F1 22 ОГЛЯД

F1 22 ОГЛЯД

F1 22 ОГЛЯД

F1 22 ОГЛЯДФормула 1 знову ввійшла в моду завдяки суперечці Гамільтона/Ферстаппена у фіналі минулого року, документальних серіалах Netflix Drive to Survive і ближчим гонках завдяки радикальним змінам правил. Кожна команда встигла набрати чемпіонські очки до середини цього сезону. Вибір будь-якого з цих ракурсів був би чудовим місцем для початку гонкової гри. То чому ж F1 22 починає з акцентування уваги на м’яких меблях?


Ну. Пам’ятаєте принцип «живи життям» Формули 1 2010? Ця гра доводить це до свого логічного завершення, надаючи вам абсолютно новий життєвий простір для вашого аватара-мультимільйонера, який ви можете відразу ж укомплектувати меблями, настінними шторами та, чорт побери, м’якими меблями на ваш вибір. Інші гравці можуть відвідати ваш простір онлайн і помилуватися вашими гоночними трофеями, колекцією суперкарів і вибором ліхтарів. Однак це не дуже інтерактивно; ви можете лише переміщатися між кімнатами ліворуч і праворуч, а не ходити по новому житлу, а косметичні можливості досить обмежені. Він також тривожно орієнтований на мікротранзакції, оскільки ви можете купити «Піткойни» (стогін) за реальні гроші, щоб купити весь товар.


F1 22 ОГЛЯД


Але хтось сказав «колекція суперкарів»? Так, вперше в серії гра дозволяє вам збирати суперкари та виставляти їх у вітальні, щоб закріпити ваш статус, що маєте набагато більше грошей, ніж вам потрібно. Все-таки можна побачити атракціон. Є кілька справжніх красунь, доступних з самого початку, включаючи чудовий Ferrari F8 Tributo і досить шикарний McLaren 720S.


Фізична симуляція цих звірів, які рухаються по дорозі, вражаюче плавна й точна, а м’яка підвіска змушує їх відчувати себе набагато більше як справжнє водіння, ніж сирі, жорсткі відчуття від болідів F1 та F2. Суперкари можна керувати в гонках на час або в випробуваннях Pirelli Hot Laps, яких 40, розкиданих по всьому режиму кар’єри або доступних через власне меню, щоб вирішувати на трьох рівнях складності. Найважчі цілі — від подій з дрейфуванням до перевірки середньої швидкості — дуже складні. Але вони відчувають себе трохи тьмяними та мітками, і це відчуття «о, ще один суперкар, який треба зробити». Вони порівняно повільні та громіздкі, і ви б напевно вже купили Assetto Corsa, якби хотіли керувати цими речами. Жетони, щоб купити їх, розблокуються під час гри, і до того часу, коли ви закінчите свій перший сезон, у вас буде достатньо, щоб заповнити шість бухт у вашій квартирі.


Але зупинимося на цьому. Ви тут заради Формули-1, і, чесно кажучи, включення суперкарів лише підкреслює, чому існує Формула-1. На щастя, вміст F1 є найкращим. У вас є великий вибір, перш ніж ви почнете визначати тип досвіду, який ви отримаєте. «Моя команда» повертається, дозволяючи вам створити нову команду Формули-1 з нуля, виконуючи функції власника, керівника команди та водія, і все одночасно і роблячи все, від керування автомобілем до надання вашому другому водію додаткового часу для симулятора. Пам’ятайте, що водіння є обов’язковим, хоча це так багато під вашим контролем, що воно, безсумнівно, посягає на територію менеджера Формули-1. Єдине, чого не вистачає, — це морська свиня (сильне підстрибування, викликане новими правилами ефекту землі), але, можливо, імітація болю в спині поганого Льюїса — це ще один крок.


F1 22 ОГЛЯД


Тепер з трьома рівнями початкового фінансування ви можете почати з обмеженими ресурсами і спробувати створити свою команду в лідера. Або ви можете почати з кишені, повної готівки, і здібного інженерного відділу, що дозволить вам негайно боротися за титул.


Кінцева команда (товариш)Є також деякі зірки минулого, як-от Прост, Сенна та Шумахер, які можна найняти в якості анахронічного товариша по команді, що є асом, хоча їхні вимоги настільки високі, що навіть якщо ви можете собі їх дозволити, вони все одно можуть підняти ніс на ваші дослідження та розробки. об'єктів. Мотивація вдосконалюватись, звичайно. Як і у випадку з FIFA, сервери EA завантажуватимуть поточне становище водіїв у реальному світі та продуктивність автомобілів, що означає не лише реалістичні позиції для водіїв під час гонок (крім Міка Шумахера, який є OP), але й можливість повернутися до свого сезону на поточна точка справжнього сезону 2022 року. Очевидно, що ця конкретна магія буде доступна ще кілька місяців, але це все одно дуже приємний штрих для тих, хто активно інвестує в справжній спорт. Спринтерські гонки також входять, як і повна, грабельна лінійка F2 2021, що робить це переконливим і повним пакетом для кар’єри, якщо ви йдете ва-банк.


Наявність суперника, якого ви можете перемогти, коли ви знову глибоко в невідомості, дуже сильно впливає на насолоду від гри, і ви з нетерпінням переглядаєте табелі обліку робочого часу, щоб побачити, чи справді Карлос Сайнц є «плавним оператором». або якщо це, насправді, ви.


F1 22 ОГЛЯД


Звичайні практичні заняття повертаються і є обов’язковими в режимі кар’єри, хоча їх можна пропустити або змоделювати. Система дерева навичок залишається глибокою, але легкою для розуміння, і вся вона чудово вплітається в справжній, повний вихідний досвід. Очки розвитку, отримані під час тренувань, дійсно важливі, оскільки команди підвищуються та опускаються в силу в ході сезону.


З огляду на це, великий вибір гравців у меню параметрів є чудовим. Ви можете перемикати точність звітів про погоду, частоту механічних проблем, обмеження парку... кожен елемент, який ви можете згадати, можна налаштувати на свій смак. Опції доступності також є вичерпними, навіть пропонують можливість конвертувати голосовий чат у текст.


Був помітний поштовх до збільшення інтерактивності в областях, які раніше керувалися комп’ютером. Тепер ви можете проїхати весь парадний коло, перш ніж вручну виставити свій автомобіль на сітку, що є першим у будь-якій популярній грі Формули-1. Ви будете відчувати себе дуже самовдоволено, коли вам скажуть, що це була чудова парковка, доки ваш палець не зісковзне зі зчеплення, і ви не отримаєте миттєвий штраф за проїзд. Також є новий різновид QTE для того, щоб потрапити в бокс під час піт-стопів, і якщо помилитися, це додає секунду або дві до часу зупинки. Знову ж таки, це все необов’язково, але глибина є, якщо ви цього хочете.


F1 22 ОГЛЯД


Система пошкоджень стала реалістичнішою, ніж будь-коли, з новими пошкодженнями боковини та підлоги, а також стрижнями підвіски, які відламуються та додають до сміття. Це не симулятор аварії, як Wreckfest, але під час повної симуляції машини є реалістично крихкими, що чудово підходить для шанувальників, які вимагають реального досвіду. Якби тільки зовнішні погляди на аварії були такими ж переконливими, як у F1 2010. Ці машини майже приклеєні до землі.


Основний хід гонок чудовий і доповнений усіма додатковими системами, такими як DRS і кнопка обгону, яку можна розгорнути вручну, що дозволить вам заощадити енергію та зарядити акумулятор, готовий до великого поштовху протягом пари кіл. Це тактичний рай для водіння, і ваш інженер нагадає вам, якщо ви забудете використати акумулятор. ШІ вражаюче рухається, коли перебуває в обороні, прикриваючи внутрішню лінію. Це все одно вплине на вас, якщо ви перебуваєте поруч, що дратує, якщо ваша крихкість виросла до максимуму, але, принаймні, повертаються спогади, що дозволить вам розібратися та спробувати інший підхід . Менше ризикувати, мабуть, є більш автентичним рішенням.


F1 22 ОГЛЯД


У рідкісних негативних зауваженнях, зміни напряму дивно складні з контролером, оскільки є чітка затримка між перемиканням крайніх значень рульового керування, імовірно, щоб імітувати акт повороту керма. Звичайно, до цього звикаєш, але від цього машина стає важчою, а це не дуже добре, коли потрібна абсолютна точність, особливо на таких трасах, як Монако. Немає очевидного способу вимкнути його.


З точки зору складності, він також не ідеально збалансований, а швидкість ШІ змінюється від раси до раси, особливо коли йде дощ. AI грізний під час дощу в порівнянні з тим же налаштуванням в суху.


Точка трасуванняДивно, але остання критика полягає в тому, що F1 22 виглядає не так добре, як, мабуть, має бути на даний момент, хоча ракурси телевізійного відтворення дійсно виглядають більш реалістичними, ніж минулого року, а дія на трасі виглядає чудово. Ваша команда досі є жителями дивовижної долини, але, що більш фундаментально, трасування променів не особливо вражає, навіть на Ultra.


F1 22 ОГЛЯД


Ефект застосовується поступово, тому щоразу, коли об’єкт рухається, якість відображення зменшується, а потім повертається назад, коли він нерухомий. Це те, що робить багато ігор, але коли ви їдете на швидкості 200 миль на годину, немає великої тиші (дивно, що), тому відображення зазвичай трохи розмиті порівняно з традиційним освітленням. Ефект виглядає безсумнівно красивим на кадрах, але, безумовно, не вартий результату на доріжці. Є кілька варіантів DLSS і TAA, а також тестовий тест. На RTX 2070 вимкнення трасування променів призводить до 100 кадрів в секунду при 1080p на Ultra, і виглядає фантастично, тому рішення досить просте.


Якщо відкинути невеликі зауваження, F1 22 – це просто ще одна блискуча симуляція спорту; найпереконливіший та найвичерпніший, який коли-небудь був. Проте, незважаючи на чудові покращення, це також найскромніша еволюція, яку ми бачили деякий час. Завдяки суперкарам і аватарам гра здається новою, не змінюючи її суттєво, і, звичайно, не компенсують відсутність минулорічного сюжетного режиму «Точка гальмування». Рекомендувати це все ще легко, оскільки це майстер-клас з дизайну гоночних ігор і він чудово грає, але щорічний випуск не був таким непотрібним з F1 2014.

YORUMLAR

Ad

A Skull & Bones,8,Android,21,Apex Legends,5,APK Download,9,Apple,1,Asus,1,BGMI,3,Bilim Dünyası,12,Brawl Stars,2,Call Of Duty,19,china,1,Clash Royale,5,Cod Mobile,14,Coin,4,Company of Heroes,1,Cycle Frontier,32,Czech,1,Destiny,19,Diablo,6,Dying Light 2,7,Economy,4,Ekonomi,8,Elden Ring,528,En,7,Eng,26,Es,1,Esp,34,F1,16,Fall Guys,8,Fifa,1,Final Fantasy,1,Fortnite,5,Fr,2,Fra,33,Free Fire,36,Game,361,Game Guide,708,Game Guides,725,Genshin Impact,71,Ger,35,GoD Of WaR,9,Gotham Knights,2,GTA,1,Halo Infinite,1,İndia,1,iOS,16,iPhone,4,İpuçları ve Püf Noktaları,16,Jpn,33,Kor,1,LOL,4,Lost Ark,121,Minecraft,3,MODERN WARFARE,8,MOTORLU ARAÇLAR,24,Nasıl Yapılır,79,NBA,8,New Game,1100,News Release,26,OnePlus,12,Overwatch 2,8,Oyun İpuçları ve Püf Noktaları,322,Oyun Klavuzları,510,Oyunlar,766,PlayStation,2,Por,32,Pr,1,PUBG Mobile,131,PUBG Mobile Lite,26,PUBG New State,26,Raft,16,Roblox,1,Samsung,6,Sniper Elite,1,Sosyal Medya,12,Spider-Man,6,Splatoon,7,technology,19,Teknoloji,156,Telefonlar,6,Trendler,30,Ukr,31,Update,1,v Rising,34,Valorant,18,Xiaomi,6,Yaşam ve Sağlık,10,Yeni Haberler,43,Yeni Yayınlar,1538,YouTube,1,
ltr
item
Oneyle: F1 22 ОГЛЯД
F1 22 ОГЛЯД
F1 22 ОГЛЯД
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEiIZgdi2l503FHI0Qi1AWLl7UiKy0bqMFQeg3OmtNF50VW1c2K3tWZy4J5oTkMBVETc65HG1Ie5WteQQoXrDBAOXQycggu0WWg9e-9wu1DZxzUUP0cfx28CGkVkeFku51jLhW24JRgrcuUBhcSMbOFADEX5JuuzJVonmZvEzUnqKpXcJwoYSN6Po4t9iQ=w640-h360
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEiIZgdi2l503FHI0Qi1AWLl7UiKy0bqMFQeg3OmtNF50VW1c2K3tWZy4J5oTkMBVETc65HG1Ie5WteQQoXrDBAOXQycggu0WWg9e-9wu1DZxzUUP0cfx28CGkVkeFku51jLhW24JRgrcuUBhcSMbOFADEX5JuuzJVonmZvEzUnqKpXcJwoYSN6Po4t9iQ=s72-w640-c-h360
Oneyle
https://www.oneyle.com/2022/06/f1-22.html
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/
https://www.oneyle.com/2022/06/f1-22.html
true
8251920511909153638
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All TAVSİYE EDİLEN YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy