Lost Ark En İyi Sınıfları - Kademe listesi, Başlangıç, PVE ve PVP sınıfları

Lost Ark En İyi Sınıfları - Kademe listesi, Başlangıç, PVE ve PVP sınıfları

  Lost Ark En İyi Sınıfları - Kademe listesi, Başlangıç, PVE ve PVP sınıfları

Lost Ark En İyi Sınıfları - Kademe listesi, Başlangıç, PVE ve PVP sınıfları

Yeni bir MMO sürümüyle yapılması en zor seçimlerden biri, oynamak istediğiniz başlangıç ​​sınıfıdır. Bu kadar çok seçenek varken, oyuna ilk kez başlar başlamaz tam kadro arasında seçim yapmak zor olabilir. LostArk'taki durumun kaygısını yenmenize yardımcı olmak için , sınıfınızı nasıl seçeceğiniz konusunda hızlı bir kılavuz hazırladık !

Lost Ark'ın en üst seviyesinde bile tüm sınıfların oynanabileceğini hemen en üstte belirtmekte fayda var , bu yüzden en önemli şey - her zaman olduğu gibi - size en zevkli görünen sınıfı seçmek.

Lost Ark sınıfı seviye listesi

Lost Ark'taki en iyi sınıflara hızlı bir şekilde başvurmak için hem PvE hem de PvP içeriği için en iyi sınıfların hızlı bir listesini oluşturduk. En iyi seçimlerle ilgili daha ayrıntılı gerekçe için, ek bilgi için aşağıdaki PvE ve PvP bölümlerine bakın.

En iyi PvE sınıfları aşağıdaki gibidir:

S Seviye : Bard / Berserker / Gunlancer
Bir Seviye : Paladin / Silahşör / Topçu / Büyücü / Muhafız
B Katmanı : Gölge Avcısı / Keskin Nişancı / Ölü Göz / Ölüm Kılıcı
C Seviyesi : Forvet / Deadeye / Soulfist / Scrapper

En iyi PvP sınıfları aşağıdaki gibidir:

S Katmanı : Bard / Deadblade / Deadeye
A Katmanı : Paladin / Gunlancer / Gunslinger / Sorceress / Wardancer
B Seviyesi : Striker / Soulfist / Sharpshooter / Shadowhunter / Berserker
C Seviyesi : Sıyırıcı / Topçu

Lost Ark – hangi sınıfı seçmeliyim?

Lost Ark'a başka bir MMO veya aksiyon RPG'sinden geliyorsanız, zaten aşina olduğunuz bir arketipe uyan bir sınıfa yöneliyor olabilirsiniz. Beş sınıfın her birinin kendi farklılıkları ve incelikleri olan kendi alt sınıfları olsa da, hepsi belirli bir oyuncu tipine hitap edecek genel bir sınıf kimliğini paylaşır.

Bu sınıflar:
 • Savaşçı – yavaş ve yakın dövüş odaklı. Bu sınıf, Gunlancer olarak tanklı bir DPS olan Berserker ile inanılmaz hasar çıktısı elde etme konusunda uzmanlaşabilir veya bir Paladin olarak bir DPS/destek melezi olarak hareket edebilir .
 • Dövüş Sanatçısı - başka bir yakın dövüş sınıfı, ancak daha hızlı hareket etmeye ve hasar vermeye vurgu yapıyor. Dövüş Sanatçısı'nın dört farklı alt sınıfı vardır: Hava komboları ve yıkıcı tekmeleriyle Striker , güçlü temel yetenekleriyle Wardancer , devasa saldırılarla düşmanları yok etmek için bir enerji kaynağı kullanan Scrapper veya yakın dövüş ve dövüş arasında geçiş yapan Soulfist . üstünlük elde etmek için menzilli saldırılar.
 • Gunner - özel menzilli sınıfınız, Gunner tamamen uzaktan darbeler atmakla ilgilidir. Hızlı parmaklı Gunslinger , birden fazla ateşli silah arasında hızla geçiş yapabilir, Topçu dev topları ve büyük hasar potansiyeli, yürüyen silah cephaneliği ile Deadeye ve düşmanları dokunaklı bir şekilde uzaktan çıkarmak için bir yay kullanan Keskin Nişancı ile.
 • Mage – özel büyü sınıfı! Büyücü oyuncular, sürülerindeki düşmanları çıkarmak için mistik güçlerden yararlanabilirler. Alt sınıf seçenekleri açısından, Mage'in tek adanmış DPS alt sınıfı olarak elementleri büyük hasar vermek için kullanan Büyücüye veya hem acıyı getirebilen hem de müttefiklerini iyileştirebilen Ozan'a sahipler .
 • Assassin – Striker gibi başka bir yakın dövüş DPS'si olan Assassin, canavarları hızlı ve kolay bir şekilde ortadan kaldırabilen hızlı ve yıkıcı kombinasyonlarla ilgilidir. Assassin oyuncuları, düşmanları ve savaş alanındaki atılmaları kesmek için üç kılıç kullanan Deathblade ile canavarları kendi ilaçlarının tadına göre tedavi etmek için şekil değiştirme ve karanlık güçler kullanan Shadowhunter arasında seçim yapabilir.
Bunların her birine bakarak, size en iyi gelen oyun stilinin genel özüne sahip olmalısınız! Ancak, daha rekabetçi bir kafaya sahipseniz...

Lost Ark – En iyi PVE meta sınıfları

Lost Ark En İyi Sınıfları - Kademe listesi, Başlangıç, PVE ve PVP sınıfları

Lost Ark'taki tüm sınıfların son derece zor içeriklerde bile geçerli olduğunu belirtmekte fayda var, ancak geri kalanlar arasında öne çıkan birkaç tane var. Bu üst kademe sınıfları şunları içerir:
 • Bard : Büyük ölçüde Bard oyuncularının masa döndürme iyileştirmeleri ve güçlendirmeleri gibi benzersiz destek yetenekleri nedeniyle, bu sınıf zorluk seviyesi ne olursa olsun gruplar halinde her zaman istenir. Dövüşlerde en fazla hasarı vermek yerine arka planda oynamakta rahatsanız , bu güvenli bir seçimdir.
 • Berserker : Yakınlaşmaktan ve ortalığı karıştırmaktan hoşlananlar için harika bir DPS sınıfı olan Berserker, Bard veya Gunlancer'ın desteğini ya da güçlü yönlerini hissetmeyen oyuncular için kullanımı kolay, ustalaşması zor bir seçimdir. Lost Ark sınıfınızı çok fazla düşünmek istemiyorsanız, bunu seçin ve tüm oyun boyunca iyi olacaksınız.
 • Gunlancer : Ozan destek sınıfıysa, Gunlancer dağın tepesindeki tanktır . Büyük miktarda sağlık, DPS ve düşman saldırılarını anında durdurmanıza izin veren yeteneklerle Gunlancer, grubun geri kalanı için çizgiyi korumak istiyorsanız mükemmel bir seçimdir.

Lost Ark – En iyi PVP meta sınıfları

Zindanlardan ve baskınlardan uzaklaşan PVP, Lost Ark'ın mükemmel olmak için aynı derecede özveri ve beceri gerektiren tamamen başka bir yönüdür. Oyuncuya karşı oyuncu ortamında gelişmek isteyenler için, en iyi üç PVP sınıfına uyduk. arasından seçim yapabilirsiniz. Belirli bir düzende değiller:
 • Bard : Bard bir kez daha kendini grubun en tepesinde bulur. Komik olan, bunu büyük ölçüde PVE'dekiyle aynı nedenden dolayı yapmasıdır - iyileştirmeler ve güçlendirmeler şeklindeki mükemmel kullanım, onu herhangi bir PVP kompozisyonunda paha biçilmez kılmaktadır. Açıkçası, DPS oyuncularını destekleyebilecekleri takım oyunu modları için en uygunlar, bu nedenle size rekabetçi bir savaş seçimi gibi geliyorsa Bard ideal bir seçimdir.
 • Deathblade : PVP için mükemmel bir sınıf olan Deathblade, kitlerinde bulunan yüksek miktarda hareket kabiliyeti ve hasar çıkışı sayesinde karşılaşabileceğiniz korkunç bir düşmandır. Hızlı hareket etmeyi ve bir düşmanın can çubuğunu kesmeyi seviyorsanız, Deathblade harika bir seçimdir.
 • Deadeye : Orta / yakın mesafede uzmanlaşmış bir menzilli sınıf olan Deadeye, siz onları ayırırken yakın dövüşçüleri menzil dışında tutmakta harikadır. Buna ek olarak, Deadeye'ın emrinde olan güvenilir kalabalık kontrolü ve devasa DPS patlaması potansiyeli ve Deadeye, herhangi bir PVP durumu söz konusu olduğunda kambur değildir.

En iyi Lost Ark yapıları nelerdir?

Lost Ark'ın sınıfları kapsamlı bir esneklik sunar ve yeni bir karakter oluşturmadığınız sürece sınıfınıza kilitli kaldığınızı görmek güzel. Beceriler ve Gravürler ile denemeler yapmakta özgürsünüz, ancak bunlar sizi hem PvE hem de PvP mücadelelerinde görmek için daha popüler seçeneklerden bazıları için sağlam yapılardır.

Tüm yapılar, becerilerinizi geliştirmek için gerekli 250 puana sahip olmanız gereken oyunun sonlarına göre optimize edilmiştir.

En iyi Lost Ark Gunslinger yapısı nedir?

Silahşör, yakın ve uzun menzilde ağır hasar vermek üzere tasarlanmış çevik bir DPS sınıfıdır: uzak mesafe için bir keskin nişancı tüfeği, yakın mesafe için bir pompalı tüfek ve orta menzil için tabancalar. En iyi meta sınıfları için seçimlerimizi yapmasa da, Silahşör, esnekliği ve güçlü becerileri sayesinde oyuncular arasında popüler bir seçimdir.Lost Ark İçindeki En İyi Silahşör Gravürleri

Silahşör sınıfı Gravür için Av Zamanı'nı tercih ediyoruz. Av tüfeği kullanma yeteneğini ortadan kaldırır, ancak tabanca ve tüfeğin kritik oranını %30 oranında güçlendirir. Silahşör'ün en iyi becerileri zaten uzun menzilli saldırılara odaklanmıştır, bu yüzden hiçbir şeyi kaçırmazsınız.

Sınıf dışı Gravürler için şunları öneririz:
Lanetli Bebek: Saldırı +%16, gelen iyileştirme -%25
Grudge: Bosslara ve daha yüksek seviyeli düşmanlara verilen hasarı %20'ye kadar artırır ve alınan hasarı aynı miktarda azaltır.Lost Ark'taki en iyi Silahşör becerileri

Bu beceriler, düşman dirençlerini azaltan ve etki alanınızı genişleten daha yüksek seviyeli Tripodlara sahip birkaç ilave bonus ile hareket kabiliyetinizi ve DPS'nizi artırır.
 • Mükemmel atış
 • Odaklanmış Çekim
 • hünerli atış
 • Barışçıl
 • Spiral İzleyici
 • Spiral Alev

A02 El BombasıEn İyi Silahşör Uyanış Becerisi

Sizi tehlikeden uzaklaştırdığı ve vurduğu tüm düşmanlara ağır hasar ve debufflar verdiği için en iyi Uyanış becerisi için Yüksek Kalibre HE Mermi'yi seçtik.

Lost Ark En İyi Sınıfları - Kademe listesi, Başlangıç, PVE ve PVP sınıfları

En iyi Lost Ark Büyücüsü yapısı nedir?

Büyücü, ölümcül bir büyücüdür ve Lost Ark'taki en iyi menzilli DPS sınıflarından biridir. Yine de onun sağlığını izlemeniz gerekecek. Diğer büyü örücüler gibi, Büyücü de kolayca bunalabilir.

Büyücünün en büyük gücü, Kimlik Yeteneği olan Arcane Meter'dır. Zamanla dolar ve %30'a ulaştığında, iki özel beceriden birini etkinleştirebilirsiniz: Büyü bekleme süresini azaltan ve gücü artıran Arcane Rupture veya hareket kabiliyetini artıran Blink.

Lost Ark İçindeki En İyi Büyücü Gravürleri

Ateşleyici sınıfı Gravür, beceri bekleme süresini %50 azaltır ve Magick Amplification sırasında beceriyi ve normal saldırı hasarını artırır ve ağır hasara odaklanan bir yapı için ideal seçimdir. Reflü, Arcane Rupture'ı kullanmanızı engeller ve bekleme süreleri ve güç güçlendirmesi yalnızca daha yüksek beceri seviyelerinde işe yarar, bu nedenle uygulanabilir bir seçenek olsa da Ateşleyici'yi tercih ediyoruz.

Grudge, Büyücü için de iyi bir seçim ve saldırı ve kritik isabet oranlarındaki artışı için Precise Dagger'ı öneriyoruz.

Lost Ark'taki en iyi Büyücü becerileri

Beceri listemiz, bazen uzun süreler boyunca yüksek hasar veren güçlü temel saldırıların çeşitli bir karışımıdır.
 • alev
 • Frost'un Çağrısı
 • Serafik Dolu
 • ezoterik reaksiyon
 • cezalandırma grevi
 • Patlama
 • Şimşek

Lost Ark'ta En İyi Büyücü Uyanış Becerisi

Enviska'nın Kudreti, tüm etkilerinin ortaya çıkması biraz zaman alır, ancak inanılmaz derecede yüksek hasar verir. Büyücü, patlayarak ve geniş bir etki alanında daha fazla hasar vermeden önce düşmanları içine çeken ve darbelerle hasar veren bir drone çağırır.
En iyi Lost Ark Bard yapısı nedir?

Lost Ark'taki Bard alışılmadık bir sınıftır. Ana faydası destek sağlamaktır, ancak bunu o kadar iyi yapar ki oyundaki en iyi sınıflardan biridir. Bard's Identity Skil, Serenade, saldırdığınız için size Bubbles verir. En fazla üç Balon tutabilir ve partiyi iyileştirmek ya da saldırı ve hızlarını güçlendirmek için bir Balon harcayabilirsiniz. Her durumda inanılmaz derecede faydalıdır, bu nedenle Bard her iki sınıf seviye listemizde de en üst sıralarda yer almaktadır.

Lost Ark İçindeki En İyi Ozan Gravürleri

Cesaret Serenatı zaten partiyi güçlendiriyor, bu yüzden Gerçek Cesaret biraz gereksiz. Bard'ın sınıfı Gravür için Desperate Salvation'ı öneriyoruz, çünkü bu, herhangi bir recoery etkisinin sonunda ekstra %24 iyileştirme sağlar.

İki sıradan Gravür için birkaç seçeneğiniz var, ancak bunlar bizim en iyi seçtiklerimiz:
Uyanış: Uyanış becerisinin bekleme süresini %50 azaltır ve maksimum seviyede üç kez kullanılabilir
Artan Maks MP: Maks MP'yi %30 artırır

Lost Ark'taki en iyi Bard becerileri

Bu beceri seti, Guardian Tune ile bazı ekstra destek seçeneklerini içerir, ancak öncelikle hasar vermeye ve düşmanları kırılgan Bard'dan uzak tutmaya odaklanır.
 • SoundHolic
 • Fırtına Prelüdü
 • Göksel Performans
 • koruyucu melodi
 • Sonik Titreşim
 • Müzik Rüzgarı
 • ritmik saçmalık

Lost Ark'taki en iyi Ozan Uyanış becerisi

Symphonia, Bard'ın destek ve DPS becerilerinin melez karışımını mükemmel bir şekilde tamamlar. Yakındaki tüm müttefikler için Bard'ın HP'sinin %100'üne eşit hasarı emen, düşmanlara zarar veren ve saldırı, hareket hızı ve saldırı hızını azaltan bir kalkan oluşturur.

Bazı oyuncular ekstra savunma takviyesi almak için Ağır Zırh'ı değiştirir, bu nedenle Bard'ınız çok sık sakatlanırsa bunu göz önünde bulundurun.
Lost Ark – ilk karakter seçiminiz neden çok önemli değil?

Bu kılavuzu okuduysanız ve sınıf seçiminiz konusunda endişeli hissediyorsanız veya ilk seçiminizin 'meta' olmadığı için hayal kırıklığına uğradıysanız, gerçekten çok fazla endişelenmenize gerek yok.

Lost Ark'ta karakter gelişimi önemlidir, ancak en önemli ilerleme alanı hesap ilerlemesinden gelir . Kart koleksiyonları veya dünyanın dört bir yanına dağılmış koleksiyonlar olsun, Lost Ark'ta hesap genelindeki bonuslar çok büyük ve tüm karakterlerinizde birçok kritik özellik iyileştirmesi sağlamanıza izin veriyor.

Bu, oyunu ilk karakterinizle tamamladığınızda, zaten orada olan büyük nimetlerle yeni bir karakterin seviyesini yükseltebileceğiniz anlamına gelir . Oyunun sonuna gelirseniz ve bir Deathblade olmaktansa Gunlancer olmayı tercih ettiğinizi düşünüyorsanız, aynı güce geri dönme süreci başlangıçta beklediğinizden daha kolaydır.

Bunu akılda tutarak, size en eğlenceli gelen sınıfla Lost Ark'a atlayın! Sonuçta, günün sonunda en önemli şey bu. Bir sınıfta eğlenmiyorsanız, özellikle zorlu içeriğe ulaşmadan çok önce oynamayı bırakmanız olasıdır.

YORUMLAR

Ad

A Skull & Bones,8,Android,21,Apex Legends,5,APK Download,9,Apple,1,Asus,1,BGMI,3,Bilim Dünyası,12,Brawl Stars,2,Call Of Duty,19,china,1,Clash Royale,5,Cod Mobile,14,Coin,4,Company of Heroes,1,Cycle Frontier,32,Czech,1,Destiny,19,Diablo,6,Dying Light 2,7,Economy,4,Ekonomi,8,Elden Ring,528,En,7,Eng,26,Es,1,Esp,34,F1,16,Fall Guys,8,Fifa,1,Final Fantasy,1,Fortnite,5,Fr,2,Fra,33,Free Fire,36,Game,361,Game Guide,708,Game Guides,725,Genshin Impact,71,Ger,35,GoD Of WaR,9,Gotham Knights,2,GTA,1,Halo Infinite,1,İndia,1,iOS,16,iPhone,4,İpuçları ve Püf Noktaları,16,Jpn,33,Kor,1,LOL,4,Lost Ark,121,Minecraft,3,MODERN WARFARE,8,MOTORLU ARAÇLAR,24,Nasıl Yapılır,79,NBA,8,New Game,1100,News Release,26,OnePlus,12,Overwatch 2,8,Oyun İpuçları ve Püf Noktaları,322,Oyun Klavuzları,510,Oyunlar,766,PlayStation,2,Por,32,Pr,1,PUBG Mobile,131,PUBG Mobile Lite,26,PUBG New State,26,Raft,16,Roblox,1,Samsung,6,Sniper Elite,1,Sosyal Medya,12,Spider-Man,6,Splatoon,7,technology,19,Teknoloji,156,Telefonlar,6,Trendler,30,Ukr,31,Update,1,v Rising,34,Valorant,18,Xiaomi,6,Yaşam ve Sağlık,10,Yeni Haberler,43,Yeni Yayınlar,1538,YouTube,1,
ltr
item
Oneyle: Lost Ark En İyi Sınıfları - Kademe listesi, Başlangıç, PVE ve PVP sınıfları
Lost Ark En İyi Sınıfları - Kademe listesi, Başlangıç, PVE ve PVP sınıfları
Lost Ark En İyi Sınıfları - Kademe listesi, Başlangıç, PVE ve PVP sınıfları
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEgSquqENHylruwzNj0tT91C0Vc5jm1PDa-vKX-JuDvJbvM7xexmtFhHquQgQ-J-wrpx4_-6s0MTuhBPlaw6LdUafamkpFrFGsYj0CCgEZkSsNXs0JW_JVzFBI2s5880mYSFFQSbj1W0MbaBM71yqSPGEOz589fElvndBTgH22Nk8VtXNoV_zQLlLV1L=w640-h360
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEgSquqENHylruwzNj0tT91C0Vc5jm1PDa-vKX-JuDvJbvM7xexmtFhHquQgQ-J-wrpx4_-6s0MTuhBPlaw6LdUafamkpFrFGsYj0CCgEZkSsNXs0JW_JVzFBI2s5880mYSFFQSbj1W0MbaBM71yqSPGEOz589fElvndBTgH22Nk8VtXNoV_zQLlLV1L=s72-w640-c-h360
Oneyle
https://www.oneyle.com/2022/03/lost-ark-en-iyi-snflar-kademe-listesi.html
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/2022/03/lost-ark-en-iyi-snflar-kademe-listesi.html
true
8251920511909153638
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All TAVSİYE EDİLEN YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy