Elden Ring: Rya Questline Nasıl Tamamlanır?

Elden Ring: Rya Questline Nasıl Tamamlanır?

 

Elden Ring: Rya Questline Nasıl Tamamlanır?

Elden Ring: Rya Questline Nasıl Tamamlanır?

Elden Ring'deki tüm büyük görevleri tamamlamak istiyorsanız, Rya'nın görev serisini tamamlamanız gerekiyor!

Elden Ring'de eksik parçalar ve hatta tam görev dizileri yaygın bir durumdur. FromSoftware oyunlarında her zaman olduğu gibi, bilgileri ve hikayeleri NPC'lerin ve karmaşık görevlerin arkasına gizlenir.

Oyuncular genellikle buna alışkındır. Ancak, yeterli hazırlıkla bile, bazı Elden Ring görevleri, bir Soulslike'dan beklenen olağan karmaşıklık seviyesinin ötesindedir.

Çoğu zaman, görevleri takip etmek için ek kaynaklara ihtiyacınız olduğunu göreceksiniz. Eski moda bir kalem ve kağıt veya çevrimiçi bir rehber olarak adlandırın, Elden Ring'de yardım neredeyse gereklidir.

Rya'nın Elden Ring'deki görev dizisi bu kuralın bir istisnası değildir ve hikayesini tamamlamak için ihtiyacınız olan tüm yardımı size sağladık!

Elden Ring'de Rya's Questline Nasıl Tamamlanır – Mekanlar ve Rehber

1. Rya'yı bulun

Rya'yı Liurnia of the Lakes'deki Scenic Isle Site of Grace'in yanında bulunan pavyonda bulabilirsiniz . Henüz Göller Liurnia'yı ziyaret etmediyseniz, bu konuma ulaşmak için Stormveil Kalesi'ni atlayabilirsiniz .

Manzaralı Grace Adası Bölgesi, gölün güney kesiminde yer almaktadır. Bu bölgede ziyaret ettiğiniz ilk Lütuf Sitesi'nden inayetin işaret ettiği yolu takip ederek kolayca bulabilirsiniz.

Rya ile konuşurken, ricasını dinlemenizi teklif edecek. Diyaloğu devam ederken, istendiğinde “Talebi duy” seçeneğini seçin.

Not : Bu konumda Rya ile konuşmadan önce Volcano Malikanesi'nde Tanith ile zaten konuştuysanız, bu görevi tamamen atlamış olabilirsiniz.

Elden Ring: Rya Questline Nasıl Tamamlanır?

2. Rya'nın Kolyesini Alın ve Volcano Malikanesi Davetini Alın

Rya ile konuştuktan sonra kolyesini geri almak için yardımınızı isteyecektir.

Rya'nın kolyesini Kara Muhafız Büyük Böcürt ile görüştükten sonra Göllerin Liurnia'sındaki Boilprawn Shack'te bulabilirsiniz .

Onunla konuşurken "Kolyeyi bana ver" diyalog seçeneğini seçin. Bundan sonra kolyeyi ondan 1000 rün karşılığında satın alabilirsiniz.

Bu NPC ile kolye için de savaşabilirsiniz. Blackguard'ın kendi görev dizisi olmasına rağmen, bu önerilmez.

Kolyeyi aldıktan sonra Rya'nın bulunduğu yere geri dön ve ona ver. Bundan sonra, Volcano Manor Davetiyesini almak için diyalog seçeneklerini tüketin.

Elden Ring: Rya Questline Nasıl Tamamlanır?

3. Altus Platosu'nda Rya'yı Bul ve Tanith ile Konuş

 • Rya'nın kolyesini geri verdikten sonra, bu konuma nasıl eriştiğinize bağlı olarak onu Altus Platosu'nda * iki yerde bulabilirsiniz:
 • Dectus Grand Lift'in tepesinde
 • Lux Harabeleri'ndeki Erdtree-Gazing Hill Grace Bölgesi'nin yakınında
Altus Platosu'na erişim hakkında bilmeniz gereken her şey burada . Bu kılavuz, Altus Platosu'na ulaşmanın her iki yolunu da içerir, böylece hangi rotanın sizin için daha uygun olduğunu seçebilirsiniz!

Rya'yı bulduktan sonra onunla konuşun ve “Rya'nın elini tut” diyalog seçeneğini seçerek sizi Volcano Malikanesi'ne götürmesine izin verin.

Volcano Manor'a vardığınızda Tanith ile konuşun ve "Join Volcano Manor" diyalog seçeneğini seçin .

*Not : Yukarıdaki konumlardan herhangi birinde Rya'yı bulamazsanız, doğrudan Volcano Manor'a gidebilir ve Tanith ile konuşarak göreve devam edebilirsiniz.

4. Volcano Manor'da İlk Hedef İsteğini Alın ve Eski Şövalye Istvan'ı Yenin

Volcano Manor'da Tanith ile konuştuktan sonra, size Misafir Odası Anahtarını verecek . Tanith'in odasına bağlı koridorun solundaki ikinci kapıyı açmak için bu anahtarı kullanın.

Burada bir kez daha Rya'yı bulacaksınız. Diyalogunu tüketene kadar onunla konuşabilirsiniz. Rya'nın bulunduğu odadaki masada morumsu parıltılı bir eşya göreceksiniz.

Volcano Manor'dan Mektubu almak için bu eşyayı alın. Bu mektup, haritanızda Eski Şövalye Istvan'ın yerini işaretleyen bir Hedef Talebidir.

Haritanızdaki işarete ulaşmak için kuzey Limgrave'deki Warmaster's Shack'e hızlı seyahat edin.

Kırmızı Çağırma İşareti ile etkileşime geçin ve Ölçekli Zırhı almak ve Volcano Malikanesi'ne geri dönmek için Eski Şövalye Istvan'ı yenin.

Elden Ring: Rya Questline Nasıl Tamamlanır?

5. İkinci Hedef İsteğini Alın ve Rileigh the Idle'ı Yenin

Volcano Manor'a döner dönmez, ödül olarak Magma Shot Incantation'ı almak için Tanith ile konuşun. Bölgeyi yeniden doldurmak için malikanedeki Grace Sitesinde oturun.

Artık Tanith'in bulunduğu odaya bağlı koridorda sağdaki ikinci kapıyı açabilmelisiniz.

Bu odaya girin ve Rya'yı uygun haliyle, Zorayas The Serpent Born ile tanışın . Diyalogunu bitir ve Tanith ile konuşmaya devam et.

Tanith ile konuşurken “Zorayas'ın Formu” diyalog seçeneğini seçin. Bundan sonra , ilk Hedef İsteği aldığınız odaya gidin ve ikincisini aynı masadan alın.

Artık haritanızda hedefin işaretini görmelisiniz. Bir sonraki hedef, Altus Platosu'nun kuzey bölgesinde bulunan Boşta Rileigh.

Bu konuma, Dectus Grace Sitesi'nin Grand Lift'ine hızlı seyahat ederek ve kuzeydeki vadiyi takip ederek ulaşabilirsiniz.

Bir kez daha kırmızı Çağırma İşareti ile etkileşime geçin ve Crepus's Vial Talisman'ı almak için Rileigh the Idle'ı yenin. Volcano Malikanesi'ne dön.

Elden Ring: Rya Questline Nasıl Tamamlanır?

6. Hapishane Kasabası Kilisesi'ne gidin

Volcano Manor'a döndüğünüzde, Rileigh'i yendiğinizi bildirmek için Tanith ile bir kez daha konuşun. Ödül olarak size Serpentbone Blade'i verecek .

Ayrıca, şimdi malikanenin gerçek hükümdarının kim olduğunu ortaya çıkaracak. Oyunu yeniden yüklemek için Grace Sitesinde oturun ve onunla konuşmak için Rya'nın odasına gidin .

Rya'nın Elden Ring'deki görev serisinin bu noktasında, insan formunda mevcut olacaktı. Diyalogunu tüketin ve malikanedeki gizli bir alanı ima edecektir.

Koridorda sağdaki ilk odaya gidin ve gizli bir yolu ortaya çıkarmak için bu odanın sağ köşesinde bulunan hayali duvara vurun.

Prison Town Church Site of Grace'e ulaşana kadar bu yola devam edin. Yolda birkaç düşman var, bu yüzden dikkatli olun. Bir kez burada, Kilisenin karşı tarafındaki kapıları açın.

Elden Ring: Rya Questline Nasıl Tamamlanır?

7. Grace'in Misafir Salonu Sitesine Gidin

Hapishane Kasabası Kilisesi'ni açtıktan sonra Rya'ya dönün ve onunla konuşun. Onunla konuşurken, “Ona Volcano Manor'un karanlık tarafını anlat” diyalog seçeneğini seçin.

Rya ile konuştuktan hemen sonra ana odaya gidin ve diyalogunu tüketene kadar Tanith ile konuşun. Şimdi, Hapishane Kasabası Kilisesi Grace Bölgesi'ne hızlı seyahat edin.

Bu noktadan sonra yeni açtığınız kapıya doğru ilerlemeye devam edin. Bu yolu sağa doğru almak, sonunda sizi Grace'in Misafir Salonu Sitesine götürecektir .

Elden Ring'de Misafir Salonu Konumu

Bu konuma ulaşmak biraz zor. Misafir Salonuna şu şekilde ulaşabilirsiniz :
Kapıdan çıkar çıkmaz sağa, Çağırma Havuzunun olduğu yola girin.
Bazı çatılardan bu yola devam edin. Çıkıntıya ulaştığınızda, sağ taraftaki çatıya atlayın.
Aşağı inin, merdivenlerden çıkın ve sola giden yola girin. Kapının önünde yılan düşmanı görmelisin.
Bu kapıdan içeri girme! Bunun yerine, soldaki küçük merdivenleri alın ve hemen önlerindeki merdivene tırmanın.
Merdiveni çıktıktan hemen sonra bu binanın çatısında bir kule göreceksiniz. Açıklığı görene kadar taretin etrafından dolaşın ve içeri atlayın.
İner inmez, yanında kırmızı bayraklı bir kapı görmeli, bu yolu takip etmeli ve merdivenlerden aşağı inmelisiniz.
Soldaki kapıyı alın ve üç kapılı bir odaya ulaşana kadar bu yola devam edin. Grace Misafir Salonu Sitesi sağdaki kapıda.

Elden Ring: Rya Questline Nasıl Tamamlanır?

8. Eiglay Tapınağına Ulaşın ve Godskin Noble Boss'u Yenin

Eiglay Tapınağı'na giden yol uzun değil, ancak alan biraz açık ve kolayca kaybolabilirsiniz.

Rya'nın Elden Ring'deki görev serisinde ilerlemek için Eiglay Tapınağı'na nasıl ulaşacağınız aşağıda açıklanmıştır:
Guest Hall Site of Grace'in odasından çıktıktan sonra, her iki duvarında metal parmaklıklar bulunan ve etrafı magma olan açık bir alana açılan kapıya girin.
Magma ile çevrili güvenli bir alana bırakın.
Bazı sümüklü böcekleri ve bir melek yılan heykelini geçerek kuzeye gitmeye devam edin ve bir çatıya atlayın.
Çatının sol tarafından alın, bu yola devam edin, dairesel bir çatıya atlayın ve dar çatı yoluna tırmanın. Bu dar bölümün sonunda düşmana dikkat edin.
Dar yolun sonuna ulaştıktan sonra, yılan düşmanı olan küçük bir arenanın olduğu sol tarafa atlayın.
Arenanın solundaki asansöre binin ve en üst seviyeye ulaştığınızda merdivenlerden yukarı çıkın. Bu merdivenlerde güçlü bir düşman var, bu yüzden ekstra dikkatli olun.
İki melek yılan heykeli tarafından korunan ana kapıdan geçmeden önce, heykellerden birinin yanında soldaki küçük geçitten geçin ve bu kolu çalıştırın. Bu kolu etkinleştirmek, Hapishane Kasabası Kilisesi'ne giden bir kısayol sağlayan bir köprü oluşturur.
Şimdi iyileş ve hazırlan! İki melek yılan heykelinin koruduğu odaya girer girmez Eiglay Tapınağı'nda olacaksınız. Bu konumda, Godskin Noble patronunu yenmeniz gerekiyor.

Ödül olarak Godskin Stitcher ve Noble Presence Incantation'ı almak için Godskin Noble patronunu yen.

Onu yendikten sonra, Grace Sitesinde dinlenin ve tapınağın sunağında bulunan Serpent's Amnion'u alın.

Elden Ring: Rya Questline Nasıl Tamamlanır?

9. Unutkanlık Toniği Alın

Rya'ya dönün ve onunla Volcano Manor'da konuşun. Diyaloğuna ilerlerken, “Yılanın Amniyonunu Ver” seçeneğini seçin.

Bölgeyi yeniden yüklemek için bir Lütuf Alanında dinlenin ve Rya şimdi bir sonraki konumunda olmalıdır. Bu olur olmaz Tanith ile konuşun ve istendiğinde “Zorayas'ın yokluğu” seçeneğini seçin .

Bundan sonra, Tanith ile ikinci kez konuşun . Birkaç satır diyalogdan sonra size Unutkanlık Toniği verecek ve Rya'ya teslim etmenizi isteyecektir.

10. Rya'yı Yeni Yerinde Bulun

Rya'yı yeni konumunda şu şekilde bulabilirsiniz :
 • Eiglay Tapınağı Grace Sitesi'ne hızlı seyahat.
 • Tapınağın güneydoğu tarafındaki asansörü kullanın.
 • Bu yola devam edin ve aşağıda bir Çağırma Havuzu görür görmez bu alana atlayın.
 • Yolu takip edin ve bazı lav sümüklü böceklerinin hemen ardından aşağıdaki sol yola atlayın.
 • Bu yola devam edin ve kısa bir süre sonra dar bir yoldan sonra lavlara batmış bir kule gibi görünen şeyi görmelisiniz.
 • Dar yolu takip edin ve yakında bir bakire ile karşılaşacaksınız. Kulenin kızlıktan sonraki tarafında bir pencere açıklığı olmalıdır. Bu açıklıktan atlayın.
 • Bu odayı kapıdan bırakın, yılan düşmanı yenin veya geçin ve merdivenlerden yukarı çıkın.
 • Küçük bir köprüye giden sağ kemerli kapıdan girin.
 • Köprünün sol üst köşesine gidin. Aşağıdaki lavlarla çevrili küçük bir güvenli toprak parçası görmelisiniz. Bu alana dikkatlice inin ve bu adım oldukça önemlidir, önünüzdeki bakireyi yenin! Bu düşmanı yenemezseniz, indiğiniz yerin yanındaki odanın içinde bulunan Rya'yı öldürmeniz muhtemeldir.
 • Bu bakireyi yendikten sonra, indiğiniz yerin yanındaki odaya girin ve burada Rya'yı bulmalısınız.
Elden Ring: Rya Questline Nasıl Tamamlanır?

11. Rya'nın Elden Ring Questline'da Yolunuzu Seçin

Rya'yı bulduğunuzda, bu görevde nasıl ilerlemek istediğinizi seçebilirsiniz. Rya ile bu sonraki toplantıyı nasıl yönettiğinize bağlı olarak üç olası sonuç vardır.
 • Onunla etkileşime girdikten sonra, Rya sana hayatına son vermeni istediğini söylüyor. Bu diyalog sona erdiğinde, sahip olduğunuz üç seçenek şunlardır:
 • Bu noktada Rya'yı öldürün, görevi erken bitirin ve ödül olarak Daedicar's Woe Talisman'ı alın . Bu Tılsım, aldığınız hasarı arttırır. (En trajik son)
 • Onunla bir kez daha konuşun ve ona Unutkanlık Toniği verin . Bu, arayışını bir dereceye kadar devam ettirecek ve daha sonra Deadicar'ın Woe Talisman'ını alabilirsiniz.
 • Onunla konuşun, ona Unutkanlık Toniği vermekten kaçının ve onu canlı bırakın . Birkaç ekstra adımdan sonra, bu konumda Deadicar's Woe Talisman ve Zorayas' Letter'ı bulacaksınız. (En az trajik son)
Bu kılavuz, yukarıdaki listede ikinci veya üçüncü seçeneği seçtiğinizi varsayarak devam edecektir.

12. Kırmızı Mektubu Alın

Rya'nın Elden Ring'deki görev dizisinde hangi yolu izlediğinizi seçtikten sonra Volcano Manor'a dönün . Önceki Hedef İsteklerini aldığınız masanın bulunduğu odayı ziyaret edin.

Bu noktada, bu tabloda başka bir öğe görmelisiniz. Red Letter'ı almak için onu al. Bu mektup, Kan Şövalyesi Juno Hoslow'un haritanızdaki yerini gösteriyor.

Juno Hoslow, bu görevdeki bir sonraki konumunuz olan Devlerin Dağı Tepelerinde yer almaktadır.

13. Devlerin Tepelerine Gidin

Devlerin Dağ Tepelerine ulaşmak kolay bir iş değil; Oraya ulaşmak zaman alacak ve oyunun ana Demi-God patronlarından biriyle yüzleşmek zorunda kalacak.

Bu, Devlerin Dağ Tepelerine nasıl ulaşılacağının kısa bir açıklamasıdır :
 • İdeal olarak Aşılı Godrick'ten ve Rennala Queen of the Full Moon'dan olmak üzere iki Büyük Rün'e ihtiyacınız var.
 • Travers Leyndell Kraliyet Başkenti.
 • Omen King Morgott'u yen. Elden Ring'de Morgott the Omen King'i yenmek için en iyi strateji.
 • Bu noktada Melina size Rold Madalyon verecek, böylece Giants Mountaintops'a ulaşmak için Grand Lift of Rold'u etkinleştirebilirsiniz.
Elden Ring: Rya Questline Nasıl Tamamlanır?

14. Juno Hoslow'u yen, Knight of Blood

Devlerin Dağ Tepelerine ulaştığınızda, Antik Kar Vadisi Harabeleri Grace Bölgesi'ne ulaşana kadar kuzeye gidebilirsiniz .

Bu Lütuf Sitesinden, Juno Hoslow'un bulunduğu haritadaki işarete ulaşana kadar kuzeybatıya seyahat edebilirsiniz.

İpucu: Juno Hoslow, Shack of the Lofty'nin hemen doğusundadır.

Juno Hoslow ile savaşmak için kırmızı çağırma işaretiyle etkileşime geçin ve onu yenin. Bu düşmanı yendikten sonra, Hoslow Zırhını ve Hoslow's Petal Whip'i alacaksınız.

Zaferinizden sonra bir kez daha Volcano Manor'a dönün.

Elden Ring: Rya Questline Nasıl Tamamlanır?

15. Volcano Malikanesi Lordu'nu yen

Volcano Malikanesi'ne döndüğünüzde Tanith ile konuşun. Juno Hoslow'u yenmenin ödülü olarak sana Taker's Cameo Talisman verecek.

Bu noktada Tanith, Lord of Volcano Manor'u görmenizi teklif edecek. Onun isteğini kabul etmeden önce Patches ve Recusant Bernahl'ın isteklerini tamamlamak idealdir .

Bu görevleri tamamlamak istiyorsanız, Tanith ile konuşurken “Rab'bi Görme” diyalog seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

Bu NPC'lerin her ikisini de Volcano Manor'da bulabilirsiniz. İsteklerini yerine getirmek sizi aşağıdaki öğelerle ödüllendirecek:

Bu istekleri tamamladığınızda veya atlamaya karar verdiğinizde, Tanith ile konuşabilir ve diyalogundan “Rab'bi Gör” seçeneğini seçebilirsiniz.

Bu sizi Tanrı Yiyen Yılan ile karşılaşacağınız arenaya götürecek; savaştaki ikinci aşama, Küfür Lordu Rykard'dır.

Uzman İpucu: Bu savaş alanına geçmeden önce solda bir silah var, Yılan Avcısı. Doğru özelliklere sahipseniz, bu silahı bu patron dövüşü için donatın ve kullanın. Bu onu çok daha yönetilebilir hale getirecek.

Rykard'ı yenerek, Lord of Blasphemy sizi Blasphemous'u Anma ile ödüllendirecek.

Bu Hatırayı Yuvarlak Masa Bekletmesinde Rykard'ın Kin Büyücüsü veya Küfür Kılıcı ile takas edebilirsiniz

16. Elden Ring'de Rya ile Buluş ve Görev Dizisini Bitir

Rykard'ı yendikten sonra, Rya'yı bulduğunuz son yere gidin . Bu noktada, ona Unutkanlık Toniği vermek için son şansınız olacak.

Bu noktada Rya'nın Elden Ring'deki görev serisinin üç olası sonucu şunlardır:
 • Rya'yı öldür :
 • Rya'yı öldür ve ödül olarak Daedicar's Woe Talisman'ı topla.
 • Unutkanlık Toniği'ni Rya'ya vermeyin :
 • “Verme” diyalog seçeneğini seçin.
 • Bir Grace Sitesi'nde dinlenerek veya oyundan çıkıp oyunu yükleyerek alanı yeniden yüklemeye devam edin.
 • Rya'yı bulduğunuz yere dönün ve Daedicar'ın Woe Tılsımını ve Zorayas'ın Mektubu'nu toplayın.
 • Rya'ya Unutkanlık Toniği Verin :
 • “Unutkanlık Toniği Ver” diyalog seçeneğini seçin.
 • Volcano Manor'a hızlı seyahat edin ve her NPC ile konuşun.
 • Alanı yeniden yükleyin. Artık her NPC Volcano Manor'dan gitmiş olmalı.
 • Rya'yı Volcano Manor'daki her zamanki yerinde bulun ve diyalogunu tüketin.
 • Alanı bir kez daha yeniden yükleyin ve Rya'nın eskiden olduğu yerde Daedicar's Woe Talisman'ı toplayın.
Uzun bir eziyetten sonra, Rya'nın Elden Ring'deki görev serisini tamamlamış olmalısınız!

YORUMLAR

Ad

A Skull & Bones,8,Android,21,Apex Legends,5,APK Download,9,Apple,1,Asus,1,BGMI,3,Bilim Dünyası,12,Brawl Stars,2,Call Of Duty,19,china,1,Clash Royale,5,Cod Mobile,14,Coin,4,Company of Heroes,1,Cycle Frontier,32,Czech,1,Destiny,19,Diablo,6,Dying Light 2,7,Economy,4,Ekonomi,8,Elden Ring,528,En,7,Eng,26,Es,1,Esp,34,F1,16,Fall Guys,8,Fifa,1,Final Fantasy,1,Fortnite,5,Fr,2,Fra,33,Free Fire,36,Game,361,Game Guide,708,Game Guides,725,Genshin Impact,71,Ger,35,GoD Of WaR,9,Gotham Knights,2,GTA,1,Halo Infinite,1,İndia,1,iOS,16,iPhone,4,İpuçları ve Püf Noktaları,16,Jpn,33,Kor,1,LOL,4,Lost Ark,121,Minecraft,3,MODERN WARFARE,8,MOTORLU ARAÇLAR,24,Nasıl Yapılır,79,NBA,8,New Game,1100,News Release,26,OnePlus,12,Overwatch 2,8,Oyun İpuçları ve Püf Noktaları,322,Oyun Klavuzları,510,Oyunlar,766,PlayStation,2,Por,32,Pr,1,PUBG Mobile,131,PUBG Mobile Lite,26,PUBG New State,26,Raft,16,Roblox,1,Samsung,6,Sniper Elite,1,Sosyal Medya,12,Spider-Man,6,Splatoon,7,technology,19,Teknoloji,156,Telefonlar,6,Trendler,30,Ukr,31,Update,1,v Rising,34,Valorant,18,Xiaomi,6,Yaşam ve Sağlık,10,Yeni Haberler,43,Yeni Yayınlar,1538,YouTube,1,
ltr
item
Oneyle: Elden Ring: Rya Questline Nasıl Tamamlanır?
Elden Ring: Rya Questline Nasıl Tamamlanır?
Elden Ring: Rya Questline Nasıl Tamamlanır?
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEhEwywFbBEgtCIY573QrkXp50h0KxbJ4NWTCwohgmC7jRCIm7MyS-xcL_Xf3kIKR02UbxrF2O1JKZ5k4tOAtznDODnaEaNw7LMr1IPQhoB0g1njeZTswcRjA5UjhNDQ-UwvNsheqOYPmVF-YLnMBHMBoQjp8-kxjurKE4mbUN0x7KxfeNP5Mtc8NfrazQ=w640-h360
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEhEwywFbBEgtCIY573QrkXp50h0KxbJ4NWTCwohgmC7jRCIm7MyS-xcL_Xf3kIKR02UbxrF2O1JKZ5k4tOAtznDODnaEaNw7LMr1IPQhoB0g1njeZTswcRjA5UjhNDQ-UwvNsheqOYPmVF-YLnMBHMBoQjp8-kxjurKE4mbUN0x7KxfeNP5Mtc8NfrazQ=s72-w640-c-h360
Oneyle
https://www.oneyle.com/2022/04/elden-ring-rya-questline-nasl-tamamlanr.html
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/2022/04/elden-ring-rya-questline-nasl-tamamlanr.html
true
8251920511909153638
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All TAVSİYE EDİLEN YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy