Elden Ring: Tüm Evergaol Mekanları ve Patronlar

Elden Ring: Tüm Evergaol Mekanları ve Patronlar

Elden Ring: Tüm Evergaol Mekanları ve Patronlar

Elden Ring: Tüm Evergaol Mekanları ve Patronlar

FromSoftware'in gerçek bir açık dünya Soulslike oyunundaki ilk girişimi, şaşırtıcı sayıda patron içeriyor.

Elden Ring'deki büyülü Evergaol hapishanelerinden birinin içinde hapsolmuş on bir seçkin düşmanın yerleri burada .

Aradaki Topraklarda yolculuk ederken, kanınız için uluyan sayısız korkunç düşmanla karşılaşacaksınız.

Bunlar, sıradan olanlardan (size bakarken, Gezici Soylular) korkutucu derecede muhteşeme kadar değişir, tıpkı her bölgeyi evi olarak adlandıran birçok ejderha gibi.

Ama bazen onların sahasında karşılaşana kadar ne tür bir düşmanla karşılaşacağını bilemezsin. Elden Ring'in haritasının etrafındaki on Evergaol'ün her biri için durum böyle.

İşte burada biz devreye giriyoruz. İçlerinde kilitli olan her patronun kısa bir dökümü ile on hapishanenin tümünü burada bulabilirsiniz. Dikkatli olun… Bazıları zor ama çok ödüllendirici.

Elden Ring'deki Her Evergaol

Bu listedeki Evergaol'lar, çoğu oyuncunun muhtemelen ilk ziyaret edeceği alanlardan başlayarak oyun içindeki konumlarına göre kategorilere ayrılacaktır.

Anormal Taş Kümeleri, uçlarında duran kayalık ateş solucanlarına dikkat edin. Belli bir mesafeden görülebilirler ve neredeyse her zaman bir Evergaol'ü çevrelerler!
Limgrave
Forlorn Hound Evergaol - Bu Evergaol, Limgrave Gölü'nün güneyinde, Ağlayan Yarımada'ya giden Kurban Köprüsü'nden hemen önce yer almaktadır.
Bloodhound Knight Darriwil – Elden Ring boyunca karşılaşacağınız birçok Bloodhound Knights'ın ilki, ancak bu muhtemelen sizin ilk gerçek beceri testiniz olacak. Son derece hızlı ve çevik. Onu yenmek ve inanılmaz silahını elde etmek için rehberimize göz atın!
Stormhill Evergaol – İlk Legacy Dungeon'ınız Stormveil Castle'a doğru Stormhill'e gidin ve açık çimenli alana doğru sola gidin. Bu Evergaol burada yer almaktadır.
Crucible Knight – Elden Ring dünyasına bir başka acımasız giriş olan Crucible Knight, birkaç oyuncunun gerçekten başlamadan önce oyunu bırakmasına neden olmuş olmalı. Çılgın saldırı menzili ve isabet hasarı. Sizi güçlü bir Büyü ve gerçek bir tatmin duygusuyla ödüllendirir. İşte onu savaşta alt etmek için rehberimiz.

ağlayan yarımada

Ağlayan Evergaol (x1 Taş Kılıç Anahtarı gerektirir)- Ağlayan Yarımada'nın batı bölümüne gidin. Bu Evergaol, devasa Yürüyen Mozolenin hemen kuzeyindedir.
Antik Zamor Kahramanı – Önceki savaşçılardan çok daha kolay olan bu patron, Frostbite hasarını kullanır. Ancak, yavaş ve karşı koyması kolay. Etki alanı saldırılarına dikkat edin ve zayıf yönlerinden yararlanın: Ateş, Yıldırım ve Büyü. Birçok güçlü nitelik değiştiren tılsımdan biri olan Radagon'un Yara Mührünü düşürür.

Göllerin Liurnia'sı

Malefactor's Evergaol – Kuzey-batı rotasına inerken gölün batı tarafındaki uçuruma sarılın. Bir Spiritspring bulduğunuzda, uçurumun tepesine atlayın ve kendinize geri dönün. Evergaol, bölgeye girdiğiniz yere yakındır.
Adan, Ateş Hırsızı – Gerçekten o kadar güçlü olmayan kısa, bodur bir adam… ama yine de patron statüsü alıyor. Adan bir gürz ve Ateş büyüsü kullanır. Bütün bir alanı ateşe verebilecek olan Düşmüş Tanrı Büyüsü Alevine karşı dikkatli olun! En iyi Büyülerden daha fazlası için en iyi 10 listemize göz atın!
Cuckoo's Evergaol – Suya geri dönmeden Malefactor's Evergaol'den kuzeye doğru devam edin. Yakında başka bir patron içeren bu büyülü hapishaneye geleceksin.
Bols, Karya Şövalyesi – Bols, şimdiye kadar savaşmış olacağınız diğer birçok Trol'e benzeyen, şövalye zırhına sahip devasa bir Trol'dür. O büyük, bu yüzden sert vuruyor ama yavaş hareket ediyor. Mümkün olduğunca onun altında kalın ve onu kritik bir vuruş için yere indirmek için tek tek bacaklarını hedefleyin! Harika büyü yapıları için son derece güçlü değneklerle eşleştirilebilen Greatblade Phalanx Büyücüsü'nü düşürür .
Royal Grave Evergaol – Bir kez daha kuzeye devam edin. Bu sefer, Caria Malikanesi'nde ilerlemeniz ve patron odasından çıkıp Üç Kızkardeş'e ulaştıktan sonra doğuya gitmeniz gerekecek.
Alabaster Lord – Görünüş olarak Antik Zamor Kahramanına benzeyen Lord, hapishanesine girenlere karşı yerçekimi büyüsü kullanır. Etki alanı saldırısına dikkat edin, ancak animasyon uzun ve cezalandırılabilir olduğu için bundan yararlandığınızdan emin olun. Bu patron başka bir büyü bırakır: Göktaşı.

Liurnia Görev Alanı

Aşağıdaki Evergaol'e yalnızca Cadı Ranni'nin görev serisini takip ederek ulaşılabilir ve size Liurnia'nın yüksek bir bölgesine erişim sağlar. İşte görevi tamamlamak ve efsanevi bir kılıç elde etmek için rehberimiz!
Ringerleader's Evergaol – Moonlight Alter Platosu'na erişim sağladıktan sonra, daha fazla ata binemeyecek duruma gelene kadar kuzeybatıya gidin ( ejderhalardan kaçının veya onları öldürün ). Arazinin ucunda, bu Evergaol'u bulacaksınız.
Alecto, Black Knife Elebaşı – Burada Evergaol patronları için forma dönüş, Elekter Alecto, Elden Ring'deki en zorlu patronlardan biri. Dodge-rolling hakkında bildiğiniz her şeyi sorgulamanıza neden olacak bir AoE saldırısı ile gülünç derecede hızlı ve çevik. Aşırı güçlü ödülü talep etmek için onu alaşağı edemiyorsanız, kılavuzumuzu takip edin. İyi şanslar, Tarnished. Buna ihtiyacın olacak.

Caelid

Sellia Evergaol – Caelid'deki tek ve tek Evergaol, bölgenin harita parçasını topladığınız yerin güneyinde, bir uçurumun tepesinde.
Battlemage Hugues – Adından da anlaşılacağı gibi, Hugues, Gavel'i ile sizi dövebilmesine rağmen, çoğunlukla büyülü saldırılara güvenir. Bu dövüşteki en büyük tehdidiniz, size doğrudan isabet ederse çifte hasar verecek bir AoE büyüsü olan Cannon of Haima olacak. Onu öldürmek, kendisini çağırılabilir kılan Ruh Külleri ile ödüllendirecek.

Altus Yaylası

Golden Lineage Evergaol (x1 Taş Kılıç Anahtarı gerektirir) – Altus Plateau'da ayrıca yalnızca bir mahkum bulunur, ancak bu biraz daha önemlidir. Dectus Grand Lift'ten çıktıktan sonra doğal bir köprüyü geçeceksiniz. Aşağıya inin ve doğuya gidin. Önünüzde bu Evergaol var.
Godefroy the Grafted – Şimdi ikonik Godrick the Grafted ile neredeyse aynı olan Godefroy, Demi-God muadili ile aynı hamleyi kopyalar. İyi haber şu ki, şimdi daha iyisin. Hareketlerini tazelemeye ihtiyacınız varsa, Godrick'i öldürme kılavuzumuz burada! Godfrey Simge tılsımını düşürür.

Devlerin Tepeleri

Lord Contender's Evergaol – Bu hapishane donmuş gölün güneybatı kıyısında bulunur.
Yuvarlak Masa Şövalyesi Vyke – Sondan bir önceki Evergaol patronu, şimdiye kadarki en insancıl kişidir. Efsaneye göre Vyke, çılgınlık onu Grace yolundan uzaklaştırmadan önce Elden Lord olmaya çok yakındı. Çoğunlukla Yıldırım saldırılarını kullanır, ancak kesintiye uğrayabilir, bu yüzden tereddüt etmeyin. Ayrıca bir kez iyileşme yeteneğine de sahip. Parmak İzi Seti ve Vyke's Dragonbolt Incantation'ı düşürür.
        • Elden Ring: Tüm Evergaol Mekanları ve Patronlar

          Ve bu kadar. Elden Ring'deki her bir Evergaol patronunu buldunuz ve umarım onları yendiniz. Dünya senin sayende daha iyi bir yer. Korkunç bir şey yüzünden hapse atılmış olmalılar , değil mi?

YORUMLAR

Ad

A Skull & Bones,8,Android,21,Apex Legends,5,APK Download,9,Apple,1,Asus,1,BGMI,3,Bilim Dünyası,12,Brawl Stars,2,Call Of Duty,19,china,1,Clash Royale,5,Cod Mobile,14,Coin,4,Company of Heroes,1,Cycle Frontier,32,Czech,1,Destiny,19,Diablo,6,Dying Light 2,7,Economy,4,Ekonomi,8,Elden Ring,528,En,7,Eng,26,Es,1,Esp,34,F1,16,Fall Guys,8,Fifa,1,Final Fantasy,1,Fortnite,5,Fr,2,Fra,33,Free Fire,36,Game,361,Game Guide,708,Game Guides,725,Genshin Impact,71,Ger,35,GoD Of WaR,9,Gotham Knights,2,GTA,1,Halo Infinite,1,İndia,1,iOS,16,iPhone,4,İpuçları ve Püf Noktaları,16,Jpn,33,Kor,1,LOL,4,Lost Ark,121,Minecraft,3,MODERN WARFARE,8,MOTORLU ARAÇLAR,24,Nasıl Yapılır,79,NBA,8,New Game,1100,News Release,26,OnePlus,12,Overwatch 2,8,Oyun İpuçları ve Püf Noktaları,322,Oyun Klavuzları,510,Oyunlar,766,PlayStation,2,Por,32,Pr,1,PUBG Mobile,131,PUBG Mobile Lite,26,PUBG New State,26,Raft,16,Roblox,1,Samsung,6,Sniper Elite,1,Sosyal Medya,12,Spider-Man,6,Splatoon,7,technology,19,Teknoloji,156,Telefonlar,6,Trendler,30,Ukr,31,Update,1,v Rising,34,Valorant,18,Xiaomi,6,Yaşam ve Sağlık,10,Yeni Haberler,43,Yeni Yayınlar,1538,YouTube,1,
ltr
item
Oneyle: Elden Ring: Tüm Evergaol Mekanları ve Patronlar
Elden Ring: Tüm Evergaol Mekanları ve Patronlar
Elden Ring: Tüm Evergaol Mekanları ve Patronlar
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEhlRydG44w6m2w9v9cl1OVP79v-PrU1_MqvoqQF6YX-2Lg8veDyRJrGguQ5euD3uNm5M23387fMaXyXLkUGVTkedWYhBll2TdpnW-Thoh-pTEekdRKH8T3Kinw9p6-sjmKDyt31hcy2nqVuI9ZOCKWHqb4UJ1pMbXcYyXGbG5UEGDgjcr_hPVUoQ88TKg=w640-h360
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEhlRydG44w6m2w9v9cl1OVP79v-PrU1_MqvoqQF6YX-2Lg8veDyRJrGguQ5euD3uNm5M23387fMaXyXLkUGVTkedWYhBll2TdpnW-Thoh-pTEekdRKH8T3Kinw9p6-sjmKDyt31hcy2nqVuI9ZOCKWHqb4UJ1pMbXcYyXGbG5UEGDgjcr_hPVUoQ88TKg=s72-w640-c-h360
Oneyle
https://www.oneyle.com/2022/04/elden-ring-tum-evergaol-mekanlar-ve.html
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/2022/04/elden-ring-tum-evergaol-mekanlar-ve.html
true
8251920511909153638
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All TAVSİYE EDİLEN YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy