Fortnite İnşa Yok / Sıfır İnşa İpuçları ve Püf Noktaları (Her Oyun Nasıl Kazanılır!)

Fortnite İnşa Yok / Sıfır İnşa İpuçları ve Püf Noktaları (Her Oyun Nasıl Kazanılır!)

 

Fortnite İnşa Yok / Sıfır İnşa İpuçları ve Püf Noktaları (Her Oyun Nasıl Kazanılır!)

Fortnite İnşa Yok / Sıfır İnşa İpuçları ve Püf Noktaları (Her Oyun Nasıl Kazanılır!)


Epic, Fortnite'daki Zero Build modunu, oyuncuların eğlenmesi için kalıcı ve ayrı bir oynatma listesi olarak tanıttı. 


Bu kılavuz, yeni gelenlerin ve deneyimli oyuncuların oyunun yeni mekaniğine ve akışına alışmalarına yardımcı olmak için Fortnite Zero Build Mode için en iyi İpuçları ve Püf Noktalarından bazılarını sağlayacaktır.

Fortnite'ta yapılar inşa etmeyi sevmeyen oyuncuların çoğu oyuna geri döndü ve bu kılavuzu okuduklarında bu yeni oynatma listesi hakkında pek çok harika şey öğrenmiş olacaklar.

Fortnite Zero Build Mode: En İyi İpuçları ve Püf Noktaları

Fortnite, son birkaç yılda mekaniğinde birçok iyileştirme ve ince ayar gördü, bu da onu piyasada sürekli gelişen, eğlenceli bir BR unvanı haline getirdi.

İnsanların Epic'i rahatsız ettiği en büyük taleplerden biri, birkaç saniyede bir kule ve merdiven inşa etme konusunda endişelenmelerine gerek olmayan Sıfır Yapı modunun tanıtılmasıydı.

Zero Build artık tüm formatlarda (Solo, Duo, Trio ve Squads) oyunun bir parçası olduğuna göre, bu modla oyuna getirilen en iyi değişikliklerden bazılarını ve nasıl yapacağınızı açıklamanın uygun olacağını düşündük. Oyundaki belirli öğeleri kullanarak, merdivenlerin olmadığı durumlarda haritayı daha iyi geçebilir.

Tartışmasız Bir Noktada Arazi

Normal bir Fortnite maçına çıkarken, tüm iyi oyuncular, hızlı bir şekilde çiftleşmek ve dövüşlere hazır olmak için taş, ahşap ve tuğla kaynakları olan yerlerin yakınına inmeye çalışır.

Sıfır Yapı Modu, herhangi bir yapı kaynağı toplamayacağınız için bu stratejiyi biraz sallamanızı gerektirir. Bunun yerine, mümkün olduğunca çabuk yerden ganimet toplamaya odaklanmalı ve ardından sandıklara gitmelisiniz.

Bunu yapmak için, iniş bölgelerinizi akıllıca seçmeli ve rakipsiz noktalara inmelisiniz. Bu alışkanlığı geliştirmek, maçın başlarında mavi ve mor ganimetler almanızı sağlayacaktır.

Amacınıza Odaklanın

Zor bir durumdan çıkış yolu bulamadığınız için Fortnite'da Zero Build modunu oynamayı planlıyorsanız silahlı çatışmaları kazanmanız gerekecek. Oyuncular ayrıca kalkan üzerinde, onları uzaktan tek atıştan koruyan bir otomatik şarja sahiptir.

Oyuncular farklı hareket mekaniklerini kullanarak siperden sipere hareket ettikçe, Zero Build modunda silahlı çatışmalar biraz daha uzun olma eğilimindedir.

Bu nedenle, doğru hassasiyete sahip olmak ve en sevdiğiniz silahların geri tepme modellerini öğrenmek için kendinizi eğitmek, daha iyi bir Zero Build oyuncusu olmanın anahtarıdır.
Rakipleri Acele Etmeyin.

Gördüğünüz ilk düşmana doğru koşmak, etraflarına çılgın yapılar inşa etmek ve onları zahmetsizce öldürmek gibi bir alışkanlık geliştirmiş olabilirsiniz, ancak bu strateji burada işe yaramaz.

Zero Build modunda rakiplerinizi aceleye getirmek, kendinizi doğrudan silah ateşine maruz bırakmak anlamına gelir ve bunu açıkta atlatmanın tek yolu iki tarafa doğru hareket etmek, koşmak veya kaymaktır. Çoğu durumda, düşmana yaklaşamadan vurulacaksınız.

Bunun yerine, silahlarınızdaki dürbünleri kullanın ve diğer üçüncü taraf oyunculara mükemmel anı bekleyin. Bu ipucu, konumlandırma ile ilgili olan bir sonrakiyle bağlantılıdır.

Yüksek Zemin Kazandıran Oyunlar

Konumlandırma Fortnite'ta bir dövüşü kimin kazanacağına karar vermede her zaman çok önemli bir faktör olsa da, bu sefer köşeye sıkıştığınızda kaçmak için merdivenlere ve kulelere güvenemezsiniz. Balonlar, dağ tepeleri, yüksek binalar vb. gibi yüksek zeminlere yapışmanızı öneririz.

Bu sezon, ganimet havuzu , Patlama Tüfeği, Termal Tüfek ve birçok farklı Keskin Nişancı Tüfeği gibi Menzil lehine birçok silahtan oluşuyor. Bu nedenle, bölgeyi keşfederken ve avınızı beklerken iyi ve yüksek olduğunuzdan emin olun.

İnek Yakalayıcılar Uyuşturucu

Fortnite'ta araçlarınızı yükseltmenin yanı sıra, çok daha fazlasını yapmak için inek yakalayıcıları kullanabilirsiniz. Sürüşünüzün sertliğini artırmak için ve ayrıca koruma olarak kullanılabilirler.

Açıkta koşuyor ve vurulmaya başlıyorsanız, inek yakalayıcıyı uzak bir koruma olarak konuşlandırabilir ve geri dönüş ateşine odaklanabilirsiniz.

Sıfır Yapıda Tanklar Ölümcül

Büyük açık alanları geçmek için tankları kullanabilir ve vurulma endişesi olmadan siper alabilirsiniz ve hatta bir rakip kamp kurmaya karar verirse tüm kasabaları biçebilirsiniz.

Yine de dikkatli olun, çünkü bugünlerde neredeyse herkes bir tankı 2-3 atışta yok edebilecek bir Örs Roketatar'ı paketliyor. Her karşılaşmadan sonra, tankınızı onarmak için bir tamir aleti veya tankınızın savunmasını yükseltmek için bir inek yakalayıcı taşıyabilirsiniz.
Oyun Sonu Stratejilerinizi Yeniden Düşünün

Çember küçüldükçe, pozisyonunuza odaklanmalısınız, çünkü açıkta mahsur kalmak kesinlikle sizi öldürecektir. Fırtına ile hareket etmeye ve kenarlara yapışmaya çalışın.

Bu, dairenin kendisinin konumuna göre değişebilir. Diğerlerinin dövüşe başlamasını bekleyin ve ardından aynı anda birden fazla düşmanla çarpışma riskini en aza indirmek için onları üçüncü taraf haline getirin.

Düşmanlar size uzaktan el bombası veya roketatar fırlatabileceğinden dairenin son aşamalarında hareket etmek de önemlidir ve inşa edemediğiniz için bunlardan kaçmak bir sorun haline gelebilir.
Fortnite Zero Build'de Hareket Nasıl İyileştirilir?

Zero Build moduyla en çok değişiklik gören mekanik, hareketinizdir. Önceden, oyuncular tüm harita bölümlerini merdivenler ve rampalar kullanarak geçebilir ve insanların farklı durumlara nasıl gireceğini değiştirebiliyordu.

Ancak şimdi hiçbir şey inşa edemezsiniz, bu nedenle etkili hareket etmek için haritanın etrafındaki yapıları daha fazla kullanmanız gerekecek. Artık siper siper etmek çok önemli çünkü artık kendinizi savunmak için bütün bir tuğla kuleyi kırıp dökemezsiniz.
Atılgan, Sürgülü ve Atlama

Zero Build modunda kullanabileceğiniz başka bir mekanik, tire (birkaç saniye boyunca normal bir sprintten daha hızlı koşmanızı sağlar) ve kaymadır.

Epic, bu mekaniğin her ikisini de çok dengeli bir şekilde uygulamış, bunları kullanmanın eğlenceli olduğundan ve oyunu haksız yere bozmadığından emin olmuştur.

Daha yüksek çıkıntılara, çatılara ve ölçekli binalara serbestçe ulaşmak için atlama mekaniğini de kullanabilirsiniz. Bu hareket mekaniğinin üçünü de senkronize olarak kullanmak, savaştan çıkmanıza veya bir düşmana yaklaşmanıza yardımcı olabilir.
şok dalgası bombaları

Ayağınıza bir şok dalgası bombası atar ve ardından mükemmel bir zamanlama ile atlarsanız, seçtiğiniz yöne atlayabilirsiniz. Bu hareket, dövüşler sırasında düşmanların yerini değiştirmek veya düşmanlara yaklaşmak için mükemmeldir.

Bunu herkes yapmaz, bu yüzden oyuncuları sürpriz bir şekilde yakalamanız gerekir. Bu el bombalarının fırlatma mekaniğinde ustalaşmak ve onları diğer hareket mekaniği ile karıştırmak, Fortnite'ın Sıfır İnşa Modunda lobilere hükmetmenize yardımcı olabilir.

YORUMLAR

Ad

A Skull & Bones,8,Android,21,Apex Legends,5,APK Download,9,Apple,1,Asus,1,BGMI,3,Bilim Dünyası,12,Brawl Stars,2,Call Of Duty,19,china,1,Clash Royale,5,Cod Mobile,14,Coin,4,Company of Heroes,1,Cycle Frontier,32,Czech,1,Destiny,19,Diablo,6,Dying Light 2,7,Economy,4,Ekonomi,8,Elden Ring,528,En,7,Eng,26,Es,1,Esp,34,F1,16,Fall Guys,8,Fifa,1,Final Fantasy,1,Fortnite,5,Fr,2,Fra,33,Free Fire,36,Game,361,Game Guide,708,Game Guides,725,Genshin Impact,71,Ger,35,GoD Of WaR,9,Gotham Knights,2,GTA,1,Halo Infinite,1,İndia,1,iOS,16,iPhone,4,İpuçları ve Püf Noktaları,16,Jpn,33,Kor,1,LOL,4,Lost Ark,121,Minecraft,3,MODERN WARFARE,8,MOTORLU ARAÇLAR,24,Nasıl Yapılır,79,NBA,8,New Game,1100,News Release,26,OnePlus,12,Overwatch 2,8,Oyun İpuçları ve Püf Noktaları,322,Oyun Klavuzları,510,Oyunlar,766,PlayStation,2,Por,32,Pr,1,PUBG Mobile,131,PUBG Mobile Lite,26,PUBG New State,26,Raft,16,Roblox,1,Samsung,6,Sniper Elite,1,Sosyal Medya,12,Spider-Man,6,Splatoon,7,technology,19,Teknoloji,156,Telefonlar,6,Trendler,30,Ukr,31,Update,1,v Rising,34,Valorant,18,Xiaomi,6,Yaşam ve Sağlık,10,Yeni Haberler,43,Yeni Yayınlar,1538,YouTube,1,
ltr
item
Oneyle: Fortnite İnşa Yok / Sıfır İnşa İpuçları ve Püf Noktaları (Her Oyun Nasıl Kazanılır!)
Fortnite İnşa Yok / Sıfır İnşa İpuçları ve Püf Noktaları (Her Oyun Nasıl Kazanılır!)
Fortnite İnşa Yok / Sıfır İnşa İpuçları ve Püf Noktaları (Her Oyun Nasıl Kazanılır!)
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEi66DsJ1Kyeal2pYhZdLxRnEsQQr6tM0AuZIZkxRp0iYbA2s5y618S0DOpkYiiU_47HRMjo9Ruw1UDaDysL2aHNHzp7YsJjTFSIktCtxClu19qX_qphFfqEiRPjQDftUfyZokEoGas6kOPMqI3W0OIP9OnhxzRSgCnGlTtX2WgXND4eEmAVSJfI5wPcgQ=w640-h360
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEi66DsJ1Kyeal2pYhZdLxRnEsQQr6tM0AuZIZkxRp0iYbA2s5y618S0DOpkYiiU_47HRMjo9Ruw1UDaDysL2aHNHzp7YsJjTFSIktCtxClu19qX_qphFfqEiRPjQDftUfyZokEoGas6kOPMqI3W0OIP9OnhxzRSgCnGlTtX2WgXND4eEmAVSJfI5wPcgQ=s72-w640-c-h360
Oneyle
https://www.oneyle.com/2022/04/fortnite-insa-yok-sfr-insa-ipuclar-ve.html
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/2022/04/fortnite-insa-yok-sfr-insa-ipuclar-ve.html
true
8251920511909153638
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All TAVSİYE EDİLEN YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy