Lost Ark'ta hangi sınıf seçilir?

Lost Ark'ta hangi sınıf seçilir?

  Lost Ark'ta hangi sınıf seçilir?

Lost Ark'ta hangi sınıf seçilir?

Lost Ark'taki en iyi sınıfı mı arıyoarsunuz? İlk başta, aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok şey olmadığını düşünebilirsiniz, ancak her sınıfın, orijinaline göre değişen oyun stilleri sunan iki veya daha fazla alt sınıfı vardır. Bazıları da cinsiyet kilitlidir, bu yüzden dikkat edilmesi gereken başka bir şey var.

Size çok fazla seçenek sunulduğunda bir sınıf seçmek bunaltıcı olabilir, bu yüzden en çok keyif alacağınızı bulmanıza yardımcı olmak için sınıfları ayırdım. Kararınızı vermeden önce alt sınıfların her birini deneme şansına sahip olursunuz, bu nedenle bu kılavuz işleri daraltmanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır. İşte Lost Ark sınıfları ve her bir alt sınıfın oyun tarzları.

Lost Ark'ta hangi sınıf seçilir?

Lost Ark'taki savaşçılar tam olarak beklediğiniz gibiler. Genellikle hareketlilik yolunda fazla bir şey olmayan, sert sert vuruculardır.

Berserker (erkek)

Silah olarak büyük bir kılıç kullanmalarına rağmen, Berserker'ların nispeten hızlı saldırı animasyonları ve iyi savunmaları vardır. Kendilerini ve bir grubu büyük hasar için güçlendirebilirler ve bu patlama pencereleri sırasında artan hareket hızı kazanırlar.

Paladin (erkek)

Paladin, öncelikle kendilerini ve grup üyelerini koruma ve güçlendirme yeteneğine sahip bir destek sınıfıdır. Yine de bu, hasarı dağıtamayacakları anlamına gelmiyor ve hayatta kalmalarına yardımcı olacak iyi bir savunmaları var.

Gunlancer (erkek)

Üç savaşçı alt sınıfının gerçek tankı olan Gunlancer, hasarı emer ve grup üyelerini korur. Kendilerini ve müttefiklerini koruyabilirler ve düşmanları kendilerine doğru çekebilirler - WoW'un ölüm şövalyesi yeteneği düşünün - hareketsizliklerini telafi edebilirler.

Lost Ark'ta hangi sınıf seçilir?

Dövüş sanatçıları, düşmanlara zarar vermek için genellikle çeşitli yumruk silahları kullanır. Hem saldırı hızı hem de hareketlilik lehlerine çalıştığı için savaş alanında hızlıdırlar.

Forvet (erkek)

Forvet, hızlı hücumlarda ve hava kombolarında üstündür. Bazı beceriler, düşmanları havaya fırlatır veya acıyı yukarıdan düşmanlara getirmek için kendilerini fırlatır. Yıldırım hızında, yakın dövüşten hoşlanıyorsanız, Striker sağlam bir seçimdir.

Wardancer (dişi)

Wardancer, Striker'a benzer. Hızlı becerilere ve yüksek hareket kabiliyetine güvenirler ve düşmanlarını önemli hasar için patlatmak için saldırıları hızlandırabilir veya temel güç depolayabilirler.

Scrapper (dişi)

Scrapper, Striker ve Wardancer'a benzer bir oyun tarzına sahiptir, ancak bu alt sınıfı kullanmak için dengelemeniz gereken iki karşıt kaynağa dayanır. İki saldırı türü arasında geçiş yapmanız gerekecek, böylece kritik bir anda tek kaynağınız bitmeyecektir.

Soulfist (dişi)

Soulfist, diğer Dövüş Sanatçısı alt sınıflarından biraz farklı kılan, yakın dövüş ve menzilli saldırıların bir karışımını kullanır. Güçlü kombinasyonlar oluşturmak için becerilerini birleştirebilir ve yeteneklerini daha da güçlendirmeye yardımcı olmak veya savaşın sıcağında onlara yardımcı olmak için özel enerjiyi kanalize edebilirler.

Lost Ark'ta hangi sınıf seçilir?

Nişancılar, menzildeki düşmanları devirmek için silahlara veya yaylara güvenirler. Her alt sınıf, belirli bir menzilli oyun tarzında uzmanlaşmıştır.

Silahşör (kadın)

Silahşör, muharebe menziline ve duruma uygun olarak silahlar arasında hızla geçiş yapabilen çok hareketli bir sınıftır. Üç silah türü farklı derecelerde hasar ve kullanım sunar, bu nedenle aralarında ne zaman geçiş yapılacağını bilmek başarı için hayati önem taşır.

Topçu (erkek)

Topçu, Gunner alt sınıflarının en az hareketli olanıdır, ancak esnekliği ile bunu telafi eder. Devasa topu, büyük düşman gruplarına önemli ölçüde hasar verir ve belirli beceriler, düşmanları havaya fırlatarak veya geri iterek onları kısa sürede çalıştırır.

Deadeye (erkek)

Deadeye alt sınıfı, Gunslinger'a çok benzer bir oyun stiline sahiptir. Farklı durumlara uyum sağlamak için üç farklı silah türü arasında geçiş yapmaya güveniyorlar ve yüksek hareket kabiliyeti ve hızlı oyun tarzı, savaş alanında gösterişli görünmelerini ve hissetmelerini sağlıyor.

Keskin Nişancı (erkek)

Keskin Nişancı, uzaktan hasar vermede üstündür ve Nişancı alt sınıflarının en menzillisidir. Bazı beceriler gizli bir etki sunar ve rahatlık için çok yakına gelirlerse düşmanları uzaklaştırabilirsiniz. Çoğu Keskin Nişancı becerisinin yelpazesi, acil tehditlerin yakın dövüşçülerde olduğu gibi size zarar vermeyeceği anlamına gelir.

Lost Ark'ta hangi sınıf seçilir?

Büyücüler, Arkesia'nın başlıca büyü sapanlarıdır. Seçtiğiniz alt sınıfa bağlı olarak, hasar vermek veya müttefikleri iyileştirmek için büyülü yeteneklerini kullanabilirler.

Bard (dişi)

Bard, MMO'nun gerçek destek sınıfıdır. Savunma ve hareketlilik eksiklikleri, yanlarında getirdikleri iyileştirme, kalkanlar ve güçlendirmelerle giderilir. Bu onların da hasar veremeyecekleri anlamına gelmiyor - ancak düşük saldırı güçleri diğer, daha odaklı hasar sınıflarıyla karşılaştırılamaz.

Sorceress (dişi)

Sorceress'in klasik bir Mage oyun stili vardır. Büyük bir patlamada veya zamanla hasar olarak, AoE hasarı vermek için ağırlıklı olarak üç farklı unsur kullanılır. Buzlu saldırılar, düşmanların hareket hızını yavaşlatarak daha büyük vuruşları daha güçlü büyülerle hizalamanıza olanak tanır.

Lost Ark'ta hangi sınıf seçilir?

Assassin alt sınıfları, kendilerini dönüştürmek veya düşmanları hızlı kılıç saldırılarıyla ortadan kaldırmak için karanlık güçleri kullanan yakın dövüşçülerdir.

Gölge Avcısı (dişi)

Gölge Avcısı, düşmanlara hasar vermek için ikiz kılıcını kullanır ve güçlü şeytani biçimlere dönüşerek bu süre boyunca daha yüksek sağlık ve hareket hızı sağlar. Kağıt üzerinde WoW'un Demon Hunter'ına benziyorlar, ancak oyun tarzları oldukça farklı görünüyor.

Deathblade (dişi)

Deathblade, hızlı kombo saldırılar gerçekleştirmek için birkaç kılıç kullanır ve düşmanların arkasına yerleştirildiğinde en iyi sonucu verir. Yüksek hareket kabiliyeti sayesinde, savaş alanında dolaşmak ve arkadan saldırılar için sıraya girmek kolaydır, ancak ustalaşması göründüğünden daha zor olan bir alt sınıftır.

YORUMLAR

Ad

A Skull & Bones,8,Android,21,Apex Legends,5,APK Download,9,Apple,1,Asus,1,BGMI,3,Bilim Dünyası,12,Brawl Stars,2,Call Of Duty,19,china,1,Clash Royale,5,Cod Mobile,14,Coin,4,Company of Heroes,1,Cycle Frontier,32,Czech,1,Destiny,19,Diablo,6,Dying Light 2,7,Economy,4,Ekonomi,8,Elden Ring,528,En,7,Eng,26,Es,1,Esp,34,F1,16,Fall Guys,8,Fifa,1,Final Fantasy,1,Fortnite,5,Fr,2,Fra,33,Free Fire,36,Game,361,Game Guide,708,Game Guides,725,Genshin Impact,71,Ger,35,GoD Of WaR,9,Gotham Knights,2,GTA,1,Halo Infinite,1,İndia,1,iOS,16,iPhone,4,İpuçları ve Püf Noktaları,16,Jpn,33,Kor,1,LOL,4,Lost Ark,121,Minecraft,3,MODERN WARFARE,8,MOTORLU ARAÇLAR,24,Nasıl Yapılır,79,NBA,8,New Game,1100,News Release,26,OnePlus,12,Overwatch 2,8,Oyun İpuçları ve Püf Noktaları,322,Oyun Klavuzları,510,Oyunlar,766,PlayStation,2,Por,32,Pr,1,PUBG Mobile,131,PUBG Mobile Lite,26,PUBG New State,26,Raft,16,Roblox,1,Samsung,6,Sniper Elite,1,Sosyal Medya,12,Spider-Man,6,Splatoon,7,technology,19,Teknoloji,156,Telefonlar,6,Trendler,30,Ukr,31,Update,1,v Rising,34,Valorant,18,Xiaomi,6,Yaşam ve Sağlık,10,Yeni Haberler,43,Yeni Yayınlar,1538,YouTube,1,
ltr
item
Oneyle: Lost Ark'ta hangi sınıf seçilir?
Lost Ark'ta hangi sınıf seçilir?
Lost Ark'ta hangi sınıf seçilir?
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEgGzQ5CADu6QS9cqmEpAp-Qc4Tibi9hXpY1GxtSOSYDgNiaLXHOAmW2cWYIivHD8Zifawy7vOgvkEMyXXgTeaJ-z5KcyCqHXubMh2ILAZXuwuoLe2ZLIyqB9NoJx0Sbru4rX9xE2xFkXT2sOgoLMvkzsA0l3gMFfLcxUuD2h8AUQRGLxfSRc28XL1Zm=w640-h360
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEgGzQ5CADu6QS9cqmEpAp-Qc4Tibi9hXpY1GxtSOSYDgNiaLXHOAmW2cWYIivHD8Zifawy7vOgvkEMyXXgTeaJ-z5KcyCqHXubMh2ILAZXuwuoLe2ZLIyqB9NoJx0Sbru4rX9xE2xFkXT2sOgoLMvkzsA0l3gMFfLcxUuD2h8AUQRGLxfSRc28XL1Zm=s72-w640-c-h360
Oneyle
https://www.oneyle.com/2022/03/lost-arkta-hangi-snf-secilir-lost.html
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/2022/03/lost-arkta-hangi-snf-secilir-lost.html
true
8251920511909153638
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All TAVSİYE EDİLEN YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy