Elden Ring: Fia Quest Nasıl Tamamlanır?

Elden Ring: Fia Quest Nasıl Tamamlanır?

 

Elden Ring: Fia Quest Nasıl Tamamlanır?

Elden Ring: Fia Quest Nasıl Tamamlanır?

Elden Ring'de, Fia'nın görevi de dahil, tamamlamanız için pek çok belirsiz yan hikaye var.

Elden Ring'deki hikaye, Soulslike başlığında olmasını beklediğiniz kadar dolambaçlı.

Bilginin çoğunu George RR Martin kaleme almış olsa da, hikaye hala bir FromSoftware oyunundan beklediğiniz kadar belirsiz.

Elden Ring'deki hikayeyi yalnızca birçok görevi, öğe açıklaması ve The Lands Between çevresindeki NPC'ler aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Elden Ring'in bilgisine derinlemesine dalmak istiyorsanız, Fia'nın görevini tamamlamak oyundaki birçok olayı anlamanın mükemmel bir yoludur.

Fia'nın Elden Ring'deki görevini tamamlamak için atman gereken her adım burada!

Elden Ring'de Fia Quest Nasıl Tamamlanır – Mekanlar ve Rehber

1. Yuvarlak Masa Toplantısına Katılın

Yapılacak ilk şey Fia ile tanışıp onunla konuşmaktır. Demirciye ulaşmadan hemen önceki odada bulunur.

Onunla konuş ve seni tutmasına izin ver. Bu size, 15 saniye boyunca %35 fiziksel hasar engelleme ve dengede artış sağlayan bir sarf malzemesi olan Baldachin's Blessing'i verecektir.

Baldachin's Blessing'in envanterinizde bulunmasının maksimum HP'nizi %5 azalttığını unutmayın.

2. D'yi Bulun, Bir Ölüm Kökü Elde Edin ve Altus Platosu'na Gidin

D'yi Summonwater Village Outskirts Site of Grace'in kuzeydoğusundaki Limgrave'de bulabilirsiniz . Bu konuma yakın Summonwater Köyü'nde bir Tibia Mariner bulacaksınız.

Summonwater Village'da Tibia Mariner'i yenmek, ödül olarak bir Deathroot verir .

Bu eşyayı aldıktan sonra Yuvarlak Masa Muhafazasına gidin ve Deathroot'u D'ye gösterin ve Canavar Rahip Gurranq'ın tanıtımını kabul edin.

Fia ile Roundtable Hold'da ilk kez konuştuktan sonra, bir süre onun görev serisini ilerletemeyeceksiniz. Hikayesinde ilerlemek için Altus Yaylası'na ulaşmanız gerekiyor.

Fia ile tekrar konuşun ve sizi Yıpranmış Hançer'i almak için tuttuğunda “Gizli Konuş” seçeneğini seçin.

Elden Ring: Fia Quest Nasıl Tamamlanır?

3. Yıpranmış Hançeri Teslim Edin ve Kara Bıçak İzini Alın

Fia'dan Yıpranmış Hançeri aldıktan sonra D'ye verin . Bu öğeyi D'ye verdikten sonra diyalogunu bitirin ve Fia'ya dönün.

Fia ile konuştuğunuzda, haritanızı Liurnia of the Lakes'deki Kara Bıçak Yeraltı Mezarlarının konumuyla işaretleyecektir.
 • Kara Bıçak Yeraltı Mezarlarına ulaş ve bu zindanda gizli patronu yen. Black Knife Yeraltı Mezarlarında gizli Black Knife Assassin patronunu nasıl bulacağınız aşağıda açıklanmıştır:
 • Kara Bıçak Yeraltı Mezarlarına gidin.
 • Bu yeraltı mezarlığında iki adet düşen giyotinin olduğu bir oda bulunmaktadır. Düşer düşmez üstüne çık ki seni yukarı taşıyabilsin. Gizli bir geçit görür görmez içine atlayın.
 • Bu alandaki tüm düşmanları yenin ve sonuna kadar yolu takip edin.
 • Bu yolun sonuna geldiğinizde, bu patronun girişini ortaya çıkarmak için duvara vurun.
 • Black Knifeprint'i almak için Black Knife Assassin'i yen

4. Kara Bıçak İzini Teslim Et ve D'nin İkiz Zırhını Topla

Knifeprint'i yanınızda bulundurduğunuzda, Roundtable Hold'a gidin ve onu Rogier'e teslim edin. Bu NPC ile ilk olarak, Rampart Tower Site of Grace yakınlarındaki Stormveil Castle'da karşılaşıyorsunuz.

Rogier, Roundtable Hold'daki balkonun sağ tarafında.

Bu öğeyi teslim ettikten sonra, alanı yeniden doldurmak için Yuvarlak Masa Bekletmesindeki Grace Sitesinde dinlenin. Demirci bölgesine gidin; Koridorun sonunda yeni açılmış bir kapı görmelisiniz .

Bu odaya girin. Orada Fia'yı görmelisin; onunla konuş ve diyalogu bittikten sonra ortadan kaybolacak. Ayrıca bu odanın zemininde D'nin İkiz Zırhını toplayabilirsiniz.

5. Ölümün Lanet İşaretini Alın

Bu, bu görevi tamamlamak için gereken en kapsamlı adımlardan biridir. Fia'nın Elden Ring'deki arayışı Ranni'nin arayışıyla kesişiyor.

Ölümün Laneti'nin bulunduğu Kutsal Liurnia Kulesi'ne erişmek için Ters Heykel'i almak için Ranni'nin görevini belirli bir noktaya kadar takip etmeniz gerekiyor.

İlahi Liurnia Kulesi'ne ulaştığınızda, Ölüm Laneti'ni toplayabileceksiniz.

6. Derin Kök Derinliklerine Ulaşın ve D'nin Kardeşini Bulun

Cursemark of Death'i topladıktan sonra, Fia'nın Elden Ring'deki görevine devam etmek için Deeproot Depths'e gitmek için Siofra Su Kemerleri'ne gidin.
 • İşte bu konuma nasıl ulaşılacağına dair kısa bir açıklama. Daha fazla ayrıntıya ihtiyacınız varsa, Deeproot Depths'e nasıl ulaşacağınıza dair tam bir açıklama burada !
 • Ebedi Şehir Nokron'daki Ancestral Woods Grace Bölgesi'ne hızlı yolculuk.
 • Kuzeydoğuya doğru ilerleyin, bazı denizanalarını geçin, bu düşmanların yakınındaki çıkıntıya atlayın ve Su Kemeri-Facing Cliffs Site of Grace'e ulaşana kadar bu yola devam edin.
 • Zaten bu konumda olduğunuz için D'nin kardeşini bulabilir ve ona İkiz Zırh verebilirsiniz .
 • Su kemerlerinde seyahat edin ve Great Waterfall Basin'deki iki Gargoyle ile yüzleşin ve Site of Grace'i etkinleştirin.
 • Şelalelerin yanında bir tabut var. Onunla etkileşime geç ve Derin Kök Derinliklerine taşın.

7. Derin Kök Derinliklerinde Fia'yı Bulun ve Ölümün Lanetini Teslim Edin

Deeproot Derinliklerinde Fia'yı nasıl bulacağınız aşağıda açıklanmıştır:
 • Bu yeni konuma geldikten sonra, Great Wall Crest'ten batıya, Deeproot Depths Grace of Grace'e ulaşana kadar seyahat edin.
 • Oradan şelalenin kenarını takip ederek kuzeybatıya doğru ilerlemeye devam edin. Sonunda tırmanabileceğiniz ağaç dalları bulacaksınız. Across the Roots Grace Bölgesine ulaşana kadar bu köklere tırmanın.
 • Şimdi, bu Lütuf Bölgesi'nin yakınındaki dev arenaya gidin ve Fia'nın Şampiyonlarını yenin.
 • Şampiyonları yendikten sonra ortaya çıkan Grace Sitesinde dinlenin ve bundan sonra Fia'yı yakınlarda bulmalısınız.
 • Onunla konuşun ve sizi kucaklamasına izin verin. Diyalog istemi göründüğünde, “Ölümün Laneti Ver” seçeneğini seçin. Bunu yaptığınız anda size Işıltılı Baldachin'in Kutsamasını verecek.
 • Lütuf Yerinde dinlenin ve diyalogunu tüketene kadar onunla konuşun. Vedalaşıp uykuya dalana kadar gerekirse bunu birkaç kez yapın.
Elden Ring: Fia Quest Nasıl Tamamlanır?

8. Lichdragon Fortissax ve Görev Ödüllerini Yenin

Fia uykuya daldığında, onunla bir kez daha etkileşime geçin ve “Ölüm Yatağı Rüyasına Girin” seçeneğini seçin.

Bu patron zorlu bir savaş olabilir. Yine de bu boss dövüşünü doğru strateji ile daha erişilebilir hale getirebilirsiniz.

Yukarıdaki talimatların tümünü uyguladıysanız, bu görev için alabileceğiniz ödüller şunlardır:
 • Bu patronu yendikten sonra, Age of Duskborn sonu için Ölüm Prensi'nin Onarıcı Rününü alacaksınız. Bu oyundaki sonları merak ediyorsanız, Elden Ring'deki tüm sonların açıklaması bu.
 • Lichdragon Fortissax'ın Hatırasını Fortissax'ın Yıldırım Mızrağı veya Ölüm Yıldırım Büyüleri ile takas edebilirsiniz.
 • Fia'nın bulunduğu yere Hızlı Yolculuk ve burada D'nin kardeşini bulacaksınız. Diyalogunu tüketin ve bölgeyi yeniden doldurmak için Grace Sitesinde dinlenin. Alan yeniden yüklendiğinde, Ayrılmaz Kılıcı ve İkiz Zırhı toplayın.
 • Ayrıca, Fia'nın Hood'unu ve Fia'nın Cüppesini, onun uyuduğu yerde toplayabilirsiniz.
Şimdi, Fia'nın Elden Ring'deki görevini başarıyla tamamlamalıydın!

YORUMLAR

Ad

A Skull & Bones,8,Android,21,Apex Legends,5,APK Download,9,Apple,1,Asus,1,BGMI,3,Bilim Dünyası,12,Brawl Stars,2,Call Of Duty,19,china,1,Clash Royale,5,Cod Mobile,14,Coin,4,Company of Heroes,1,Cycle Frontier,32,Czech,1,Destiny,19,Diablo,6,Dying Light 2,7,Economy,4,Ekonomi,8,Elden Ring,528,En,7,Eng,26,Es,1,Esp,34,F1,16,Fall Guys,8,Fifa,1,Final Fantasy,1,Fortnite,5,Fr,2,Fra,33,Free Fire,36,Game,361,Game Guide,708,Game Guides,725,Genshin Impact,71,Ger,35,GoD Of WaR,9,Gotham Knights,2,GTA,1,Halo Infinite,1,İndia,1,iOS,16,iPhone,4,İpuçları ve Püf Noktaları,16,Jpn,33,Kor,1,LOL,4,Lost Ark,121,Minecraft,3,MODERN WARFARE,8,MOTORLU ARAÇLAR,24,Nasıl Yapılır,79,NBA,8,New Game,1100,News Release,26,OnePlus,12,Overwatch 2,8,Oyun İpuçları ve Püf Noktaları,322,Oyun Klavuzları,510,Oyunlar,766,PlayStation,2,Por,32,Pr,1,PUBG Mobile,131,PUBG Mobile Lite,26,PUBG New State,26,Raft,16,Roblox,1,Samsung,6,Sniper Elite,1,Sosyal Medya,12,Spider-Man,6,Splatoon,7,technology,19,Teknoloji,156,Telefonlar,6,Trendler,30,Ukr,31,Update,1,v Rising,34,Valorant,18,Xiaomi,6,Yaşam ve Sağlık,10,Yeni Haberler,43,Yeni Yayınlar,1538,YouTube,1,
ltr
item
Oneyle: Elden Ring: Fia Quest Nasıl Tamamlanır?
Elden Ring: Fia Quest Nasıl Tamamlanır?
Elden Ring: Fia Quest Nasıl Tamamlanır?
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEhJG5lyR13ytNr5zHUM3nDq9GJsAWlpeJeAsAMKRkWdzsvHo5VSA9MA8e0zyCbbXZS_r01hpl7EHcJ4DHg6kaqhab6wgOCekp4fd5x8XDfQ5c8OGS6P-LtIQLkSHwhtWVnquVkNKwxM_MY5NEFNuGTXZrqNfdfns2xfZT67X8t58TVdD2CtOWGgZyDFYw=w640-h360
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEhJG5lyR13ytNr5zHUM3nDq9GJsAWlpeJeAsAMKRkWdzsvHo5VSA9MA8e0zyCbbXZS_r01hpl7EHcJ4DHg6kaqhab6wgOCekp4fd5x8XDfQ5c8OGS6P-LtIQLkSHwhtWVnquVkNKwxM_MY5NEFNuGTXZrqNfdfns2xfZT67X8t58TVdD2CtOWGgZyDFYw=s72-w640-c-h360
Oneyle
https://www.oneyle.com/2022/04/elden-ring-fia-quest-nasl-tamamlanr.html
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/2022/04/elden-ring-fia-quest-nasl-tamamlanr.html
true
8251920511909153638
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All TAVSİYE EDİLEN YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy