncu için nispeten daha uzun zaman alacaktır.

PUBG Mobile'da hassasiyeti, oyunun dokunuşunuza ne kadar hızlı tepki verdiği olarak anlayabiliriz. Gerçek hayattaki hassasiyete benzer.

Gerçek hayatta çevresel bir faktör bir uyaran ortaya çıktığında ona tepki veririz ama bu olay sırasında gösterdiğimiz aktiflik sinir sistemimizin ne kadar aktif ve taze olduğuna bağlıdır öyle değil mi? Ancak PUBG Mobile'da karakterinizin ne kadar hızlı sola veya sağa, yukarı veya aşağı döndüğünü belirleyen hassasiyet ayarlarıdır.

PEKİ, PUBG MOBİLE'DA HASSASİYET AYARLARI NE ZAMAN İŞE YARAR?

Hassasiyet ayarlarının yalnızca geri tepme kontrolü için yapıldığına dair bir yanlış anlamayı ortadan kaldırmak istiyoruz. Bu tarihe kadar, geri tepme kontrolü büyük bir sorun değil, ancak 1v2, 1v3 veya 1v4 dövüşleri yapma potansiyeliniz daha büyük kilometre taşları.

Birden fazla düşman veya birden fazla manga ile savaşırken çok kısa bir süre içerisinde hedeflerinizi değiştirmeniz gerekecektir. Bir düşmana ateş ederken diğer düşmanlar da size ateş eder. O sırada hedefinizi önceki düşmandan size doğru ateş eden düşmana kaydırmak için harcadığınız süre, PUBG Mobile'daki seviyenizi belirleyecektir.

İşte bu yüzden aynı anda birden fazla dövüşü kazanmak için en iyi hassasiyet ayarlarına ihtiyacınız var. Şimdi hassasiyet ayarlarına bir göz atalım.

iPhone Cihazlar için PUBG Mobile'da En İyi Hassasiyet Ayarları

KAMERA HASSASİYETİ (SERBEST GÖRÜNÜM)

Bu ayarlar çok kullanışlıdır. Bu ayarların son derece düşük olması, dövüşler sırasında size çok pahalıya mal olabilir. Paraşütle atlama, sürüş ve hareket sırasında ortaya çıkan göz butonunun hareketine yön veren ayarlardır . Göz düğmesinin kullanılması, çevrenizin 360 derecelik bir görünümünü elde etmenize yardımcı olur ve TPP dövüşleri sırasında son derece faydalıdır.
 • Üçüncü Şahıs Kamerası (Karakter, Araç): %100
 • Kamera (Paraşütle Atlama): %100
 • Birinci Şahıs Kamera (Karakter): %70

KAMERA

Bu ayarlar karakterin hareketini yönlendirir. Herhangi bir silahın dürbünü açar açmaz etkisiz hale gelir.
 • Üçüncü Şahıs Kapsam Yok: %60
 • Birinci Şahıs Kapsamsız: %88
 • Kırmızı nokta, Holografik, Hedef Yardımı: %50
 • 2x Kapsam: %30
 • 3x Kapsam: %22
 • 4x Kapsam: %14
 • 6x Kapsam: %12
 • 8x Kapsam: %10

ADS HASSASİYETİ

ADS, Aim Down Sight anlamına gelir. Bu hassasiyet, taşıdığınız dürbüne bağlı herhangi bir dürbünü açtığınızda devreye girer.
 • Üçüncü Şahıs Kapsam Yok: %60
 • Birinci Şahıs Kapsamsız: %88
 • Kırmızı nokta, Holografik, Hedef Yardımı: %50
 • 2x Kapsam: %30
 • 3x Kapsam: %22
 • 4x Kapsam: 20%
 • 6x Kapsam: %12
 • 8x Kapsam: %44

JİROSKOP HASSASİYETİ

Jiroskop, iPhone kullanıcıları için ek bir özelliktir. Üst düzey bir iPhone cihazınız varsa, bu özelliği her zaman Jiroskop Açık olarak kullanmanızı öneririz. Düşük kaliteli bir cihazdaysanız, Jiroskop kapalıyken oynayabilirsiniz. Kapatmak oyununuzu biraz etkiler ama unutmayın – bazı eSpor oyuncuları jiroskop kapalıyken oynar.
 • Üçüncü Şahıs Kapsamsız: %150
 • Birinci Şahıs Kapsam Yok: %150
 • Kırmızı nokta, Holografik, Nişan Alma Yardımı: %215
 • 2x Kapsam: %220
 • 3x Kapsam: %126
 • 4x Kapsam: %95
 • 6x Kapsam: %63
 • 8x Kapsam: %39
HASSASİYET AYARLARI KODU6982-4097-8370-0115-211

iPhone'da oyun oynamayı farklı kılan nedir?

 1. iPhone akıllı telefonlar, iOS cihazları gibi tamamen optimize edilmemiştir. Isınma, çerçeve düşmesi ve gecikme, oyuncuların iPhone'da PUBG Mobile oynarken karşılaştığı başlıca sorunlardır. Hangi şirketin iPhone telefonunu almış olursanız olun, içinde ne kadar RAM bulunursa bulunsun, sonuçta dövüşlerin kritik anlarında oyundaki performansın düştüğünü göreceksiniz. Aşağıdaki ipuçlarını izleyerek bunları bir dereceye kadar azaltabilirsiniz:
 2. Bir akıllı telefon soğutucusu veya masa vantilatörü satın alın veya klimalı bir odada oturun : Akıllı telefonunuz aynı zamanda bir bilgisayar cihazıdır. Ve bilgisayar donanımı için optimum sıcaklık 22 santigrat derece civarındadır. Yani ya odanızın sıcaklığını ayarlamanız gerekiyor ya da akıllı telefonunuzun sıcaklığını ayarlamanız gerekiyor.
 3. Akıllı telefonunuzun kapağını çıkarın : iPhone akıllı telefonunuz için kullandığınız herhangi bir harici kapak veya kılıf, ısıyı cihazın içinde tutar ve sıcaklığını artırır. Çıkarıldığında, ısı çevreye kaçmak için daha geniş bir alan elde edecek, bu nedenle biraz daha istikrarlı performans şansı var.
 4. RP kıyafetleri giymeyin : Evet, bu akıllı telefonlardaki gecikmeyi azaltmanın başka bir yolu. Herhangi bir elbise giymemeye veya ek grafik işlemler gerektiren herhangi bir silah kaplaması giymemeye çalışmalısınız. Bunlar, cihazınızın işlemcisini zorlar ve ısınmaya başlar.
Bunlar, iPhone akıllı telefonlarda ısınmayı azaltmak için en iyi üç ipucuydu.

Yukarıda belirtilen hassasiyet ayarlarında nasıl ustalaşılır?

Kolay para yoktur. Hiçbir şey sana çabalamadan gelmez. Bir şeyde iyi olmak için, o iyi şeyi düzenli olarak uygulamanız gerekir. Mükemmel uygulama, bir adamı mükemmel yapar. Yukarıda bahsedilen hassasiyet ayarlarında ustalaşmak için kendinizi oyuna adamalı ve kendinizi karaktere kaptırmalısınız. Ardından antrenman sahasına gitmeli ve eksiz spreyler uygulamalısınız. Bu kadar.

YORUMLAR

Ad

A Skull & Bones,8,Android,21,Apex Legends,5,APK Download,9,Apple,1,Asus,1,BGMI,3,Bilim Dünyası,12,Brawl Stars,2,Call Of Duty,19,china,1,Clash Royale,5,Cod Mobile,14,Coin,4,Company of Heroes,1,Cycle Frontier,32,Czech,1,Destiny,19,Diablo,6,Dying Light 2,7,Economy,4,Ekonomi,8,Elden Ring,528,En,7,Eng,26,Es,1,Esp,34,F1,16,Fall Guys,8,Fifa,1,Final Fantasy,1,Fortnite,5,Fr,2,Fra,33,Free Fire,36,Game,361,Game Guide,708,Game Guides,725,Genshin Impact,71,Ger,35,GoD Of WaR,9,Gotham Knights,2,GTA,1,Halo Infinite,1,İndia,1,iOS,16,iPhone,4,İpuçları ve Püf Noktaları,16,Jpn,33,Kor,1,LOL,4,Lost Ark,121,Minecraft,3,MODERN WARFARE,8,MOTORLU ARAÇLAR,24,Nasıl Yapılır,79,NBA,8,New Game,1100,News Release,26,OnePlus,12,Overwatch 2,8,Oyun İpuçları ve Püf Noktaları,322,Oyun Klavuzları,510,Oyunlar,766,PlayStation,2,Por,32,Pr,1,PUBG Mobile,131,PUBG Mobile Lite,26,PUBG New State,26,Raft,16,Roblox,1,Samsung,6,Sniper Elite,1,Sosyal Medya,12,Spider-Man,6,Splatoon,7,technology,19,Teknoloji,156,Telefonlar,6,Trendler,30,Ukr,31,Update,1,v Rising,34,Valorant,18,Xiaomi,6,Yaşam ve Sağlık,10,Yeni Haberler,43,Yeni Yayınlar,1538,YouTube,1,
ltr
item
Oneyle: iPhone Cihazlar için PUBG Mobile'da En İyi Hassasiyet Ayarları
iPhone Cihazlar için PUBG Mobile'da En İyi Hassasiyet Ayarları
https://lh3.googleusercontent.com/-rx0_e5z_JHI/Ydm3uIDUEAI/AAAAAAAAiJY/MwBvDNLo2B8awbNCyJEIo1AQlaFhea_swCNcBGAsYHQ/w640-h360/maxresdefault.jpg
https://lh3.googleusercontent.com/-rx0_e5z_JHI/Ydm3uIDUEAI/AAAAAAAAiJY/MwBvDNLo2B8awbNCyJEIo1AQlaFhea_swCNcBGAsYHQ/s72-w640-c-h360/maxresdefault.jpg
Oneyle
https://www.oneyle.com/2022/01/iphone-cihazlar-icin-pubg-mobile-en-iyi.html
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/2022/01/iphone-cihazlar-icin-pubg-mobile-en-iyi.html
true
8251920511909153638
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All TAVSİYE EDİLEN YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy