PUBG Mobile En iyi GFX Tool Ayarları (2022)

  PUBG Mobile En iyi GFX Tool Ayarları (2022) GFX Tool , hem Android hem de IOS kullanıcıları arasında popülerlik açısından büyüyor. Gider...

 PUBG Mobile En iyi GFX Tool Ayarları (2022)

PUBG Mobile En iyi GFX Tool Ayarları (2022)

GFX Tool, hem Android hem de IOS kullanıcıları arasında popülerlik açısından büyüyor. Giderek daha fazla oyuncu, en popüler oyun olan PUBG Mobile'da FPS'yi iyileştirmeyi tercih ediyor. FPS veya Saniyedeki Kare Sayısı, oyunun sorunsuz çalışması için hayati önem taşır ve oyunun o cihazdaki genel performansını gösterir. FPS ne kadar yüksek olursa, oyun bir cihazda o kadar akıcı çalışır.

Ancak, süreç ve özelleştirme için gereken ayarlar hakkında doğru bilgi yoksa FPS'yi iyileştirmek karmaşık olabilir. Orta sınıf akıllı telefonların çoğu, PUBG mobile oynarken gecikme sorunları bildiriyor ancak bu araç, birçok kullanıcı için bunu düzeltebilir. Örneğin, kullanıcılar bu GFX aracını kullanarak bazı akıllı telefonlarda FPS'yi iki katına çıkardığını bildirdi.

Ve PUBG'de FPS'yi iyileştirmenin yollarını arayan kişi sizseniz. Bu yazıda GFX aracının konseptini, kurulum sürecini ve profesyonel bir oyuncu olma yolculuğunda size yardımcı olacak en iyi ayarlarını vereceğiz.

GFX aracı nedir?

GFX aracı, bir XDA üyesi tsoml tarafından geliştirilmiştir ve bu aracı kullanarak, herhangi bir Android akıllı telefonda PUBG mobil oyun performansınızı büyük ölçüde artırabilirsiniz.

Üçüncü taraf bir uygulamadır ve PUBG gibi oyunlar için kullanımı tamamen güvenlidir. 10 milyondan fazla kişi PUBG için bu uygulamayı Google Play Store'dan indirdi ve toplam indirmeler eklendiğinde bu sayı çok daha fazla artıyor.

GFX Aracı, oyuncuların daha yüksek çözünürlük, HDR oyun ve çok akıcı 60 fps oyun deneyiminin kilidini açmasına yardımcı olur. Ayrıca, bu aracın kullanımı da tamamen ücretsizdir. GFX aracı ile tüm FPS seviyelerini kullanabilir ve etkinleştirebilirsiniz. Ancak, seçtiğiniz ayarın telefonunuz tarafından desteklenmesi gerektiğini unutmayın, aksi takdirde çalışmayabilir.

GFX aracı temel olarak PUBG'nin obb dosyalarını ve doku dosyalarını düzenler ve bu da kullanıcıların grafik ayarlarını değiştirmesine olanak tanır. Varsayılan oynanabilir çözünürlüğü artırır, bazı cihazlar için HDR'yi etkinleştirir ve oyunu geliştirmek için yararlı olan diğer birçok eklenti ayarı.

GFX Aracı Nasıl Kurulur ve Kurulur

GFX aracını kurmak ve başlatmak oldukça basittir. Tek yapmanız gereken aşağıdaki noktalarda belirtilen adımları takip etmektir:

1. GFX aracını oyun mağazasından yükleyin

PUBG Mobile En iyi GFX Tool Ayarları (2022)

Yapmanız gereken ilk şey Google Play Store'u ziyaret etmek. Orada GFX aracını arayın. Uygulamayı bulduktan sonra, yükle'ye tıklayın ve cep telefonunuza indirmiş olacaksınız.

2. Özelleştirmeler yapın/ Parametreleri ayarlayın

PUBG Mobile En iyi GFX Tool Ayarları (2022)


Uygulamayı yükledikten sonra yapmanız gereken bir sonraki şey, özelleştirmeler yapmaktır. Aslında en kritik kısımdır, bu yüzden kullanıcıların buna daha fazla dikkat etmesi gerekir. Uğraşmanız gereken ilk şey sürümdür. 0.7 sürümünü seçiyorsanız, çalışması için cihazı rootlamanız gerekir. Ancak, 0.6 sürümünü seçerseniz hemen başlayabilirsiniz.

Uğraşmanız gereken bir diğer şey de grafik ayarlarıdır. gfx aracıyla süper yüksek kaliteli grafiklerin kilidini açabilir ve daha önce sahip olamadığınız grafiklere erişebilirsiniz. Tüm kullanıcılar tarafından görülemeyebilecek birkaç grafik ayarı daha vardır ve daha fazla FPS elde etmek için bu gizli grafik ayarı GFX aracıyla seçilebilir.

Ayrıca bir çözünürlük ayarlama seçeneğini de bulacaksınız. Daha yüksek çözünürlükler, harika bir görünümle daha yüksek sorunsuz çalışma sonuçları anlamına gelir. Böylece kendi uygunluğunuza göre bunu seçebilirsiniz. Oyunun parlaklığını artırmaya veya azaltmaya yardımcı olacak doygunluk seviyeleri açısından da stil ekleyebilirsiniz.

PUBG Mobile En iyi GFX Tool Ayarları (2022)

Ayrıca gfx aracıyla Vulkan grafik api kullanımını yalnızca cihazınız destekliyorsa etkinleştirebilirsiniz. En yeni mobil cihaz modellerinin bunu desteklemesi daha olasıdır ve size daha önemli bir oyun deneyimi sağlar. Gölgelere gelince, ayarı olduğu gibi bırakmak daha iyidir. Oyunun dokularındaki bazı düzensizlikleri gidermek için kenar yumuşatmayı açabilirsiniz, ancak bu size biraz FPS kaybetmenize mal olacaktır. Kenar Yumuşatmayı devre dışı bırakmak size daha yüksek FPS sağlar.

FPS'ye veya saniye başına kareye gelince, bunu istediğiniz maksimum miktara ayarlayabilirsiniz. Tıpkı çözünürlükler gibi, daha yüksek FPS, akıcı bir oyun deneyimi sağlar. Bununla birlikte, çok yüksek bir FPS daha fazla güç tüketecek ve ayrıca termal kısmaya neden olacaktır. Dengeli bir oyun deneyimi sağlamak için bunu 60FPS'de tutmanız önerilir.
3. PUBG'yi açın ve kabul edin

Tüm özelleştirmeyi çözdükten sonra, PUBG'yi açıp ekranınızda beliren kabul et seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Merak etme; kabul sekmesine tıklamak tamamen güvenlidir. Bunu yaptığınızda, daha fazla akıcılık ve grafik açısından değişiklikleri fark edeceksiniz.

PUBG Mobile En iyi GFX Tool Ayarları (2022)

Bu kadar. Oyunun tadını daha fazla zevkle çıkarmaya hazır olacaksınız. GFX aracını başarıyla kurduğunuz ve başlattığınız anda kendinizi yüksek tanımlı bir oyun ve daha akıcı bir oyun deneyimine sahip olarak bulacaksınız.

PUBG için En İyi Ayarlar

Bu ayarlar bize daha fazla tavuk yemeği sağladığından, PUBG için aşağıdaki ayarları öneririz:
Oyun versiyonu Android v0.10.5 için 
  • PUBG Mobil grafik Pürüzsüz veya Pürüzsüz HD
  • Çözünürlük 1280 (HD Varsayılanı)
  • FPS 60 fps
  • stiller Renkli
  • gölgeler Orta
  • kenar yumuşatma Engelli
  • Kontrolleri kaydet Etkinleştirilmiş
  • GPU Optimization Etkinleştirilmiş
  • İşleme kalitesi Orta
Bunların daha iyi oyun için önerilen ayarlar olduğunu ve bunların tüm cihazlarda farklı şekilde karşılanacağını unutmayın. Böylece, kendi başınıza keşfedebilir ve sizin için en arzu edilen ayarın hangisi olduğunu öğrenebilirsiniz.

Bununla birlikte, burada bahsedilenler temelde evrensel olanlardır ve Android'de çalışan her akıllı telefonda mükemmel şekilde çalışma olasılığı daha yüksektir.

GFX Aracı yasa dışı mı?

Ne yazık ki evet. PUBG mobile'ın dahili dosyalarını değiştiren üçüncü taraf bir uygulama olduğundan ve bu, GFX araçlarını kullanmayı yasa dışı kılar. PUBG gibi oyunlar, kullanıcılarının grafikleri değiştirmesine izin vermez; ancak, bir GFX aracı yapar.

Ayrıca, bir kişinin GFX aracını şartlar ve hizmetleri ihlal ettiği için kullanırken yakalanması durumunda kalıcı olarak yasaklanabileceği de söyleniyor. Ancak 10 milyondan fazla insan bu aracı PUBG mobile için kullanıyor ve onlara hiçbir şey olmadı. Çok uzak çok iyi.

Ayrıca, GFX aracını oyun mağazasından yüklerseniz, yasaklanmanız neredeyse imkansız hale gelecektir.

Yani, seçim gerçekten sizin. PUBG'nin temel sürümüne devam etmek ve küçük gecikmeler ve düşük çözünürlüklü oyunlarla normal bir oyuncu gibi oynamak isteyip istemediğiniz size bağlıdır. Veya biraz risk almak ve oyununuzu GFX aracıyla yükseltmek ve bir oyun uzmanı olmak istiyorsunuz.

Nihai Karar

Bu tamamen GFX aracı ve FPS'yi (saniyedeki kare sayısı) iyileştirmek için nasıl kullanılabileceğiyle ilgiliydi. Şimdi kullanın ve hayal kırıklığına uğramayacaksınız. gfx aracıyla en iyi oyun deneyimlerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sadece PUBG için değil, gfx araçları Call of Duty, Fortnite vb. diğer oyunlar için de kullanılabilir. GFX aracıyla kazanma şansınız şüphesiz çok daha yüksek oluyor. Minimum risk içermesine rağmen, gidilmesi gereken bir seçenektir.

YORUMLAR

Ad

A Skull & Bones,8,Android,21,Apex Legends,5,APK Download,9,Apple,1,Asus,1,BGMI,3,Bilim Dünyası,12,Brawl Stars,2,Call Of Duty,19,china,1,Clash Royale,5,Cod Mobile,14,Coin,4,Company of Heroes,1,Cycle Frontier,32,Czech,1,Destiny,19,Diablo,6,Dying Light 2,7,Economy,4,Ekonomi,8,Elden Ring,528,En,7,Eng,26,Es,1,Esp,34,F1,16,Fall Guys,8,Fifa,1,Final Fantasy,1,Fortnite,5,Fr,2,Fra,33,Free Fire,36,Game,361,Game Guide,708,Game Guides,725,Genshin Impact,71,Ger,35,GoD Of WaR,9,Gotham Knights,2,GTA,1,Halo Infinite,1,İndia,1,iOS,16,iPhone,4,İpuçları ve Püf Noktaları,16,Jpn,33,Kor,1,LOL,4,Lost Ark,121,Minecraft,3,MODERN WARFARE,8,MOTORLU ARAÇLAR,24,Nasıl Yapılır,79,NBA,8,New Game,1100,News Release,26,OnePlus,12,Overwatch 2,8,Oyun İpuçları ve Püf Noktaları,322,Oyun Klavuzları,510,Oyunlar,766,PlayStation,2,Por,32,Pr,1,PUBG Mobile,131,PUBG Mobile Lite,26,PUBG New State,26,Raft,16,Roblox,1,Samsung,6,Sniper Elite,1,Sosyal Medya,12,Spider-Man,6,Splatoon,7,technology,19,Teknoloji,156,Telefonlar,6,Trendler,30,Ukr,31,Update,1,v Rising,34,Valorant,18,Xiaomi,6,Yaşam ve Sağlık,10,Yeni Haberler,43,Yeni Yayınlar,1538,YouTube,1,
ltr
item
Oneyle: PUBG Mobile En iyi GFX Tool Ayarları (2022)
PUBG Mobile En iyi GFX Tool Ayarları (2022)
https://lh3.googleusercontent.com/-iffRc7uKJw4/Ydn2LAqnr1I/AAAAAAAAiLA/t1-S1QL3JqExx3PMJQagtcFCN5QncDs2ACNcBGAsYHQ/w640-h320/what-is-gfx-tool.jpg
https://lh3.googleusercontent.com/-iffRc7uKJw4/Ydn2LAqnr1I/AAAAAAAAiLA/t1-S1QL3JqExx3PMJQagtcFCN5QncDs2ACNcBGAsYHQ/s72-w640-c-h320/what-is-gfx-tool.jpg
Oneyle
https://www.oneyle.com/2022/01/pubg-mobile-en-iyi-gfx-tool-ayarlar-2022.html
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/2022/01/pubg-mobile-en-iyi-gfx-tool-ayarlar-2022.html
true
8251920511909153638
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All TAVSİYE EDİLEN YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy