En İlginç Elden Ring Fan Teorileri

"" yüklenemedi. Invalid response: RpcError


En İlginç Elden Ring Fan Teorileri

En İlginç Elden Ring Fan Teorileri

Elden Ring'in anlatısı tam olarak basit değil. Hikayenin çoğu yoruma bırakılmıştır. İşte en ilginç Elden Ring hayran teorilerinden bazıları!

Elden Ring'in bilgisi, FromSoftware'in en son oyununu bulmaya çalışan tutkulu bir toplulukla yavaş yavaş bir araya geliyor.

Ve boşlukların çoğu doldurulmuş olsa da, insanlar hala spekülasyon yapmayı seviyor. İşte bu fan teorileri devreye giriyor.

İşte şu anda daha ilginç olan Elden Ring hayran teorilerinden bazıları ve bunların kanıtları ve açıklamaları.

Hızlı Uyarı: Aşağıda Elden Ring hikayesi için spoiler ile karşılaşabilirsiniz. Oyunu henüz bitirmediyseniz, olası spoilerdan kaçınmak için geri dönün!

Şimdiye Kadarki En İyi Elden Ring Fan Teorilerinden Bazıları

Elden Ring'in lansmanından önceki hafif yürekli ve daha basit bir tane ile başlayacağız.

Birçok Elden Ring oyuncusu, FromSoftware'in korsanlığı denemek ve durdurmak için Spectral Steed, Torrent olarak adlandırdığına inanıyor.

Farkında olmayanlar için, “Torrent” süreci, bir dosyanın bir BitTorrent Ağı üzerinden yüklenmesi veya indirilmesidir. Torrent kullanıcılarının aynı anda birden fazla kişiyle dosya paylaşabileceği eşler arası dosya paylaşımına izin verir. Veya kullanıcılar aynı anda birden fazla konumdan indirebilir.

Oyunu korsan olarak kullanmak isteyenler Elden Ring Torrent yazıp güvenilir bineğimiz hakkında bilgi alabilirler. Korsanlar durduruldu!

Ne yazık ki, bu hayran teorisinin yanlış olması muhtemeldir. Oyun korsanları genellikle ne yaptıklarını ve onları nerede bulacaklarını bilirler ve sözde Elden Ring lansman gününde korsandı.

Bu muhtemelen Torrent'in korsanlığı yavaşlatmak için adlandırılmasının bir tür şehir efsanesi olacağı anlamına gelecektir. Yine de, bu makaleye başlamak eğlenceli bir şey.

Mutlak Gizem Çağı Sona Eriyor

En İlginç Elden Ring Fan Teorileri

Elden Ring, her biri farklı erişim gereksinimlerine ve farklı sonuçlara sahip altı sona sahiptir. Ancak oyuncular, yedinci bir sonun henüz bulunmadığına inanıyor.

Veri madenciliği, kesilmiş içerik ve bir April Fools şakasının karışımı sayesinde oyuncular gizemli gizli sonun peşinde.

Sonu henüz kimse gerçekten görmemiş olsa da, eğer varsa, insanlar isme ve diğer kanıtlara dayanarak teori ürettiler.

Güya, Mutlak Çağ teorileri, oyuncunun bir tanrı haline gelmesi veya tanrılarla etkileşime girmesi etrafında döner. “Mutlak” başlığı tam veya bütün olarak tanımlanabilir.

İnsanlar, İki Parmak ve Üç Parmak'ın Beş Parmağı yaratmak için oluşacağına inanırlar. Biraz dışarıda olsa da, sonun gerçekten tamamlama ve kesinlik ile ilgili olması mantıklı olurdu.

Peki, insanlar neden bu sonun gerçek olduğuna inanıyor? Pekala, bazı bitmemiş görevler, gerçek bir amaca hizmet etmeyen öğeler ve ana oyunda gerçekte oynadıklarından daha büyük bir rolü olan bazı karakterler var, örneğin Sir Gideon Ofnir.

Bu görevlerden bazıları, başlangıçta bozulan Nepheli Loux ve Kenneth Haight'ın görev dizilerini içerir. Bununla birlikte, FromSoftware'in son bir yamada bozuk görevleri yamalaması sayesinde bu teori için çalışmalara bir anahtar kondu.

Gizli Son Var mı?

Oyuncular, bitişi almak için oyundaki her şeyi %100 yapmanız gerektiğini söylemeye karar verdiler. Ancak, birçok oyuncunun oyundaki tüm başarıları elde ettiğini ve bazılarının oyunu 100 defadan fazla tamamlamayı başardığını hesaba katarsak bu fikir kafasına düşer .

Bütün bunlar söyleniyor, gizli bir son var mı? Belki. Bir sonun gizlenmesi kesinlikle zor olurdu, ancak bu boyutta bir oyun için, lansmanından haftalar sonra sırların bulunması mümkün.

Ancak, gizli sonun basitçe kesilmiş içerik olması daha olasıdır. Veya daha sonra Elden Ring DLC ​​ile eklenecek bir şey. Ama sen asla bilemezsin!
Elden Ring, Diğer FromSoftware Başlıklarının Kökenidir

Bazı insanlar, Elden Ring'in en son FromSoftware oyunu olmasına rağmen, aslında Dark Souls, Demon's Souls ve Bloodborne'un başlangıç ​​noktası olduğuna inanıyor.

Kullanıcı u/theodis09 tarafından “My Crackpot Theory” başlığı altında (işe yaradığını varsayıyoruz) başlatılan bu teori, Elden Ring'in üç ana sonunun her birinin Dark Souls serisi, Demon's Souls ve Bloodborne için sahne oluşturduğunu belirtir.

Age of Stars Bitiyor – Bloodborne

Elden Ring'in ilmi sayesinde uzaktaki yıldızların sadece yıldızlar değil, farklı tanrılar olduğunu biliyoruz. Teorinin yaratıcısı, Age of Stars'ın sona ermesinin insanlığı Dış Tanrılara ibadet etmeye davet ettiğini belirtiyor.

Bu tanrılar, onların bilgeliğini duymak için Pthumerians adlı bir topluluk oluşturan farklı alemlerden davet edilir. Farkında olmayanlar için, Bloodborne'daki Pthumerians'ın, “Büyük Olanlar” ile karşılaştıklarında Eldritch Gerçeği'nden kendilerine verilen bilgelik sayesinde insanüstü yeteneklere sahip oldukları söylenir.

Dış Tanrılar sonunda ayrılıyor ve toplumu onların yokluğunda parçalanmaya terk ediyor. Sadece birkaç tanrı kaldı ve yaratıcı, Bloodborne'da kalan bu tanrıların “Eskiler” olduğunu belirtti.

Çılgın Alev Sonu – Dark Souls

u/theodis09'a göre, Frenzied Flame'in kaotik sonunun, Dark Souls teorisinin başlangıcına yol açtığı iddia ediliyor.

Frenzied Flame sona erdiğinde, dünya küle döndü. Ejderhalar dünyayı fetheder ve Erdtree'nin tohumları büyüyerek büyük ağaçlara dönüşür.

Yaratıcı, Çılgın Alev'den kalan ve uzun süredir söndüğü düşünülen küllerin sonunda tekrar alev aldığına inanıyor. Bu, Gwyn'in Ateş Çağı'na ve Dark Souls serisinin olaylarına yol açar.
Kaderli Ölüm Sonu – Demon's Souls

Önceki sonlarla karşılaştırıldığında, teorinin bu kısmı kesinlikle kanıtlanmak için daha fazla kanıt gerektiriyor, ancak yine de burada.

u/theodis09, Destined Death sonunda görülen sisin Demon's Souls gibi hissettirdiğini öne sürüyor. Kaderdeki Ölüm'ün geri dönüşünün "Ruh" un önemini artırdığı gerçeğine karşı bahse girer.

Ruhun daha önemli olduğu fikri sayesinde, Demonlar onları daha yüksek bir güç peşinde koşmaya başlar.

Bu teoriler basitçe teoriler olsa da, bunlardan herhangi birini mümkün olduğu kadar düşünmek eğlencelidir.

FromSoftware, bu teorileri resmi olarak veya ek içerikle onaylayabilir veya reddedebilir. Ancak şimdilik, bu teorilerin kendimiz için herhangi bir gerçek olup olmadığını anlamaya çalışabiliriz!

YORUMLAR

Ad

A Skull & Bones,8,Android,21,Apex Legends,5,APK Download,9,Apple,1,Asus,1,BGMI,3,Bilim Dünyası,12,Brawl Stars,2,Call Of Duty,19,china,1,Clash Royale,5,Cod Mobile,14,Coin,4,Company of Heroes,1,Cycle Frontier,32,Czech,1,Destiny,19,Diablo,6,Dying Light 2,7,Economy,4,Ekonomi,8,Elden Ring,528,En,7,Eng,26,Es,1,Esp,34,F1,16,Fall Guys,8,Fifa,1,Final Fantasy,1,Fortnite,5,Fr,2,Fra,33,Free Fire,36,Game,361,Game Guide,708,Game Guides,725,Genshin Impact,71,Ger,35,GoD Of WaR,9,Gotham Knights,2,GTA,1,Halo Infinite,1,İndia,1,iOS,16,iPhone,4,İpuçları ve Püf Noktaları,16,Jpn,33,Kor,1,LOL,4,Lost Ark,121,Minecraft,3,MODERN WARFARE,8,MOTORLU ARAÇLAR,24,Nasıl Yapılır,79,NBA,8,New Game,1100,News Release,26,OnePlus,12,Overwatch 2,8,Oyun İpuçları ve Püf Noktaları,322,Oyun Klavuzları,510,Oyunlar,766,PlayStation,2,Por,32,Pr,1,PUBG Mobile,131,PUBG Mobile Lite,26,PUBG New State,26,Raft,16,Roblox,1,Samsung,6,Sniper Elite,1,Sosyal Medya,12,Spider-Man,6,Splatoon,7,technology,19,Teknoloji,156,Telefonlar,6,Trendler,30,Ukr,31,Update,1,v Rising,34,Valorant,18,Xiaomi,6,Yaşam ve Sağlık,10,Yeni Haberler,43,Yeni Yayınlar,1538,YouTube,1,
ltr
item
Oneyle: En İlginç Elden Ring Fan Teorileri
En İlginç Elden Ring Fan Teorileri
"" yüklenemedi. Invalid response: RpcError
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEi-2wT8hiOHmviK7xcC6VV_bouH8A3q_OrblP3of3GZn-QnQgF1EqFeoiSHZ3eTdZVuWhagSdEFG7R_E9gtL20frOgBgATzovGqM6oB2PeE5MwCyByphX6WAnES7KTXEcDNTjk2Sn6wEv2jZU0-hKu-VHXuDLn1lhPilrHHw5ahTajpGnJzZ8MsgIxGsg=w640-h360
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEi-2wT8hiOHmviK7xcC6VV_bouH8A3q_OrblP3of3GZn-QnQgF1EqFeoiSHZ3eTdZVuWhagSdEFG7R_E9gtL20frOgBgATzovGqM6oB2PeE5MwCyByphX6WAnES7KTXEcDNTjk2Sn6wEv2jZU0-hKu-VHXuDLn1lhPilrHHw5ahTajpGnJzZ8MsgIxGsg=s72-w640-c-h360
Oneyle
https://www.oneyle.com/2022/04/en-ilginc-elden-ring-fan-teorileri.html
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/2022/04/en-ilginc-elden-ring-fan-teorileri.html
true
8251920511909153638
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All TAVSİYE EDİLEN YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy