RAZER KRAKEN V3 PRO İNCELEME: "YÜKSEK PERFORMANSTA BİR ZAFER”

RAZER KRAKEN V3 PRO İNCELEME: "YÜKSEK PERFORMANSTA BİR ZAFER”

RAZER KRAKEN V3 PRO İNCELEME: "YÜKSEK PERFORMANSTA BİR ZAFER”

RAZER KRAKEN V3 PRO İNCELEME: "YÜKSEK PERFORMANSTA BİR ZAFER”

ARTILAR
  • Tasarım ve inşaatta Razer kalitesi
  • Haptikler yenilikçi ve parlaktır
  • Mükemmel ses kalitesi
EKSİLER
  • Pahalı - özellikle haptiklerden rahatsız değilseniz
  • Gerekli EQ ayarının adil miktarı
Razer Kraken V3 Pro, Razer'in uzun bir oyun kulaklığı serisinin en yenisidir. Kraken adı kendisini oyun donanımı bilgisine sağlamlaştırdı ve genel olarak saçma, fırfırsız, düz ses kalitesinin bir göstergesi olarak kabul edildi. Heck, tüm platformlardaki oyuncuların çoğunun yıllar boyunca bir çeşit Kraken Razer kulaklığına sahip olacağı (nispeten) güvenli bir bahis - düz 'Kraken'den Kraken Tournament Edition'a ve giriş seviyesi X ve Lites, birçoğu vardı ve hepsi isme layıktı, hatta bazıları da internetin en iyi oyun kulaklığı listelerinde göründü.
Şimdi, en son premium, üst seviye - hayır, üst seviye - Kraken savaşa giriyor: Kraken V3 Pro. Bu sadece şu anda tüm Krane'lerin en üst noktası değil, aynı zamanda son birkaç ay içinde ürün yelpazesinde duyurulan ve piyasaya sürülen V3 yenilemesinin en üst noktası. Tüm ürün yelpazesi, 2022'de oyun oynamak için en iyi PC kulaklıklarından bazılarını sağlamaya odaklanmıştır, ancak V3 Pro kablosuz hale gelir ve ayrıca çok eğlenceli bir özellik de ekler. Bakalım nasıl yığılacak.

Razer Kraken V3 Pro incelemesi: tasarım ve özellikler

V3 Pro hakkında açık olan ilk şey, tasarımında ve dna'sında çok fazla bir Kraken olması, aynı zamanda açık bir evrim olmasıdır. Özellikle kulaklıkların şekli ve şekli, bunun kesinlikle bir Kraken kulaklığı olduğunu gösteriyor, ancak bardaklar boyunca aynı noktalarda biraz daha dar ve daha ince olacak şekilde yeniden tasarlandı. Çok fazla değil, ama en çok bardakların dış kısmında ve kafa bandının onlara bağlandığı yerde fark edilir. Tüm kulaklığın üzerine örtülmüş Razer'in sade siyah estetiği (yine de bir noktada yeşil bir tane geliyor, değil mi?) - bu yalnızca kulaklık açıldığında RGB Razer motifleri ve halkaları ile noktalanır.

Tüm kafa bandı yastıklıdır - yeni Kaira serisi konsol kulaklıkların aksine - ve bu, kulaklığınızı taktığınız halde rahat bir uyum sağlarken, bardaklar dış taraflarda suni deri ve başa bakan tarafta yumuşak bir malzemedir. Sonuç olarak, bu inanılmaz derecede rahat bir kulaklık seti, bu yüzden bu cephede ya da daha geniş tasarım ve yapıda herhangi bir şikayet yok. Katı.

Dongle'ın kablosuz kullanım için kurulmasının kolay olduğunu ve ayrıca PS5 ve PS4 ile uyumlu olduğunu belirtmekte fayda var - bu konsollar için de haptik alacaksınız.

Kontroller güzel aralıklı ve iki bardağa yayılmış ve gezinmesi kolaydır. Sol kapta mikrofon sessiz düğmesi, ses seviyesi kadranı (çok hassastır), güç düğmesi ve ses jakı, USB-C ve mikrofon bağlantı noktaları (mikrofon çıkarılabilir) bulunur. Sonra sağ Kupası evler çok önemli Hypersense dokunsal düğmesi (daha fazla).

Çok başka bir Razer kulaklık gibi, her şeyi Synapse ile benim deneyimlerinden tinkered olabilir, set dışında çok iyi almak için biraz zaman harcamak gerekir.

RAZER KRAKEN V3 PRO İNCELEME: "YÜKSEK PERFORMANSTA BİR ZAFER”

Razer Kraken V3 Pro incelemesi: performans

Kutunun dışında, Kraken V3 Pro'nun Kraken serisinin ünlü olduğu uzun süredir devam eden mükemmel ses geleneğini sürdürdüğüne şüphe yok. Bu yeni 50mm Razer TriForce Titanyum sürücülerini sergileyen oyun içi ses, ne oynarsanız oynayın, soundscape spektrumunda mükemmel bir derinlik ve zenginliğe sahiptir.

Metro Exodus'un kıyamet sonrası manzaralarının sesleri - tünellerin daha sıkı sınırlarının yanı sıra - inanılmaz derecede açık ve oyundaki yerlerin ve toprakların atmosferini arttırıyor. Total War: Troy ve Red Alert Remaster'daki her şey kristal berraklığında ve net; Kontroldeki ürkütücü sesler güzel bir şekilde sunuluyor ve sunulan konumsal ve surround ses, Apex Legends gibi oyunlarda korkunç derecede doğru ve üstünlük sağlıyor.

Bununla birlikte, V3 Pro'nun onu krankladığı yerde, haptiklerin eklenmesidir. Üç farklı yoğunluk seviyesinde mevcut olan bunlar inanılmaz ve birkaç yıl öncesine ait Nari Ultimate'da sunulan (oldukça iyi) haptiklerden çok daha iyi.

Yine de ses ve dokunsal cephelerde birkaç uyarı var. İlk olarak, sese göre, Kraken V3 Pro kutudan oldukça düz bir şekilde çıkıyor. Müzik hala çalarken Razer hoparlörlerimden Kraken'e geçerken bunu buldum - biraz delici olabilir, bu yüzden Sinaps dengelemesinde ve EKOLAYZIR ayarlarını reddetmede bir süre neredeyse kesinlikle bir zorunluluktur.

RAZER KRAKEN V3 PRO İNCELEME: "YÜKSEK PERFORMANSTA BİR ZAFER”

Haptiklerle ilgili uyarı, sadece yoğun bir silahlı çatışmada yüzünüzü patlatmakla kalmayacak, aynı zamanda takım arkadaşınız gününüzün nasıl geçtiğini sorarsa kafanız da sarsılacaktır. Bu biraz can sıkıcı ve co-op oyunumda haptiklerin kapatılması gerektiği anlamına geliyordu - bu da birçok co-op oyununun en bombalı ve dokunsal teknolojiye layık olduğu göz önüne alındığında utanç verici. Haptiklerin bir sonraki adımının veya bir sonraki gelişiminin oyun sesi ile sohbet sesi arasında ayrım yapmak olacağını umuyorum.

Ne olursa olsun ve esasen BlackShark V2 Pro ile aynı olsa da, Kraken V3 Pro'daki mikrofonu iyi olarak değerlendiririm. Oyun için en iyi mikrofonların sunabileceği en iyi iletişimden bazıları açısından dünyayı ateşe vermedi ve korkunç değil. Isındıktan sonra, tabiri caizse, iyi çıktı, ama biraz teneke ile karşılaştı - elbette, bununla Sinapsta da biraz uğraşabilirsiniz.

Uyarılar bir yana, Kraken V3 Pro'nun performansı mükemmel, ne oynarsanız oynayın ve nasıl oynarsanız oynayın, tüm oyunlar için eksiksiz, daldırma artırıcı bir ses deneyimi sunuyor.

RAZER KRAKEN V3 PRO İNCELEME: "YÜKSEK PERFORMANSTA BİR ZAFER”

Razer Kraken V3 Pro incelemesi: satın almaya değer mi?

Kraken V3 Pro'yu tavsiye eder miyim? Kesinlikle. Tek başına ses kalitesi, tek başına yapı ve tasarım yürütme veya tek başına haptik üzerinde tavsiye etmek kolaydır. Bununla birlikte, bu nitelikler gerçekten harika bir kulaklık seti oluşturur. Maliyet, odadaki göreceli fildir, çünkü 200 $ / 200 £ 'da oldukça diktir - ve BlackShark V2 Pro'dan 20 $ / 20 £ daha fazla (perakende fiyatı). Bu elbette çok para, ancak haptics muhtemelen BlackShark V2 Pro'nun fiyatı üzerinden biraz daha fazla yatırım gerektiriyor.

Evet, bu fiyat etiketi Kraken V3 Pro'nun şu anda en ucuz oyun kulaklıklarını tehdit etmeyeceği anlamına geliyor, ama çok iyi ve beni zor bir durumda bıraktı (kutsanmış olsa da, kuşkusuz) onunla Blackshark'ım arasında seçim yapmakta zorlanıyorum. Ana bilgisayar kulaklığım gasp edilmiş olabilir.

Eğer haptiklerin hayranıysanız, o zaman BlackShark üzerindeki bu ekstra para muhtemelen yutmak için kabul edilebilir olacaktır - kaputun altında, sürücüler ve mikrofon vb. Açısından benzerler - ama eğer haptiklerden rahatsız değilseniz, o zaman hala Blackshark'ı tavsiye edebilirim. Sadece. Şu anda Razer kulaklık hattının üst ucunu aramak gerçekten çok zor.

Bununla birlikte, hepsi bir arada ve buna bağlı olarak, Kraken V3 Pro, daldırmayı artırmada bir zaferdir; özellikler ve ses kalitesi, şu anda en iyi kablosuz oyun kulaklıklarından birini yapmak için bir araya geliyor ve bunun için giderseniz hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

YORUMLAR

Ad

A Skull & Bones,8,Android,21,Apex Legends,5,APK Download,9,Apple,1,Asus,1,BGMI,3,Bilim Dünyası,12,Brawl Stars,2,Call Of Duty,19,china,1,Clash Royale,5,Cod Mobile,14,Coin,4,Company of Heroes,1,Cycle Frontier,32,Czech,1,Destiny,19,Diablo,6,Dying Light 2,7,Economy,4,Ekonomi,8,Elden Ring,528,En,7,Eng,26,Es,1,Esp,34,F1,16,Fall Guys,8,Fifa,1,Final Fantasy,1,Fortnite,5,Fr,2,Fra,33,Free Fire,36,Game,361,Game Guide,708,Game Guides,725,Genshin Impact,71,Ger,35,GoD Of WaR,9,Gotham Knights,2,GTA,1,Halo Infinite,1,İndia,1,iOS,16,iPhone,4,İpuçları ve Püf Noktaları,16,Jpn,33,Kor,1,LOL,4,Lost Ark,121,Minecraft,3,MODERN WARFARE,8,MOTORLU ARAÇLAR,24,Nasıl Yapılır,79,NBA,8,New Game,1100,News Release,26,OnePlus,12,Overwatch 2,8,Oyun İpuçları ve Püf Noktaları,322,Oyun Klavuzları,510,Oyunlar,766,PlayStation,2,Por,32,Pr,1,PUBG Mobile,131,PUBG Mobile Lite,26,PUBG New State,26,Raft,16,Roblox,1,Samsung,6,Sniper Elite,1,Sosyal Medya,12,Spider-Man,6,Splatoon,7,technology,19,Teknoloji,156,Telefonlar,6,Trendler,30,Ukr,31,Update,1,v Rising,34,Valorant,18,Xiaomi,6,Yaşam ve Sağlık,10,Yeni Haberler,43,Yeni Yayınlar,1538,YouTube,1,
ltr
item
Oneyle: RAZER KRAKEN V3 PRO İNCELEME: "YÜKSEK PERFORMANSTA BİR ZAFER”
RAZER KRAKEN V3 PRO İNCELEME: "YÜKSEK PERFORMANSTA BİR ZAFER”
RAZER KRAKEN V3 PRO İNCELEME: "YÜKSEK PERFORMANSTA BİR ZAFER”
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEhV7SB7H0VPBWXWubl_sDVxA1uZmmaDUASAzUiFcEYx5nSnQBDVjxkGUFn248kAHwqJMYkpnxLi4qgwbL24x6UstzvJ-QGpFq1oSgqcm4w-BSQffJRvy1Kj5V_FHyEKjRxTNKbvhYdyQ7Jspjgo7Gy5QQoh19afkz9Cus7fkYIKo2zRFw-8NT40CUVoiw=w640-h360
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEhV7SB7H0VPBWXWubl_sDVxA1uZmmaDUASAzUiFcEYx5nSnQBDVjxkGUFn248kAHwqJMYkpnxLi4qgwbL24x6UstzvJ-QGpFq1oSgqcm4w-BSQffJRvy1Kj5V_FHyEKjRxTNKbvhYdyQ7Jspjgo7Gy5QQoh19afkz9Cus7fkYIKo2zRFw-8NT40CUVoiw=s72-w640-c-h360
Oneyle
https://www.oneyle.com/2022/01/razer-kraken-v3-pro-inceleme-yuksek.html
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/2022/01/razer-kraken-v3-pro-inceleme-yuksek.html
true
8251920511909153638
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All TAVSİYE EDİLEN YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy