Elden Ring: Ana Hikaye Yolu Nasıl İzlenir ve Oyun Nasıl Bitirilir?

Elden Ring: Ana Hikaye Yolu Nasıl İzlenir ve Oyun Nasıl Bitirilir?

 

Elden Ring: Ana Hikaye Yolu Nasıl İzlenir ve Oyun Nasıl Bitirilir?

Elden Ring: Ana Hikaye Yolu Nasıl İzlenir ve Oyun Nasıl Bitirilir?

Elden Ring , kesinlikle FromSoftware'in şimdiye kadarki en büyük oyunudur, ancak diğer Soulsborne oyunları gibi, hikaye de oyuncuların ellerini tutmuyor. 

Oyuncular, bir kontrol listesi yardımı olmadan görevlerini ve ilerlemelerini takip etmek zorundalar, bu da ana hikayeyi gerçekten bitirme zamanı geldiğinde birçok kişinin kafasını kaşımasına neden olabilir.

Birçok açık dünya oyununda olduğu gibi, Elden Ring'i aceleye getirmek ve sadece "ana hikaye" ile uğraşmak genellikle kötü bir fikirdir. Dünyayı keşfetmeniz, gülleri koklamanız ve gizli alanları ve eşyaları ortaya çıkarmanız gerekiyor . Ana hikayeye devam etmeden önce yalnızca isteğe bağlı bir zindanda hızlı bir pit stop yapmayı planlayabilirsiniz, ancak on beş seviye ve iki silah sonra, başlangıçta nereye gittiğinizi tamamen unuttunuz.

Durum böyle olunca, oyundan çok uzaklaştığınızda oyunun ana hikaye yoluna geri dönmenize yardımcı olacak bir rehber burada.

Not: Bu kılavuz, sizi Elden Ring'in ana hikayesinde mümkün olan en az sapma ile yönlendirecektir. Bununla birlikte, bu kılavuz size olası her sona nasıl ulaşacağınızı, her Büyük Rün'ü nasıl elde edeceğinizi veya her patronla nasıl savaşacağınızı söylemeyecek. Bu konuların bazılarını ayrı makalelerde ele alacağız.

Elden Ring Ana Hikaye Yolu: Telli Mezarlık

Oyuncular Elden Ring karakterlerini yarattıktan sonra , taze yüzlü kahramanları Chapel of Anticipation'da sadece sırtlarında kıyafetlerle uyanır (yani Wretch sınıfını seçmediklerini varsayarsak). Biraz dolaştıktan sonra, çoğu zaman oyuncuları yok edecek olan Grafted Scion ile karşılaşırlar.

Kazan ya da kaybet, oyunun eğitim alanı olarak görev yapan Stranded Graveyard'a ışınlanacaksınız. İzleyiciler her zaman bir kapıdan çıkarak bölgeyi atlayabilirler, ancak oyunun mekaniğini öğrenmek için genellikle mezarlığın deliğinden aşağı atlamak iyi bir fikirdir. Bununla birlikte, savaşan herkes Godrick'in Askeriyle (en azından onlara Muhafız Sayacını nasıl kullanacaklarını öğreten) savaşmak zorundadır.

Elden Ring Ana Hikaye Yolu: Limgrave

Stranded Graveyard'dan ayrıldıktan sonra, oyuncular Lands Between'i dolaşmakta özgürler, ancak Limgrave'nin başlangıç ​​alanından en azından bir süre çıkmamaları şiddetle tavsiye edilir. Ayrıca, oyuncular yakındaki yoldan yürümelidir. tercihen Tree Sentinel'den kaçınırken. Sonunda Grace at Gatefront ile karşılaşacaksınız, bu da maceranın geri kalanı için dürüstçe bir tür başlangıç ​​noktanız.

Elden Ring Ana Hikaye Yolu: Stormhill

Oyuncular Stormveil Kalesi'ne yönlendirilir, ancak girmeden önce Stormhill'den geçmeleri gerekir. Bu alan oyunculara ilk gerçek zorunlu patronlarını verir: Margit, Fell Omen. Oyuncuların ilerlemek için onu yenmeleri gerekiyor ve eğer başarırlarsa, kendilerini 9.000 rün daha zengin ve ek bir Tılsım kuşanmalarını sağlayan yeni bir Tılsım Çantası ile bulacaklar.

Oyuncular Margit'i yenemezlerse Murkwater Cave'i ziyaret etmeliler. Bu konum isteğe bağlı bir zindan olsa da, son patronu Patches, kurtulursa bir tüccara dönüşür. Pek çok pahalı eşyayı satarken, aynı zamanda Margit'i geçici olarak yere bağlayan Margit'in Kelepçesini de satıyor, böylece oyuncular patrona birkaç ekstra atış yapabiliyor.

Elden Ring Ana Hikaye Yolu: Stormveil Kalesi

Stormveil Castle, Elden Ring'in ilk Miras Zindanıdır. Adından da anlaşılacağı gibi bölge, düşman askerleri ve tuzakları ile ağzına kadar dolu devasa bir kaledir. İki patron, Aşılı Filiz ve Aslan Muhafızı isteğe bağlıdır, ancak son patronu Aşılı Godrick değildir. Yenildikten sonra Aşılı Godrick 15.000 rün, bir Büyük Rün ve Hatırasını düşürür.

Elden Ring Ana Hikaye Yolu: Göllerin Liurna'sı

Stormveil Castle'dan sonra oyuncular Liurna of the Lakes'i ziyaret etmekte özgürler (ve yapmalıdırlar). Lands Between'in bu yeni bölümü, Limgrave kadar büyük ve oyunun sonraki zorluklarından bazılarının üstesinden gelmek isteyenlere çok ihtiyaç duyulan bazı Rünler, teçhizat ve diğer değerli eşyalar sunacak.

Elden Ring Ana Hikaye Yolu: Karia Malikanesi

Oyuncular Liurna of the Lakes'e girerken çok sayıda yeri ziyaret edecekler. Ancak bu bölgedeki yolların çoğu Caria Malikanesi'ne çıkıyor. Bu zindanın son patronu, yıkıcı büyüler ve bir sırıklı silah kullanan Kraliyet Şövalyesi Loretta'dır. Oyuncuların ilerlemek için Loretta'yı dinlenmeye bırakmaları gerekiyor, bu da onlara 10.000 rün, büyücülük Loretta'nın Büyük Yayı ve Loretta'nın Slash Ash of War'ı kazandıracak.

Elden Ring Ana Hikaye Yolu: Raya Lucaria Akademisi

Raya Lucaria Akademisi, Lakes'in Miras Zindanından Liurna olduğundan, oyuncular silahlarını ve istatistiklerini güçlendirdikten sonra bu kötü okulla mücadele etmelidir. Akademi müstahkem bir kale olmasa da Stormveil Kalesi'nden daha az tehlikeli değildir. Raya Lucaria Akademisi, en güçlüleri Radagon'un Kızıl Kurdu ve Dolunay Kraliçesi Renalla olan patronlar olan sayısız düşman tarafından korunuyor. Stormveil Castle'ın Aşılı Filizi ve Aslan Muhafızı'nın aksine, Radagon'un Kızıl Kurdu isteğe bağlı değildir; oyuncuların zindanı yenmek için hem canavarı hem de Renalla'yı yenmesi gerekir.

Oyuncular kaçınılmaz olarak Red Wolf Radagon'u yendikten sonra, patron 14.000 rün ve karakterlerin ek bir büyüyü ezberlemesini sağlayan bir Hafıza Taşı düşürür. Bu arada Rennala, 40.000'den fazla rün, Hatırasını ve Doğmamışların Büyük Rünü'nü verir. Onu yendikten sonra karakterine saygı göstermene de izin verecek.

Elden Ring Ana Hikaye Yolu: Caelid

Caelid bir Legacy Dungeon içermese ve birkaç kilit alan dışında teknik olarak isteğe bağlı olsa da, birçok oyuncu muhtemelen bir sonraki bölgeyi ziyaret etmeli ve Radahn Festivali'nin ve adaşı Starscourge Radahn'ın evi olan Redmane Kalesi'ne bir gezi yapmalıdır. Radahn'a karşı gerçek savaşı tetiklemek için, Caria Malikanesi'nde başlayan karmaşık ve uzun bir görev dizisini tamamlamanız gerekecek. Bu kılavuz , ilgileniyorsanız nereye gideceğinizi anlamanıza yardımcı olacaktır.

Bu görevin uygun kısmına ulaştığınızda, bazı (isteğe bağlı) NPC yardımcılarının yardımıyla Radahn'a karşı destansı bir savaşa katılabileceğiniz Redmane Kalesi'ne yönlendirileceksiniz. Bu dövüş inanılmaz derecede zor, ancak ödüller 70.000 rün, Radahn'ın Anma ve Radahn'ın Büyük Rün.

Yine, oyunda ilerlemek için teknik olarak Radahn ile savaşmanız gerekmez, ancak onu yenebilmek ilerlemeye hazır olduğunuzun iyi bir işaretidir ve bu dövüşü kazandığınız için alacağınız ödüller...önemlidir.

Elden Ring: Dectus ve Altus Platosu'nun Büyük Kaldırımı

Elden Ring maceranızın bir sonraki bölümüne ulaşmak için sonunda Atlus Platosu'na gitmeniz gerekecek , ancak o bölgeye giden yollar biraz karmaşık.

Çoğu oyuncu, sizi Atlus Platosu'na (çoğunlukla) ağrısız bir şekilde getiren Dectus Büyük Kaldırma'ya binmek isteyecektir. Bu asansöre erişmek için Dectus Madalyonunun iki yarısını bulmanız gerekecek : biri Fort Haight'ta, diğeri Fort Faroth'ta. Hala nispeten düşük bir seviyedeyseniz, ikincisini elde etmek kesinlikle daha zor olacak, birincisi ise oyunun çok erken saatlerinde alınabilir.

Madalyon parçaları elinizdeyken Raya Lucaria Akademisi'nin ana kapısına geri dönün ve orada karşılaştığınız büyülü mühürle etkileşime geçin. Önünüzdeki yol sizi asansöre götürecektir.

Atlus Platosu'na Büyük Kaldırma'yı kullanmadan ulaşabilirsiniz, ancak oyunun bu noktasında “aşırı seviyeli” değilseniz, bu yol kesinlikle biraz daha zordur. Bu ilginizi çeken bir şeye benziyorsa, yukarıda bahsedilen sihirli mühürle etkileşime geçin ve sizi götürdüğü bölgedeki nehir yolunu takip edin (temelde taşındığınız bölgenin kuzeybatısına gideceksiniz). ). Bu yol zorlu düşmanlarla ve kafa karıştırıcı bir merdiven sistemiyle doludur, ancak sonunda sizi bir mayına götürecektir. Madenin patronunu yendiğinizde ve sonunda o lanetli alanı terk ettiğinizde kendinizi Atlus Platosu'nda bulacaksınız.

Elden Ring Ana Hikaye Yolu: Volcano Manor

Atlus Platosu'na ulaştıktan sonra nereye gideceğiniz biraz size kalmış, ancak en iyi seçeneğiniz Volcano Malikanesi'ne gidip Lord of Blasphemy Rykard ile savaşmak olabilir.

Rykard'ın Gelmir Dağı'nda bulunan Volcano Manor'da kalması gerekiyor. Ancak oyuncular patron odasına girdiklerinde sadece Tanrı Yiyen Yılan'ı bulurlar. Bu patron oldukça zor olduğundan, bu noktada bir Ruh Külünden veya yakındaki Yılan Avcısı silahından yardıma ihtiyacınız olabileceğini bilin. Yılanı "öldürdükten" sonra, gerçek yüzünü Rykard olarak ortaya çıkaracaktır.

Rykard çirkin kafasını kaldırdığında, yeni bir patron sağlık çubuğuyla tamamlanan ikinci aşama başlar. Oyuncular Rykard'a ölürse, savaşa yeniden God-Devoring Serpent bölümünden başlamak zorunda kalacaklar. Elden Ring'e hoş geldiniz .

Oyuncular sonunda Rykard'ı öldürebilirse, 130.000 rün, Remembrance'ı ve Rykard'ın Great Rune'u düşecek.

Elden Ring Ana Hikaye Yolu: Başkent Kenarları

Oyuncular en az iki Büyük Rüne sahip olduklarında, bir sonraki adımı kraliyet başkenti Leyndell olmalıdır. Ancak, Stormveil Kalesi gibi, yol bu sefer Başkent Kenarlarında devriye gezen Ejderha Ağaç Nöbetçisi tarafından engellenir. Üstlerinde oturdukları büyük merdiven boşluğunun yanında bulunan yollardan birini kullanırsanız, bu patronların etrafından gizlice geçebilirsiniz, ancak onlarla savaşmak istiyorsanız, bunu at sırtında yapmak isteyebilirsiniz.

Oyuncular Draconic Tree Sentinel'i yendikten sonra Leyndell'e giden yolu açacaklar ve 50.000 rün, Dragonclaw Shield ve Dragon Greatclaw silahı kazanacaklar.

Elden Ring Ana Hikaye Yolu: Leyndell, Kraliyet Başkenti

Leyndell, bir tür Elden Ring'in Anor Londo'su ve gerçekten güçlü düşmanlara ve patronlara ev sahipliği yapıyor. Oyuncuların endişelenmesi gereken ilk zorunlu patron, Birinci Elden Lord Godfrey'dir. Böyle bir düşmanın son savaş için ayrılacağını düşünebilirsiniz, ama hayır, o tüm altın ruhu ihtişamıyla Leyndell'de ve ayrıca “ölüm” üzerine 80.000 rün ve bir Tılsım Kesesi düşürüyor.

Leyndell'in kalbinde oyuncular, zindanın son patronu Morgott, the Omen King ile karşılaşacaklar. Tanıdık geliyorsa ve geliyorsa, bunun nedeni bu savaşın temelde Fell Omen Margit'e karşı bir rövanş olmasıdır. Ancak, bu sefer tamamen çıkıyor. Oyuncular Morgott'u son bir kez düşürebilirse, 120.000 rün, Anma ve Morgott'un Büyük Rün'ünü düşürür.
Elden Ring Ana Hikaye Yolu: Devlerin Dağ Tepeleri

Tüm büyük patronlar öldükten sonra, nihayet Elden Ring'in son oyununu başlatmanın zamanı geldi . Bunu yapmak için oyuncuların Forge of the Giants'ı ziyaret etmesi gerekir, ancak ondan önceki birçok alanda olduğu gibi, bir patron yolu kapatıyor.

Ocağına ilerlemek için, Devlerin Dağ Tepeleri'nden geçmeniz gerekecek (bu şehrin patronlarını yendikten sonra Leyndell'den erişilebilir). Bu bölge sadece bir gerekli patrona ev sahipliği yapıyor: Ateş Devi. Oyuncular bu patronu öldürdüklerinde (ve böylece devlerin sonuncusunu öldürdüklerinde), onlara 180.000 rün, Ateş Devinin Hatırası ve Devlerin Ocağına giden açık bir yol verilir.

Elden Ring Ana Hikaye Yolu: Forge of the Giants

Elden Ring'deki çoğu bölgenin aksine , Forge of the Giants, hikayeyi yalnızca ara sahne aracılığıyla ilerletmeye hizmet ediyor. Alanın %99'u anında ölüm, bu nedenle tüm oyuncu içgüdülerini görmezden gelin ve Forge of the Giants'ı keşfetmeyin. İçeri girin, Melina veya duyarlı bir alevle konuşun (oyunda yapılan seçimlere bağlı olarak) ve hepsi bu.

Elden Ring Ana Hikaye Yolu: Parçalanan Farum Azula

Forge of the Giants'da geçen ara sahneden sonra Elden Ring , oyuncuları Crumbling Farum Azula'ya ışınlar. Oyuncular bu noktada karakterlerini ve ekipmanlarını mümkün olduğunca yükseltmeli, çünkü işler gerçekten can sıkıcı hale geliyor.

Crumbling Farum Azula'daki ilk zorunlu patron dövüşü, bir Godskin Apostle ve Godskin Noble'a karşı bir takım maçı olan Godskin Duo'dur. Bu dövüş sırasında, her düşmanın ekranın alt kısmındaki ana çubuktan ayrı olarak kendi sağlık çubuğu vardır. Bunun nedeni, öldürüldüklerinde Godskin Apostle ve Godskin Noble'ın birkaç saniye sonra dirilmesidir. Ancak bu yeteneğin bir bedeli vardır. Tek tek patronların ne kadar sağlığı olduğu önemli değil, çünkü patron çubuğu HP sıfıra ulaştığında ikisi de kalıcı olarak ölür. Bu mücadeleyi tamamlayan oyuncular 170.000 rün, dört Smith-Stone Minder's Bell Bearings ve Black Flame Tornado Ash of War alırlar.

Oyuncular normal oyun sırasında Caelid'deki Beastial Sanctum'u ziyaret ederse, Gurranq, Beast Clergyman ile tanışabilir ve çeşitli ödüller için Deathroot'u takas edebilirler. Sürpriz bir değişiklikle Gurranq, Crumbling Farum Azula'da patron olarak hizmet ediyor ve yine başka bir bükülmede, dövüşün ortasında son formu Maliketh, The Black Blade'e dönüşüyor. Oyuncular onu yenebilirse, 220.000 rün, yeni bir Anma ve onları Elden Ring'in sondan bir önceki konumuna ışınlayan başka bir ara sahne ile ödüllendirilirler: Leyndell, Ashen Capital.

Elden Ring Ana Hikaye Yolu: Leyndell, Ashen Capital

Adından da anlaşılacağı gibi, Leyndell, Ashen Capital, Leyndell, Royal Capital'in remikslenmiş bir versiyonudur. Bu konum, oyuncuları daha önce hiç olmadığı kadar test ediyor ve esasen geri dönüşü olmayan bir nokta olarak hizmet ediyor. Oyuncular, Ashen Capital, Leyndell'e ulaştıklarında Aradaki Topraklara girmekte özgürler, ancak Leyndell'in orijinal versiyonu bir kül dağının altına gömülü ve erişilemez.

Leyndell'in külle kaplı versiyonunda oyuncuların karşılaştığı ilk zorunlu patron, ölümün üzerine 180.000 rün ve zırhı/silahı bırakan Her Şeyi Bilen Sir Gideon Ofnir'dir. Ofnir ne kadar zorlu olursa olsun, bölgenin son patronu Godfrey, İlk Elden Lordu ile karşılaştırıldığında hiçbir şey değildir. Evet, yine bir rövanş ama bu sefer Godfrey'in eti ve kanından daha güçlü. Godfrey'in bu versiyonu, ilk yorumuna biraz benzer şekilde dövüşür, ancak yarı sağlıkta, daha hayvansal bir dövüş stili ve yeni bir isim benimser: Hoarah Loux, Warrior.

Bu formda, Hoarah Loux daha hızlıdır ve bir dövüş oyunundan ödünç alınmış gibi görünen bazı kıskaçlar ekler. Yine de yenilmez değil. Oyuncular Hoarah Loux'u öldürdüklerinde, onlara 300.000 rün ve başka bir Anma verilir. En önemlisi, Erdtree'ye giden yol sonunda açık.

Elden Ring Ana Hikaye Yolu: Elden Throne

Erdtree'ye girdikten sonra oyuncular, Elden Ring'in tek bir patron arenasından ve onunla birlikte gidecek bir düşmandan oluşan son alanına itilir: Altın Düzenin Radagon. Diğer pek çok patron gibi, Radagon da savaşın ortasında yeni saldırılar benimsiyor, ancak öldürüldüğünde bile savaş henüz bitmedi. Radagon sadece açılış sahnesiydi.

İkinci Radagon öldürüldüğünde, Elden Ring oyunun gerçek son patronu Elden Beast'te ortaya çıkar. Şans eseri, oyuncular Radagon'la savaşırken tüm şişelerini boşa harcamadılar ve bu hayalet ejderhayı devirebilirlerse, 500.000 rün, oyunun son Hatırasını ve bitiş kredisini alacaklar.

Ve bu kadar. Elden Beast mağlup edildiğinde, Elden Ring'in hikayesi tamamlandı. Oyuncular kaçırdıkları tüm yerleri ziyaret edebilir veya New Game +'yı başlatabilir veya FromSoftware'in daha fazla hikaye içeriği için DLC geliştirmesini umabilirler. Yine de, bu kadar ileri giden herkes bir alkışı hak ediyor, çünkü ezici derecede zor (ve mükemmel) bir oyunu tamamladılar. 

YORUMLAR

Ad

A Skull & Bones,8,Android,21,Apex Legends,5,APK Download,9,Apple,1,Asus,1,BGMI,3,Bilim Dünyası,12,Brawl Stars,2,Call Of Duty,19,china,1,Clash Royale,5,Cod Mobile,14,Coin,4,Company of Heroes,1,Cycle Frontier,32,Czech,1,Destiny,19,Diablo,6,Dying Light 2,7,Economy,4,Ekonomi,8,Elden Ring,528,En,7,Eng,26,Es,1,Esp,34,F1,16,Fall Guys,8,Fifa,1,Final Fantasy,1,Fortnite,5,Fr,2,Fra,33,Free Fire,36,Game,361,Game Guide,708,Game Guides,725,Genshin Impact,71,Ger,35,GoD Of WaR,9,Gotham Knights,2,GTA,1,Halo Infinite,1,İndia,1,iOS,16,iPhone,4,İpuçları ve Püf Noktaları,16,Jpn,33,Kor,1,LOL,4,Lost Ark,121,Minecraft,3,MODERN WARFARE,8,MOTORLU ARAÇLAR,24,Nasıl Yapılır,79,NBA,8,New Game,1100,News Release,26,OnePlus,12,Overwatch 2,8,Oyun İpuçları ve Püf Noktaları,322,Oyun Klavuzları,510,Oyunlar,766,PlayStation,2,Por,32,Pr,1,PUBG Mobile,131,PUBG Mobile Lite,26,PUBG New State,26,Raft,16,Roblox,1,Samsung,6,Sniper Elite,1,Sosyal Medya,12,Spider-Man,6,Splatoon,7,technology,19,Teknoloji,156,Telefonlar,6,Trendler,30,Ukr,31,Update,1,v Rising,34,Valorant,18,Xiaomi,6,Yaşam ve Sağlık,10,Yeni Haberler,43,Yeni Yayınlar,1538,YouTube,1,
ltr
item
Oneyle: Elden Ring: Ana Hikaye Yolu Nasıl İzlenir ve Oyun Nasıl Bitirilir?
Elden Ring: Ana Hikaye Yolu Nasıl İzlenir ve Oyun Nasıl Bitirilir?
Elden Ring: Ana Hikaye Yolu Nasıl İzlenir ve Oyun Nasıl Bitirilir?
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEgDNesqf5TqzTzMv6TGxrxzdo5E4zjqHxJw5JC3vRDZgDkjVQDVkpAHfwiCKo5_MWACIXnJalNwYjVD3cqOIf7nDVlcwX-MDkzL9kpOi0YwrmvDAWVZXL2OBwjtj1sky_BKS_GMtGHW1Q3SXhx5Sv_pVJyLHdT-Pg6-FjFSA9fh9QAvmDuC95_y9LVuKg=w640-h360
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEgDNesqf5TqzTzMv6TGxrxzdo5E4zjqHxJw5JC3vRDZgDkjVQDVkpAHfwiCKo5_MWACIXnJalNwYjVD3cqOIf7nDVlcwX-MDkzL9kpOi0YwrmvDAWVZXL2OBwjtj1sky_BKS_GMtGHW1Q3SXhx5Sv_pVJyLHdT-Pg6-FjFSA9fh9QAvmDuC95_y9LVuKg=s72-w640-c-h360
Oneyle
https://www.oneyle.com/2022/04/elden-ring-ana-hikaye-yolu-nasl-izlenir.html
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/2022/04/elden-ring-ana-hikaye-yolu-nasl-izlenir.html
true
8251920511909153638
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All TAVSİYE EDİLEN YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy