Elden Ring: İndirmeniz Gereken En İyi Modlar

Elden Ring: İndirmeniz Gereken En İyi Modlar

 
Elden Ring: İndirmeniz Gereken En İyi Modlar

Elden Ring: İndirmeniz Gereken En İyi Modlar

Elden Ring'in PC versiyonunun hata ve performans sorunlarının onu oyunun en kötü versiyonu yaptığını düşünebilirsiniz, ancak hayranlar Elden Ring'in en iyi modlarının çekiciliğini görmezden gelmenin zor olduğunu çabucak keşfediyorlar.

Nexus Mods gibi siteler sayesinde oyuncular, Elden Ring'i önemli ölçüde değiştiren fan yapımı programları ve eklentileri indirip kurabilirler . Greatsword'ün modelini Cloud's Buster Sword'a benzeyecek şekilde değiştirmek gibi bazı modlar yalnızca kozmetiktir, diğerleri ise oyunun kodunu bir hile menüsü aracılığıyla inceler . Tabii ki, tüm modlar eşit yaratılmamıştır ve zaten harika deneyimi bir şekilde büyük ölçüde artıran bazıları vardır.

Şimdi, bir uyarı kelimesi: Elden Ring , bir hile önleme sistemi olan Easy Anti-Cheat kullanıyor. Bu program, en iyi modları bile tespit ederse potansiyel olarak gününüzü mahvedecektir, bu nedenle kendi akıl sağlığınız için Easy Anti-Cheat'i devre dışı bırakmadan modları kullanmayın. Daha da önemlisi, bu modları yalnızca çevrimdışıyken kullanın. Çevrimiçi oynamak istiyorsanız , oyun hesabınıza değer veriyorsanız tüm modları devre dışı bırakın.

En İyi Elden Ring Modları: Mod Yükleyici ve Hile Karşıtı Toggler

Bununla biraz hile yapıyoruz (kasıtsız olarak), ancak gerçeklerle yüzleşelim: modlarla oynamak için Easy Anti-Cheat'i devre dışı bırakmak ve ardından çevrimiçi oynamak istiyorsanız yeniden etkinleştirmek bir slogandır. Bu işlem aynı zamanda Elden Ring kopyanızdaki her modu da kaldırmanızı gerektirir . Bu yüzden bazı modcular sadece modlar için modlar yapmaya karar verdiler.

Hile Karşıtı Geçiş ve Çevrimdışı Başlatıcı ve Elden Mod Yükleyici modları oldukça açıklayıcıdır. İlki etkinleştirildiğinde ağrısız bir şekilde Easy Anti-Cheat'i kapatır ve Elden Ring'i çevrimdışı modda başlatırken, diğeri otomatik olarak özel klasöründe saklanan her .dll tabanlı modu oyuna ekler. Modlarla oynamak istiyorsanız, Anti-Cheat Toggler ve Mod Loader'ı açmanız ve çevrimiçi oynamak istiyorsanız bunları devre dışı bırakmanız yeterlidir. Elden Ring'in hile önleme yazılımı, algılanacak mod yoksa hiçbir modu algılayamaz.

En İyi Elden Ring Modları: Oyunu Duraklat

Soulsborne oyunları öncelikle zorlu ama adil zorluklarıyla tanınırken, tarihsel olarak basit bir duraklatma özelliğinin eksikliği her zaman bölücü olmuştur. Sekiro: Shadows Die Twice , bu geleneğin dikkate değer bir istisnasıdır, ancak Elden Ring oyuncuları Yardım menüsü sayesinde bir tür oyun içi geçici çözüm bulmuşlardır . Ancak, modcular bir adım daha ileri gittiler ve oyun için özel bir duraklatma işlevi yarattılar.

Pause the Game modunu indirirseniz, oyun içi menülerde gezinirken Elden Ring'i duraklatabilirsiniz. Çöpü dışarı çıkarmanız veya bir içki içmeniz önemli değil; Bu modu yüklediğiniz sürece, istediğiniz zaman eylem durur.

En İyi Elden Ring Modları: Kolay Mod

Oyun zorluğu bugünlerde sıcak bir konu. Elden Ring gibi oyunlar , her zaferi daha da tatlı hissettirmek için yalnızca tek bir zorlu meydan okuma seviyesi ile tasarlanmıştır. Kabul etmek gerekir ki, herkes göreve bağlı değildir (veya süreçle ilgilenmekle ilgilenmez), bu nedenle oyuncular genellikle zorluk modları üzerinde hararetli tartışmalara girerler. Oldukça az sayıda hayran, FromSoftware'in mevcut "kolay" bir seçenekle oyunlar tasarlamasını istiyor ve bu pek olası görünmese de, modcular şaşırtıcı derecede kullanışlı bir alternatif sunmaktan çok mutlular.

Elden Ring için Kolay Mod modu …umm… oyunu kolaylaştırıyor. Bu mod ile oyuncular %50 daha az hasar alır, %25 daha fazla hasar verir ve normal rün sayısının 10 katını elde eder. Bu hayran yapımı mod, Elden Ring'i hiçbir şekilde parkta yürüyüşe çıkarmaz, ancak güzel bir zorluk alternatifi sunar.

Bu özel modu yüklemek istemeseniz bile, internet, oyuncuları Elden Ring'in zorluklarına karşı kolaylaştırmaya yardımcı olan diğer hayran yapımı değişikliklerle dolu. Örneğin, Otomatik Kurtarma HP ve FP modu, her iki saniyede bir HP çubuğunun %0,5'ini otomatik olarak doldurur ve her saniyede iki FP kurtarır. Yine, bu mod Elden Ring'i çok kolaylaştırmıyor, ancak kesinlikle biraz daha kolaylaştırıyor.

En İyi Elden Ring Modları: Zor Mod

Birçok oyuncu, Soulsborne oyunlarındaki zorluk modları fikrini, kolay modları sevmedikleri gerekçesiyle reddederler, ancak bir zorluk kaydırıcısının daha da büyük bir meydan okuma sağlayabileceğini unuturlar. Devil May Cry oyunları, oyuncuların tek vuruşta ölmesine neden olan son derece acımasız bir moda sahip olabilirse, Elden Ring'de neden benzer bir özellik olmasın?

Elden Ring'in resmi bir zor(er) modu olmadığı için, modcular ilerlemeye devam ederek Ölmeye Hazırlan (Zor Mod) modunu yarattılar . Bu resmi olmayan yama, düşman istatistiklerini önemli ölçüde artırır. Örneğin, bir NG koşusundaki düşmanlar, NG+'daki düşmanlara eşdeğer sağlık, dayanıklılık, hasar ve savunma sporları yapacaktır. Ayrıca, oyundaki her düşman yaratık, oyuncuları uzaktan görüp duyabildikleri için daha akıllı ve daha uyanıktır. Şimdilik, bu mod nihai Soulsborne mücadelesi olabilir.

En İyi Elden Ring Modları: PS5/PS4 Denetleyici Kullanıcı Arayüzü

Kabloların, wi-fi'nin ve Bluetooth'un büyüsü sayesinde, PC oyuncuları Xbox, PlayStation ve Nintendo Switch kontrol cihazlarını oyun sistemlerine bağlayabilir ve Elden Ring'i istedikleri gibi oynayabilirler. Ancak, bilgisayar bağlantı noktalarında genellikle yalnızca klavyeler ve Xbox denetleyicileri için düğme istemleri bulunur, Elden Ring dahil. Modcular, bu gözden kaçırmayı düzeltmeyi üstlendiler.

PS5 PS4 Controller UI modu oldukça açıklayıcıdır; resmi olmayan yama, düğme istemleriyle ilgili tüm dahili doku dosyalarını PS4 Dualshock ve PS5 Dualsense denetleyicileri için olanlarla değiştirir. Oyuncuların hangi düğmelere basmaları gerektiğini anlamalarına gerçekten yardımcı olmasaydı, deneyim kozmetik olurdu.

En İyi Elden Ring Modları: Kamerayı Onar

Elden Ring'in kamerasının berbat olduğu bir sır değil . Birçok oyuncu, özellikle karakter hareket ettiğinde nasıl yaramazlık yaptığından şikayet eder. FromSoftware'deki personel, oyunun kamerasını gelecekteki bir güncellemede (veya nihai bir devam oyununda) düzeltebilirken, mod yapımcıları sorunu zaten hafifletti.

Fix the Camera modu , ismine sadık kalarak, Elden Ring'in yerleşik kamera sistemini düzeltir. Vanilya deneyiminde, kamera, karakterleri ekranda merkezde tutmak için tembelce etrafta sallanır ve bu, birçok oyuncuda hareket tutmasına neden olur. Bu arada mod, kameranın karakteri ekranın merkezine doğru çekmesini sağlar, bu sadece daha pürüzsüz görünmekle kalmaz, aynı zamanda modsuz kameradan daha hızlı çalışır. Şansınız varsa, FromSoftware gelecekteki kamera düzeltmeleri için bu moddan ilham alacaktır.

En İyi Elden Ring Modları: Elden ReShade – HDR FX

Elden Ring , FromSoftware tarafından üretilen en güzel Soulsborne'dur. Bununla birlikte, iyileştirmeler için her zaman yer vardır ve genellikle bunları ilk sağlayanlar modculardır.

Elden Ring için en dikkat çekici erken grafik modlarından biri, yüksek dinamik aralık (HDR) aydınlatması ekleyen Elden ReShade – HDR FX modudur. HDR nedir, soruyorsun? Işın izlemenin aksine ışığın nasıl davrandığını simüle eder, ancak performansı büyük ölçüde etkilemez. Sonuç olarak mod, kare hızlarını kesmeden daha iyi renkler, gökyüzü kutuları ve kontrast sağlar. Bu tür bir mod, süper güçlü oyun donanımlarından her teraflopu sıkıştırmak isteyen oyuncular için bir zorunluluktur.
En İyi Elden Ring Modları: Gelişmiş Moveset Yardımcı Programı

Elden Ring fare ve klavye kontrol seçenekleri sunarken , Soulsborne oyunları genellikle en iyi şekilde bir kontrolör ile oynanır. Sadece joystickler ve özel düğme düzenleri düşünülerek tasarlanmış gibi hissetmeye meyillidirler. Biz hala FromSoftware'in optimize edilmiş Soulsborne klavye ve fare kontrollerinin nasıl göründüğünü gerçekten anlamasını beklerken, modcular çekici bir alternatif sunabilir.

EMU Light – Enhanced Moveset Utility modu, oyuncuların daha kolay kullanım için düğme düzenlerini yeniden eşleştirmesini sağlar . Örneğin, yuvarlanma/geri adım atma ve sprint, vanilya Elden Ring'de aynı düğmeyi kullanır , ancak bu mod, oyuncuların işlevi iki farklı düğmeyle eşleştirmesini sağlar. EMU aktif olduğunda, oyuncuların koşmak istediklerinde yuvarlanma olasılığı daha düşüktür ve bunun tersi de geçerlidir. Ancak modun en dikkat çekici özelliği “hızlı yayın” işlevidir. Evet, EMU, oyuncuların klavyedeki farklı kısayol tuşlarına farklı büyüler ve öğeler eşlemelerine ve ayrıca bu kısayol tuşlarına hızlı bir şekilde erişmek için belirli denetleyici düğme kombinasyonlarını kullanmalarına olanak tanır.

Oyuncular hangi öğelerin ve büyülerin hangi toggle'lara ait olduğunu hatırlayabildikleri sürece, bu büyülere ve öğelere normalden daha hızlı erişebilirler. Ne de olsa, hayat kurtaran bir şişe çuvalı ile ölüm arasındaki fark genellikle sadece bir saniyedir.

En İyi Elden Ring Modları: Thomas the Tank Engine, Homer Simpson, Shrek ve Daha Fazlası

Son olarak, Elden Ring ile biraz eğlenmek istiyorsanız ve “daldırma”yı bozmaktan çekinmiyorsanız, oyunun birçok karakter görünümü modundan birini indirmeyi düşünün.

Tree Sentinel patronu, zırhlı bir at yerine Thomas the Tank Engine'i kullansaydı nasıl olurdu diye merak ettiyseniz, bu mod tam size göre. Homer Simpson olarak oynamanıza ve Shrek ve Donkey ile savaşmanıza izin veren modlar bile var, ancak ne yazık ki bunlar henüz Nexus Modlarına eklenmemiş gibi görünüyor.

YORUMLAR

Ad

A Skull & Bones,8,Android,21,Apex Legends,5,APK Download,9,Apple,1,Asus,1,BGMI,3,Bilim Dünyası,12,Brawl Stars,2,Call Of Duty,19,china,1,Clash Royale,5,Cod Mobile,14,Coin,4,Company of Heroes,1,Cycle Frontier,32,Czech,1,Destiny,19,Diablo,6,Dying Light 2,7,Economy,4,Ekonomi,8,Elden Ring,528,En,7,Eng,26,Es,1,Esp,34,F1,16,Fall Guys,8,Fifa,1,Final Fantasy,1,Fortnite,5,Fr,2,Fra,33,Free Fire,36,Game,361,Game Guide,708,Game Guides,725,Genshin Impact,71,Ger,35,GoD Of WaR,9,Gotham Knights,2,GTA,1,Halo Infinite,1,İndia,1,iOS,16,iPhone,4,İpuçları ve Püf Noktaları,16,Jpn,33,Kor,1,LOL,4,Lost Ark,121,Minecraft,3,MODERN WARFARE,8,MOTORLU ARAÇLAR,24,Nasıl Yapılır,79,NBA,8,New Game,1100,News Release,26,OnePlus,12,Overwatch 2,8,Oyun İpuçları ve Püf Noktaları,322,Oyun Klavuzları,510,Oyunlar,766,PlayStation,2,Por,32,Pr,1,PUBG Mobile,131,PUBG Mobile Lite,26,PUBG New State,26,Raft,16,Roblox,1,Samsung,6,Sniper Elite,1,Sosyal Medya,12,Spider-Man,6,Splatoon,7,technology,19,Teknoloji,156,Telefonlar,6,Trendler,30,Ukr,31,Update,1,v Rising,34,Valorant,18,Xiaomi,6,Yaşam ve Sağlık,10,Yeni Haberler,43,Yeni Yayınlar,1538,YouTube,1,
ltr
item
Oneyle: Elden Ring: İndirmeniz Gereken En İyi Modlar
Elden Ring: İndirmeniz Gereken En İyi Modlar
Elden Ring: İndirmeniz Gereken En İyi Modlar
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEgnRTODQyLD_wtc8PWWBoMpZqZqb8ysg4Fwkhe2Xh9MfxJolLhsvYX2-O4Zcfbpndr3OR3tKVQVubOK00rUlpqWlLHp8oboVvlzvrVPKxnBSAeFx5hE7d_yXXoEbTs2udsqTcV4lDvxEe9t1q6MMec_hKHPYS1oFEIHTbbM07QjTkJm4gpTRq2lV97GeA=w640-h360
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEgnRTODQyLD_wtc8PWWBoMpZqZqb8ysg4Fwkhe2Xh9MfxJolLhsvYX2-O4Zcfbpndr3OR3tKVQVubOK00rUlpqWlLHp8oboVvlzvrVPKxnBSAeFx5hE7d_yXXoEbTs2udsqTcV4lDvxEe9t1q6MMec_hKHPYS1oFEIHTbbM07QjTkJm4gpTRq2lV97GeA=s72-w640-c-h360
Oneyle
https://www.oneyle.com/2022/04/elden-ring-indirmeniz-gereken-en-iyi.html
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/2022/04/elden-ring-indirmeniz-gereken-en-iyi.html
true
8251920511909153638
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All TAVSİYE EDİLEN YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy