Dying Light 2 İnhibitör konumları haritası: oyundaki 126 İnhibitörün tamamı nerede bulunur

Dying Light 2 İnhibitör konumları haritası: oyundaki 126 İnhibitörün tamamı nerede bulunur

  Dying Light 2 İnhibitör konumları haritası: oyundaki 126 İnhibitörün tamamı nerede bulunur

Dying Light 2 İnhibitör konumları haritası: oyundaki 126 İnhibitörün tamamı nerede bulunur

Tüm Dying Light 2 İnhibitör konumlarını nasıl izleyeceğinizi bilmek ister misiniz? Dying Light 2 , karakterinizi geliştirme ve yükseltme konusunda selefinden farklı bir yol izliyor. Dying Light 2'nin yükseltme sisteminin temeli, Aiden'ın sağlık ve dayanıklılık gibi çeşitli nitelikleri artırmak ve önyükleme için yeni yeteneklerin kilidini açmak için kendine enjekte edebileceği bir koleksiyon kimyasalı olan İnhibitördür.

Aşağıda, Villedor şehrinin her bölgesindeki tüm Dying Light 2 İnhibitör konumlarının haritalarını bulacaksınız. Bu kılavuzda ayrıca Dying Light 2'deki 126 İnhibitörün tümünün konumlarını emrinizde olan iki çok önemli Nightrunner aracını kullanarak nasıl izleyeceğinizi öğreneceksiniz: GRE Erişim Anahtarı ve (daha sonra) çok daha güçlü GRE Dedektörü.

Dying Light 2'de İnhibitörler, Harran virüsüyle savaşmaya yardımcı olan özel kimyasal enjeksiyonlardır. Oyun açısından, maksimum sağlığınızı, dayanıklılığınızı ve bağışıklığınızı artırmaya hizmet ederler.

Toplanan her 3 İnhibitör ile maksimum sağlığınızı veya maksimum dayanıklılığınızı 20 puan artırmayı seçebilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin, maksimum bağışıklığınız da artacak, karanlıkta ve gece daha fazla zaman geçirmenizi sağlayacak.

Maksimum sağlığınız ve dayanıklılığınız ne kadar yüksek olursa, sırasıyla dövüş ve parkur beceri ağaçlarından o kadar fazla beceri açabilirsiniz. Bu nedenle Inhibitörler , Dying Light 2'deki tüm karakter ilerlemelerinin temelini oluşturdukları için ( Askeri Tech gibi belirli öğelerden çok daha yaygın olmasına rağmen) oyundaki en önemli koleksiyon öğesidir .

Dying Light 2 İnhibitör konumları haritası

Dying Light 2 İnhibitör konumları haritası: oyundaki 126 İnhibitörün tamamı nerede bulunur

Dying Light 2'de bulabileceğiniz toplam 126 İnhibitör var. Senaryolu görev dizilerinin bir parçası olarak hikayenin çok başlarında 6 kazanırsınız. Diğer 120'ye gelince, bazıları ana hikayeyi oynarken karşılaşacaksınız, diğerleri ise elde etmek için alışılmışın dışında biraz araştırma yapmanızı gerektirebilir. Hemen hemen hepsi kasaların veya kasaların içine gizlenmiştir.

Dying Light 2'deki her bir İnhibitörün nerede bulunabileceğini bulmak için yukarıdaki haritayı kullanabilirsiniz. Belirli birbirine yakın İnhibitörlerin tek bir işaret altında gruplandırıldığına dikkat edin.

İnhibitörler nasıl bulunur

Villedor'un her yerine dağılmış İnhibitörler bulabilirsiniz. Bunların çoğu belirli faaliyetlerle ilgilidir: örneğin, GRE Anomali alanları, orada Enfekte Edilen Revenant'ı temizlediğinizde size her zaman 2 İnhibitör verir. GRE Karantina alanlarının her biri 4 İnhibitör içerir, bu nedenle kısa sürede çok sayıda İnhibitör kazanmak istiyorsanız onları takip etmeye değer.

Bir İnhibitörün 50 metre yakınına geldiğinizde, GRE Erişim Anahtarınız sesli bir hat ile sizi bilgilendirecek ve ekranınızın sol alt köşesinde bir simge belirecektir. Bu simgeye dikkat edin: İnhibitörden tam olarak kaç metre uzakta olduğunuzu gerçek zamanlı olarak söyler, böylece bunu kolayca takip etmek için kullanabilirsiniz.

10 metre veya daha yakına geldiğinizde, İnhibitörü görsel olarak bulmak için Survivor Sense'inizi kullanabileceksiniz, bu da o andan itibaren o İnhibitörü takip etmeyi kolaylaştıracaktır.

Dying Light 2 İnhibitör konumları haritası: oyundaki 126 İnhibitörün tamamı nerede bulunurDying Light 2 İnhibitör konumları haritası: oyundaki 126 İnhibitörün tamamı nerede bulunur

GRE Dedektörü aracı

Tüm Nightrunner araçları gibi, ana hikayenin belirli bir noktasında GRE Detector'ın kilidini açarsınız. Bu durumda, ana hikaye görevi olan "Yayın"ın bir parçası olarak GRE Dedektörünün kilidini açarsınız (bu, tesadüfen Grappling Hook'un kilidini açtığınız ve Enfekte Kupaları yetiştirmek için harika bir yer bulabileceğiniz yerdir ). VNC Kulesi'nin 8. katında Teğmen Rowe ile tekrar buluştuktan sonra, kuleyi ölçeklendirmeye hazırlanmak için size GRE Dedektörünü verecek.

GRE Detector Nightrunner aracının kilidini açtığınızda, aktif Radyo Kulelerinin menzili içindeki tüm İnhibitör konumlarını harita üzerinde görebileceksiniz. Tek yapmanız gereken Villedor'a dağılmış birkaç radyo kulesini etkinleştirmek ve oyundaki her bir İnhibitörün nerede olduğunu görebileceksiniz. Bu radyo kulelerinden birinin kilidi, aynı ana hikaye görevi olan "Yayın"ın bir parçası olarak açılır, bu noktadan sonra, o kulenin etrafındaki Merkez Döngünün önemli bir bölümündeki her İnhibitörü görebileceksiniz. Diğer radyo kuleleri de aynı şekilde çalışacak ve oyun içi haritada bireysel İnhibitör konumlarını belirlemenize izin verecek.

Dying Light 2 Radyo Kulesi konumları

Her Radyo Kulesi'ni şurada bulabilirsiniz:
  • Old Villedor'un tamamı için: Houndfield ve Trinity arasındaki sınırda yüksekte bulunan Saint Joseph Tıbbi Radyo Rölesi.
  • Garnizon için: VNC Kulesi (bu, "Yayın" hikaye görevinin bir parçası olarak tamamlanmalıdır).
  • New Dawn Park ve Downtown için: Downtown'daki yüksek binaların kuzeybatı kümesinde bulunan Tarihi İletişim Kulesi.
  • The Wharf and Muddy Grounds için: The Wharf bölgesindeki en yüksek bina olan North Loop Radio Tower.
  • Aşağı Dam Ayre ve Saint Paul Adası için: Aşağı Dam Ayre'nin batısındaki köprünün yanında South Loop Radyo Kulesi.
  • Newfound Lost Lands, Horizon Village, West Borough ve East Borough için: West Borough'un güneybatı köşesinde Newfound Land Askeri Relay.
Not: Horizon Village, West Borough ve East Borough birlikte Newfound Lost Lands'in güneyindeki alanları oluşturur. Bunlar, yalnızca Epilog üzerinden belirli bir rotayı takip ettiğinizde tanımlanmış bölgeler olarak görünürler. Ancak, tanımlanmış bölgeler olarak görünmeseler bile, herhangi bir oyunda herhangi bir zamanda geçiş yapılabilirler. Ve oyundaki tüm İnhibitörleri bulmak istiyorsanız oraya gitmeniz gerekecek.

Zombi kıyametinde kaynak aramak, ister gerçek ister sanal olsun, arkadaşların yardımıyla en iyi şekilde yapılır, bu nedenle hem NPC'lere hem de IRL'ye nasıl katılacağınızı öğrenmek için Dying Light 2 çok oyunculu ve Dying Light 2 gruplarına yönelik kılavuzlarımıza göz atmayı unutmayın. oyundaki arkadaşlar.

YORUMLAR

Ad

A Skull & Bones,8,Android,21,Apex Legends,5,APK Download,9,Apple,1,Asus,1,BGMI,3,Bilim Dünyası,12,Brawl Stars,2,Call Of Duty,19,china,1,Clash Royale,5,Cod Mobile,14,Coin,4,Company of Heroes,1,Cycle Frontier,32,Czech,1,Destiny,19,Diablo,6,Dying Light 2,7,Economy,4,Ekonomi,8,Elden Ring,528,En,7,Eng,26,Es,1,Esp,34,F1,16,Fall Guys,8,Fifa,1,Final Fantasy,1,Fortnite,5,Fr,2,Fra,33,Free Fire,36,Game,361,Game Guide,708,Game Guides,725,Genshin Impact,71,Ger,35,GoD Of WaR,9,Gotham Knights,2,GTA,1,Halo Infinite,1,İndia,1,iOS,16,iPhone,4,İpuçları ve Püf Noktaları,16,Jpn,33,Kor,1,LOL,4,Lost Ark,121,Minecraft,3,MODERN WARFARE,8,MOTORLU ARAÇLAR,24,Nasıl Yapılır,79,NBA,8,New Game,1100,News Release,26,OnePlus,12,Overwatch 2,8,Oyun İpuçları ve Püf Noktaları,322,Oyun Klavuzları,510,Oyunlar,766,PlayStation,2,Por,32,Pr,1,PUBG Mobile,131,PUBG Mobile Lite,26,PUBG New State,26,Raft,16,Roblox,1,Samsung,6,Sniper Elite,1,Sosyal Medya,12,Spider-Man,6,Splatoon,7,technology,19,Teknoloji,156,Telefonlar,6,Trendler,30,Ukr,31,Update,1,v Rising,34,Valorant,18,Xiaomi,6,Yaşam ve Sağlık,10,Yeni Haberler,43,Yeni Yayınlar,1538,YouTube,1,
ltr
item
Oneyle: Dying Light 2 İnhibitör konumları haritası: oyundaki 126 İnhibitörün tamamı nerede bulunur
Dying Light 2 İnhibitör konumları haritası: oyundaki 126 İnhibitörün tamamı nerede bulunur
Dying Light 2 İnhibitör konumları haritası: oyundaki 126 İnhibitörün tamamı nerede bulunur
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEgdFBXGdLo-xQTe9SxnIuSgA159TWNgN3g734GLNIEYPMkfPGuxUyhyL9DQkZyZ5nulb8BkavVawJHhGjJW0L1T8Y4TP498SqbLa4i9qAo7MtXUiq_YPMLiH6oQCusB0iSGUxgImvDrvx33jYLAKyrJoNRdeovGcKGGvFmb-EaeTFu4jlfhqF702FCS=w640-h360
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEgdFBXGdLo-xQTe9SxnIuSgA159TWNgN3g734GLNIEYPMkfPGuxUyhyL9DQkZyZ5nulb8BkavVawJHhGjJW0L1T8Y4TP498SqbLa4i9qAo7MtXUiq_YPMLiH6oQCusB0iSGUxgImvDrvx33jYLAKyrJoNRdeovGcKGGvFmb-EaeTFu4jlfhqF702FCS=s72-w640-c-h360
Oneyle
https://www.oneyle.com/2022/04/dying-light-2-inhibitor-konumlar.html
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/2022/04/dying-light-2-inhibitor-konumlar.html
true
8251920511909153638
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All TAVSİYE EDİLEN YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy