Elden Ring'de Brother Corhyn'in görevi nasıl tamamlanır

Elden Ring'de Brother Corhyn'in görevi nasıl tamamlanır

Elden Ring'de Brother Corhyn'in görevi nasıl tamamlanır

Elden Ring'de Brother Corhyn'in görevi nasıl tamamlanır

Elden Ring'de Brother Corhyn'in görevini nasıl tamamlayacağınızı mı bulmaya çalışıyorsunuz? Bu NPC ile Roundtable Hold'a ilk geldiğinizde tanışırsınız, ancak onun görevi Lands Between'e biraz daha ilerleyene kadar başlamaz. Büyüler satıyor(yeni sekmede açılır), bu yüzden sihirli bir yapıya sahipseniz onunla erken konuşmanızda fayda var.(yeni sekmede açılır).

Kardeş Corhyn'in hikayesi sizi daha sonraki alanlardan bazılarına götürür ve Goldmask adında başka bir NPC'yi içerir. Elden Ring sonlarından biri için gerekli olan bir eşyayı da alacağınızı belirtmekte fayda var.(yeni sekmede açılır)ödül olarak. Görevin kendisi çok yorucu değil, ancak birkaç adım kafanızı kaşımanıza neden olabilir, bu yüzden aşağıda her şeyi gözden geçireceğim. Goldmask'ın nerede bulunacağı ve Leyndell'de Riddle'ın nasıl çözüleceği de dahil olmak üzere Elden Ring Brother Corhyn görevini nasıl tamamlayacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Elden Ring Brother Corhyn görev adımları

Ana hikayede çok ileri giderseniz, bu görevin önceki adımlarını tamamlayamayacaksınız ve Altın Maske kaybolacak. Crumbling Farum Azula'nın ana patronunu yenmeden önce Giants'ın Dağ Tepeleri de dahil olmak üzere tüm adımları tamamladığınızdan emin olun.

Kardeş Corhyn görev serisini tamamlamak için atmanız gereken adımların kısa bir özeti:

Altus Platosu'na ulaştığınızda, Roundtable Hold'da Brother Corhyn ile konuşun.
Onu Altus Platosu'nda bulun ve onunla orada tekrar konuşun.
Aynı bölgede köprünün kuzey kısmındaki Goldmask'ı bulun.
Kardeş Corhyn'e dön ve onu Goldmask'ın bulunduğu yere götürmek için konuş.
Her ikisini de Royal Capital, Leyndell'de bulun ve bilmeceyi çözün.
Devlerin Dağ Tepelerinde Kardeş Corhyn ve Goldmask ile tanışın.
Mükemmel Düzenin Onarıcı Rününü almak için Ashen Başkenti Leyndell'de Goldmask'ı bulun.
Kardeş Corhyn'i ya Leyndell'de, Ashen Capital'de ya da Devlerin Dağ Tepelerinde bulun.

NASIL BAŞLAMALI

Kardeş Corhyn'in görevine nasıl başlanır

İlk önce Brother Corhyn ile Roundtable Hold'da tanışırsınız ve oraya varır varmaz onunla konuşabilirsiniz. O ateşin karşısında duran ana masa odasında bulunabilir. Size büyüler satacak ama Altus Platosu'na ulaşana kadar görevine başlayamayacaksınız. Bunu Dectus madalyonunu kullanarak da yapabilirsiniz.(yeni sekmede açılır)veya mayın kısayolu aracılığıyla.

Platoya ulaştığınızda, Roundtable Hold'a dönün ve Corhyn ile konuşun. Size Goldmask'ı bulmak için bir yolculuğa çıktığını söyleyecek. Şimdi ambardan Altus Platosu'na hareket edecek.

Kardeş Corhyn'in yeni yerini bulmak için Altus Highway Junction Site of Grace'e gidin ve yol boyunca kuzeye gidin. Onu harita sütununun yanında dururken bulacaksınız. Onunla konuşun ve büyü satın alabilir veya Goldmask hakkında soru sorabilirsiniz. Adamın Erdtree'ye muhtemelen daha yakın olduğundan bahsedecek, ancak aramaya devam edecek.

ALTIN MASKE KONUMU

Elden Ring'de Brother Corhyn'in görevi nasıl tamamlanır

Elden Ring Goldmask konumu

Şimdi Goldmask'ı bulmak için. Rüzgar kuzeye ve doğuya doğru giderken yol boyunca devam edin. Sonunda, Ormanı Aşan Greatbridge Grace Bölgesi'nin tam kenarında olan büyük bir kırık köprü bulacaksınız. Goldmask kuzey tarafında, ancak yanınızdaki teleporter sizi diğer tarafa taşıyacak.

Köprünün kuzey ucunda doğduğunda, arkanı dön ve güneye, kırık kısma doğru git. Goldmask sonunda duruyor ve adının nedeni aniden ortaya çıkıyor. Onunla konuş, ancak çok az yanıt alırsın, sonra harita sütununun yakınında birader Corhyn'e geri dön ve istendiğinde ona Goldmask'ın nerede olduğunu söyle.

Şimdi Goldmask'ın köprüdeki konumuna dönün ve Kardeş Corhyn'in ona katıldığını göreceksiniz. Buraya taşınmadıysa, bir Grace Sitesinde dinlenmeyi deneyin. Corhyn ile bir kez daha konuşun ve Goldmask hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

REGRESYON YASASI

Elden Ring'de Brother Corhyn'in görevi nasıl tamamlanır

Regresyon Yasası büyüsü nerede bulunur?

Not: Altın Düzen Principia büyü kitabını, eğer daha kolaysa, Kardeş Corhyn ve Goldmask ile Leyndell'de buluştuktan sonra elde edebilirsiniz.

Kısa süre içinde biraz sihir geliştirmen gerekecek ama önce bir büyü bulman gerek. Regresyon Yasası büyüsünü öğrenmek için gerekli olan Altın Düzen Principia büyü kitabını Kraliyet Başkenti Leyndell'deki Erdtree Kutsal Alanı Grace Bölgesine çok yakın bir yerde bulabilirsiniz - aslında, kelimenin tam anlamıyla tam üzerinizdedir.

Grace Sitesinden, odaya yılan gibi giren ağaç dalına doğru gidin, dışarıdaki korkuluğun üzerinden atlayın ve yukarı çıkın. Bir sonraki kata geldiğinizde, kapıdan geçin ve dışarı çıkın ve hemen sola dönün ve büyük sarı çatıya inin. Tırmanabileceğiniz bir pencere arayın, sonra sağa dönün ve dalın geçitle birleştiği diğer tarafa doğru ilerleyin. Tavandan sarkan sandalyede bir ceset üzerindeki büyü kitabını bulmak için dal boyunca ilerleyin.

LENDELL, KRALİYET BAŞKENTİ

Elden Ring'de Brother Corhyn'in görevi nasıl tamamlanır

Kardeş Corhyn'in Leyndell'deki konumu, Kraliyet Başkenti

Bu sonraki adım için Kraliyet Başkenti Leyndell'e erişmek için iki Büyük Rün elde etmeniz gerekiyor. Şehrin içine girdikten sonra, kolezyumun doğusundaki bir bölgeye taşınan Kardeş Corhyn ve Goldmask'ı bulmanız gerekiyor.

Oraya gitmek için West Capital Rampart Site of Grace'e hızlı seyahat edin, ardından geçit boyunca güneye gidin ve üzerinden geçen devasa dalın altından geçin. Buradaki geniş merdivenlerden yukarı çıkın ve uçurum yüzüne ulaştığınızda doğru yolu seçin. Biraz yukarı ve solunuzda, geldiğiniz yoldan geri dönen ama sizi uçurumun kenarından yukarı çıkaran dar bir patika bulabilirsiniz. Kardeş Corhyn ve Goldmask'ı bulmak için bunu en üste kadar takip edin.

Corhyn'i dinleyin, ardından istendiğinde ona tekrar Goldmask'ı sorun. Artık Altın Düzen Principia'yı teslim edebilir ve Kardeş Corhyn'den Gerileme Yasası büyüsünü satın alabilirsiniz.

BİLMECE

Elden Ring'de Brother Corhyn'in görevi nasıl tamamlanır

bilmece nasıl çözülür

Bu adım, Regresyon Yasası büyüsünü yapmanızı gerektirir , bu nedenle yeterli zeka statüsüne sahip değilseniz, gereksinime farklı ekipman, tılsımlar ve Büyük Rünler aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Zeka artırıcı donanıma erişiminiz yoksa,(yeni sekmede açılır)ayrıca, daha sonra geri dönmek isterseniz ikinci bir Larval Gözyaşı'na ihtiyacınız olacak. Büyüyü gerçekten ezberlemeyi ve onu kullanmak için donatılmış bir "Mühür" silahına sahip olmayı unutmayın.

Artık Kardeş Corhyn ile konuştunuz ve Gerileme Yasası büyüsünü aldınız, bilmeceye devam edebilirsiniz. Erdtree Kutsal Alanı Grace Bölgesine geri dönün, ardından batıdaki kapıdan geçerek asansörü indirin.

Merdivenlerden aşağı inin ve altta büyük bir heykelin önünde yerde bir mesaj göreceksiniz. Okur:

"Yalnızca gerileme sırları açığa çıkarır."

Regresyon Yasası büyüsünü yapın ve önünüzde yeni bir mesaj belirecektir. Çok spoiler içerdiğinden ikinci mesajın ne dediğini açıklamayacağım , o yüzden kendin oku, sonra Kardeş Corhyn'e geri dön ve Goldmask'a ne öğrendiğini anlat. Corhyn'in diyaloğunu da burada tüketmelisiniz.

DEVLERİN TEPELERİ

Elden Ring'de Brother Corhyn'in görevi nasıl tamamlanır

Devlerin Dağ Tepelerinde Kardeş Corhyn'i nerede bulabilirim?

Hem Kardeş Corhyn hem de Goldmask, Giants bölgesinin Dağ Tepelerine taşınır ve köprünün tepesinde, Stargazer Harabeleri'nin hemen güneyinde bulunabilir. Buraya ulaşmanın en hızlı yolu Grace'in Dondurucu Göl Bölgesi'nden. Sol Kalesi'nin güneybatısındaki köprüye gelene kadar batıya gidin, onu geçin, ardından güneydoğudaki köprüye gidin.

Burada Kardeş Corhyn ile konuş ve istendiğinde Goldmask'ı sor. Envanterinizde Rya'nın görev dizisi sırasında Tanith tarafından verilen Unutkanlık Toniği varsa(yeni sekmede açılır), burada Corhyn'e teklif etme seçeneği sunuluyor. Hangisini seçersen seç onu almayacak ama öyle görünüyor ki sen alırsan arayışı burada sona erecek.

MÜKEMMEL DÜZENİN RÜNÜNÜ ONARMAK

Mükemmel Düzenin Onarıcı Rünü nasıl elde edilir

Elden Ring'de Brother Corhyn'in görevi nasıl tamamlanır

Bu son adım, Crumbling Farum Azula alanını tamamlayana kadar mevcut olmayacak. Patronu yendikten sonra Ashen Capital, Leyndell'e vardığınızda, Goldmask'ı onun ve Brother Corhyn'in daha önce durdukları yere çok yakın bulabilirsiniz. Tam konum için yukarıdaki haritayı kontrol edin. Artık, sonlardan birine erişmenizi sağlayan Mükemmel Düzenin Onarıcı Rününü yağmalayabilirsiniz.

Bölgede Kardeş Corhyn'i de bulabilirsiniz. Kül Külünün Başkenti Leyndell'in neredeyse tam güneyinde ve Batı Başkenti Surları zarafetinin olacağı yere çok yakın. Onu bulduktan sonra diyalogunu tüketin, ardından alanı yeniden yükleyin ve Corhyn's Bell Bearing ve Corhyn's Robe'u bulmak için konumuna geri dönün.

Corhyn'i Leyndell'de bulamazsan, Giants'ın Dağ Tepeleri'ndeki önceki yerine taşınmış olabilir.

YORUMLAR

Ad

A Skull & Bones,8,Android,21,Apex Legends,5,APK Download,9,Apple,1,Asus,1,BGMI,3,Bilim Dünyası,12,Brawl Stars,2,Call Of Duty,19,china,1,Clash Royale,5,Cod Mobile,14,Coin,4,Company of Heroes,1,Cycle Frontier,32,Czech,1,Destiny,19,Diablo,6,Dying Light 2,7,Economy,4,Ekonomi,8,Elden Ring,528,En,7,Eng,26,Es,1,Esp,34,F1,16,Fall Guys,8,Fifa,1,Final Fantasy,1,Fortnite,5,Fr,2,Fra,33,Free Fire,36,Game,361,Game Guide,708,Game Guides,725,Genshin Impact,71,Ger,35,GoD Of WaR,9,Gotham Knights,2,GTA,1,Halo Infinite,1,İndia,1,iOS,16,iPhone,4,İpuçları ve Püf Noktaları,16,Jpn,33,Kor,1,LOL,4,Lost Ark,121,Minecraft,3,MODERN WARFARE,8,MOTORLU ARAÇLAR,24,Nasıl Yapılır,79,NBA,8,New Game,1100,News Release,26,OnePlus,12,Overwatch 2,8,Oyun İpuçları ve Püf Noktaları,322,Oyun Klavuzları,510,Oyunlar,766,PlayStation,2,Por,32,Pr,1,PUBG Mobile,131,PUBG Mobile Lite,26,PUBG New State,26,Raft,16,Roblox,1,Samsung,6,Sniper Elite,1,Sosyal Medya,12,Spider-Man,6,Splatoon,7,technology,19,Teknoloji,156,Telefonlar,6,Trendler,30,Ukr,31,Update,1,v Rising,34,Valorant,18,Xiaomi,6,Yaşam ve Sağlık,10,Yeni Haberler,43,Yeni Yayınlar,1538,YouTube,1,
ltr
item
Oneyle: Elden Ring'de Brother Corhyn'in görevi nasıl tamamlanır
Elden Ring'de Brother Corhyn'in görevi nasıl tamamlanır
Elden Ring'de Brother Corhyn'in görevi nasıl tamamlanır
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEi5CMLVsX1Rp08ulwZVSe8uPlkgQ0AT7JKgR-mtBkORsIMGUSqbPLGDsQpbaru4Zv01e8CrSjZjHLORa-Uk5LBJ3S2MoRDJGrZfMZyGvob_K1aH8Hcqa0d5jEwbs8ahj2FL796j8aAUvrP88aX1B-S8Hxwta1tiM3xuDPO2Kjj1VHxxMq5I4_MEUzX76A=w640-h360
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEi5CMLVsX1Rp08ulwZVSe8uPlkgQ0AT7JKgR-mtBkORsIMGUSqbPLGDsQpbaru4Zv01e8CrSjZjHLORa-Uk5LBJ3S2MoRDJGrZfMZyGvob_K1aH8Hcqa0d5jEwbs8ahj2FL796j8aAUvrP88aX1B-S8Hxwta1tiM3xuDPO2Kjj1VHxxMq5I4_MEUzX76A=s72-w640-c-h360
Oneyle
https://www.oneyle.com/2022/03/elden-ringde-brother-corhynin-gorevi.html
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/2022/03/elden-ringde-brother-corhynin-gorevi.html
true
8251920511909153638
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All TAVSİYE EDİLEN YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy